دانش آموختگان ( دانشجویان و فارغ التحصیلان ) و متخصصین رودمعجنی

 

رودمعجن سرزمینی است که از قدیم الایام مهد انسان های بزرگ و متخصص بوده و هست . بسیاری از این متخصصین در زمینه های مختلف فعالیت می کنند که برای خود رودمعجنی ها ناشناس هستند و شناخت آنها برای تمام رودمعجنی ها باعث افتخار خواهد بود .

بدین وسیله از تمامی متخصصین ، اساتید دانشگاه ،  دانشجویان،  تحصیل کرده های مقاطع تکمیلی ، نخبگان  و کلیه عزیزان رودمعجنی که در هر زمینه ای تخصص دارند یا دارای امکانات خاص مانند شرکت ، تولیدی و … هستند هچنین دارندگان مقام های علمی ، فزهنگی دعوت می شود با پر کردن فرم زیر در این مسیر ما را یاری کنند.


متخصصین و فارغ التحصیلان رودمعجنی (فارغ التحصیل) برای درج نام یا حذف نامشان در لیست متخصصین رودمعجنی می توانند نام و نام خانوادگی و سال ورود و دانشکده  و رشته شان را از یکی از راه های زیر ارسال نمایند .

۱) فرم ارتباط با ما

۲) بخش نظرات در انتهای همین بخش

۳) به آدرس ایمیل heita88@gmail.com ارسال کنند.

در صورتی که تمایل دارید رزومه کامل خود را ارسال نمایید تا در سایت قابل دریافت برای سایر متخصصین رودمعجنی باشد تا در آینده بتوانیم این بخش را توسعه دهیم .
در حال حاضر برای دسترسی بهتر، متخصصین رودمعجنی در سه بخش دسته بندی شده اند ، با مراجعه به هر بخش اطلاعات خود را در قسمت نظرات وارد نمائید:
مشاهده بخش متخصصین رودمعجن ( صاحبان مشاغل و مناسب دولتی و متخصصین رشته های فنی )
مشاهده بخش دانش آموختگان رودمعجنی ( مقاطع کاردانی و کارشناسی )
مشاهده بخش دانش آموختگان تحصیلات تکمیلی رودمعجنی ( مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا و حوضه های علمیه )