شورای مرکزی 3864 روز پیش
بازدید 83 ۹ دیدگاه

قدم نو رسیده

جناب آقای محمد رضا میرزایی:

به یمن آمدن فرشته کوچکتان به زمین با آسمانی ترین آرزوها برای پر خیر و برکت بودن قدمهای کوچکش

و روح بخشیدن به زندگیتان تبریک همه ی اهالی حیتا را پذیرا باشید.

امیدواریم با قدم‌های این فرشته ی کوچک تازه به زمین آمده، زندگی‌تان سرشار از سلامتی، برکت و شادی گردد.

نظرات کاربران

با نظرات خود، ما را در ادامه مسیر راهنما باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. علی نجفی علی نجفی گفت:

  آقای میرزایی هرچند منبعد گورتان به معنای اخص کلمه گو شده و همان دو شاهی اسایشی هم که داشتی بر باد فنا خواهد رفت تازه «شونی» هم که دیگه دمده شده و باید پوشک مای بی بی بخری «عمو مای بی بی گرو رفتَ گورت گوَ هر وقت بچت بره ب دستشویی دو هَزار و پومصتمن برت کنتور مندزَ.»ولی از انجایی که قاعده بر این است که اینجور وقتها ادم تبریک بگوید بهر حال به شما و خانواده ی محترم تبریک عرض نموده امید است گورتَ خله گو نِرَ.
  ولی واقعا مبارک باشه.امیدورام قدمش براتون پر از خیر و برکت باشه :gol: :gol: :gol:

 2. افرا بهشتی گفت:

  سلام جناب آقای میرزایی
  منم به نوبه خودم تولد کوچولوی نازتونو تبریک میگم. با آرزوی بهترینها برای شما، همسرگرامی و عزیز نو رسیده :gol: :gol: :gol: :gol: :gol:

 3. نوه ديگه گفت:

  یکی از معایب یا شاید هم محاسن پیوستن این عضو جدید به جمع شما علاوه بر شادیها و گرفتاریهای زیادی که به همراه می آورد ، فرصت فکر کردن به دلتنگی وطن را از شما می گیرد . و این برای شما بسیار خوب است .

  تبریک فراوان ما را هم پذیرا باشید جناب میرزایی. :gol: :gol: :gol:

 4. سپیدار گفت:

  قدم نو رسیده مبارک. :gol: :gol: :gol:

 5. یاس گفت:

  منم به نوبه ی خودم به شما و همسر گرامیتون تبریک عرض میکنم امیدوارم با اومدن نی نی تون زندگیتون همیشه سراسر پرخیر و برکت باشه ومایه افتخار . :gol: :gol: :gol:

 6. پاییزان گفت:

  عرض تبریک جناب میرزایی. البته اگه فرصت خوندن این تبریکها رو داشته باشین :VV: . معمولا وقتی بچه دنیا میاد پدر و مادرش تا چند ماه اول فرصت سلام کردن به هم رو هم ندارن چی برسه به انجام کارهای جانبی :YY: :gol: :gol: :gol:

 7. وای مبارک بشه هووووووووووووووووووووووووووووو

 8. آقا از هم مبارک. ایشالا بعدی ها :gol: :gol:
  ادم یا نباید بچه بیاره یا همین که آورد و کلنگ شد باید هموجور پشت سر ده دوازده تا بیاره تا حداقل از اون ۵ شیش تا پسر یه دونه بره سر کار و نون بقیه رو بده و از اون پنج شیش تا دختر یه دونه عروس بشه تا بقیه تمام آرزوهاشون رو تو عروسی اون به منصه ظهور برسونن ( منصه ظهور رو من خودم بلد نیستم این بغل دستی ام گفت )

 9. اقای میرزایی ما هم تولد یک عدد سهمیه یارانه را به شما و خانواده تان تبریک میگوییم :VV: (هرچند اندازه ی یک طوره یِ یارانه میاره ولی به اندازه ی یک خرجوله یِ مخوره) :Y:
  واقعا مبارک باشه انشااالله قدمش پر از خیر و برکت باشه براتون :gol: