شورای مرکزی 4519 روز پیش
بازدید 163 ۹ دیدگاه

قدم نو رسیده

جناب آقای محمد رضا میرزایی:

به یمن آمدن فرشته کوچکتان به زمین با آسمانی ترین آرزوها برای پر خیر و برکت بودن قدمهای کوچکش

و روح بخشیدن به زندگیتان تبریک همه ی اهالی حیتا را پذیرا باشید.

امیدواریم با قدم‌های این فرشته ی کوچک تازه به زمین آمده، زندگی‌تان سرشار از سلامتی، برکت و شادی گردد.

نظرات کاربران

با نظرات خود، ما را در ادامه مسیر راهنما باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. علی نجفی علی نجفی گفت:

  آقای میرزایی هرچند منبعد گورتان به معنای اخص کلمه گو شده و همان دو شاهی اسایشی هم که داشتی بر باد فنا خواهد رفت تازه «شونی» هم که دیگه دمده شده و باید پوشک مای بی بی بخری «عمو مای بی بی گرو رفتَ گورت گوَ هر وقت بچت بره ب دستشویی دو هَزار و پومصتمن برت کنتور مندزَ.»ولی از انجایی که قاعده بر این است که اینجور وقتها ادم تبریک بگوید بهر حال به شما و خانواده ی محترم تبریک عرض نموده امید است گورتَ خله گو نِرَ.
  ولی واقعا مبارک باشه.امیدورام قدمش براتون پر از خیر و برکت باشه :gol: :gol: :gol:

 2. افرا بهشتی گفت:

  سلام جناب آقای میرزایی
  منم به نوبه خودم تولد کوچولوی نازتونو تبریک میگم. با آرزوی بهترینها برای شما، همسرگرامی و عزیز نو رسیده :gol: :gol: :gol: :gol: :gol:

 3. نوه ديگه گفت:

  یکی از معایب یا شاید هم محاسن پیوستن این عضو جدید به جمع شما علاوه بر شادیها و گرفتاریهای زیادی که به همراه می آورد ، فرصت فکر کردن به دلتنگی وطن را از شما می گیرد . و این برای شما بسیار خوب است .

  تبریک فراوان ما را هم پذیرا باشید جناب میرزایی. :gol: :gol: :gol:

 4. سپیدار گفت:

  قدم نو رسیده مبارک. :gol: :gol: :gol:

 5. یاس گفت:

  منم به نوبه ی خودم به شما و همسر گرامیتون تبریک عرض میکنم امیدوارم با اومدن نی نی تون زندگیتون همیشه سراسر پرخیر و برکت باشه ومایه افتخار . :gol: :gol: :gol:

 6. پاییزان گفت:

  عرض تبریک جناب میرزایی. البته اگه فرصت خوندن این تبریکها رو داشته باشین :VV: . معمولا وقتی بچه دنیا میاد پدر و مادرش تا چند ماه اول فرصت سلام کردن به هم رو هم ندارن چی برسه به انجام کارهای جانبی :YY: :gol: :gol: :gol:

 7. وای مبارک بشه هووووووووووووووووووووووووووووو

 8. آقا از هم مبارک. ایشالا بعدی ها :gol: :gol:
  ادم یا نباید بچه بیاره یا همین که آورد و کلنگ شد باید هموجور پشت سر ده دوازده تا بیاره تا حداقل از اون ۵ شیش تا پسر یه دونه بره سر کار و نون بقیه رو بده و از اون پنج شیش تا دختر یه دونه عروس بشه تا بقیه تمام آرزوهاشون رو تو عروسی اون به منصه ظهور برسونن ( منصه ظهور رو من خودم بلد نیستم این بغل دستی ام گفت )

 9. اقای میرزایی ما هم تولد یک عدد سهمیه یارانه را به شما و خانواده تان تبریک میگوییم :VV: (هرچند اندازه ی یک طوره یِ یارانه میاره ولی به اندازه ی یک خرجوله یِ مخوره) :Y:
  واقعا مبارک باشه انشااالله قدمش پر از خیر و برکت باشه براتون :gol: