مرامنامه
دوست عزیز رودمعجنی

با سلام

 

خواهشمند است جهت عضویت در دهکده ی مجاز رودمعجنی ها موارد مندرج در اساسنامه وبلاگ را به دقت مطالعه نموده و در صورتی که تمایل به همکاری با گروه را دارید ملزم به رعایت نکات مندرج در اساسنامه و آیین نامه وبلاگ هستید. بدیهی است موارد مذکور به خاطر حفظ هماهنگی و یکپارچگی در وبلاگ بوده و رعایت آنها از جانب شما نشاندهنده حسن همکاری شماست.

 

۱. اهداف کلی دهکده ی مجازی رودمعجنی هااز این قرار است:

الف :  ایجاد محلی مجازی برای گردهمآیی و تبادل نظر رودمعجنی ها از سراسر ایران
ب : تلاش برای زنده نگه داشتن رسوم، آئین ها و فرهنگ رودمعجنی
ج :  معرفی رودمعجن به  غیر رودمعجنی ها

د :   تلاش برای حل مشکلات روستا

 

۲. هویت واقعی همه نویسندگان باید مشخص باشد.
تذکر : نظر دادن با هر نام و هویتی بلامانع است.
تبصره۱:  آن دسته از نویسندگانی که مایل به استفاده از نام مستعار به همراه هویت ناشناس می باشند، عضویتشان بگونه ای خواهد بود که مطالبشان تا زمان تایید توسط مدیران وبلاگ منتشر نخواهد شد. ضمن اینکه مدیران وبلاگ در تایید و یا ثبت این مطالب اختیار تام خواهند داشت.

۳. احترام به نویسندگان، خوانندگان و مدیران وبلاگ، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند حیتا است.

۴. هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو نام کاربری مختلف، هر دو اکانت حذف خواهد شد.

۵. از دوستان نویسنده ضمن توجه به اهداف وبلاگ و با توجه به طیف وسیع خوانندگان این رسانه, خواهشمندیم در ارسال مطالب خود نهایت دقت را اعمال نموده و در چهارچوب موضوعات وبلاگ سعی در ارائه مطالب نوشته شده توسط خودتان بنمایید و از کپی کردن مطالب سایر وبلاگ ها یا وب سایتها حتی المقدور خودداری نمایید.

۶. هر یک از نویسندگان در هر روز مجاز به ارسال فقط یک و نهایتا دو مطلب به وبلاگ خواهند بود بنابراین در انتخاب مطالب خود دقت نمایید و یا گزیده ای از مطالب خود را در قالب یک پست ارسال کنید, در صورت ارسال مطالب بیشتر مدیر (یا مدیران) وبلاگ مجاز به تغییر آن مطالب خواهند بود.

۷. ضمن تقویت روحیه انتقادپذیری و دانش پروری حتی المقدور در انتقادهای خود از بردن نام افراد و اشخاص حقیقی اجتناب نموده و انتقادی سازنده همراه با دلیل و مدرک ارائه دهید.

۸. از دوستان خواهشمندم از پستهای کوتاه (حداکثر ۱۰ خط )استفاده نمایند. و برای مطالب طولانی تر از برچسب "ادامه مطلب" استفاده نمایند.

۹. رعایت قوانین فوق برای کلیه کاربرانی که ثبت نام می کنند الزامی است.

این مرامنامه پس از تنظیم اولیه توسط نویسنده وبلاگ، قابل بازبینی ، ویرایش و اصلاح خواهد بود.بنابراین نظر دوستان و مخاطبان در زمینه تکمیل این مرامنامه مغتنم می باشد.

با تشکر از تمامی نویسندگان و خوانندگان محترم وبلاگ

مدیر وبلاگ