محمد امیدوار 4474 روز پیش
بازدید 186 ۱۹ دیدگاه

حاج علی استاد

با نهایت تاثر و تاسف درگذشت حاج علی استاد پدر شهید حسن استاد را به اطلاع دوستان می رسانیم. برای ایشان در نزد پروردگارش علو درجات و آمرزش و برای بازماندگان ایشان به خصوص دوست و همکار گرامی جناب رضا استاد طلب صبر می نماییم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد شهید حسن استاد این مطلب توصیه می شود

 


 

نظرات کاربران

با نظرات خود، ما را در ادامه مسیر راهنما باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. زمستان گفت:

  یکی دیگه از قدیمیهای روستا به رفقای قدیمیش پیوست.خداوند رحمتش کنه.مرد بسیار خوش مشرب و شوخ طبعی بود.منم از طرف خودم به دیشدوو عزیز و همه ی خانواده ی استاد تسلیت میگم.

 2. برادر عزیز جناب دیشدووو من هم به شما تسلیت میگم. امروز صبح که فهمیدم متاثر شذم. خدارحمتش کند.

 3. خزان گفت:

  ((از گزند داس دروگر وقت هیچ روینده را زنهار نیست)).من هم به خانواده های این عزیزان تسلیت میگم.خداوند غریق رحمتشان بفرماید

 4. من همه به نوبه خودم به خانواده های داغدار این مرحوم تسلست میگم.

 5. خدارحمتش کند.من هم به خانواده های این مرحوم تسلست میگم.

 6. من هم به آقای استاد تسلیت می گم
  روحش شاد

 7. ناشناس گفت:

  باعرض سلام
  بنده نیز به نوبه خود به خانواده محترم استاد وفامیل وابسته تسلیت عرض نموده ویاد قیمه های خوشمزه اش بخیروانشاءالله دربهشت برین کنار فرزند شهیدش جاودان باشد :TT:

 8. علی حجیه گفت:

  ناشناس میباشد

 9. سلام من یشون رو نمیشناسم ولی از وجنات ایشان معلوم است که فرد محترمی بودن وبدلیل اینکه دوستان زیادی فامیل وابسته ایشان از دوستان حیتایی است وظیفه خودم میدونم که بهشون تسلیت بگم وبرایشان از خداوند متعال صبر را خواستارم.
  خداوند رحمتشان کند.

 10. ناشناس گفت:

  من هم به خانواده های استاد تسلیت میگویم بخصوص اقای دیشدوو

 11. روحش شاد. خوبان همیشه در یادها باقی می مانند ، من که از مرحوم بجز خوبی و مهربانی و خوش اخلاقی چیزی ندیدیمپبه خانواده های استاد و اقوام تسلیت میگم

 12. سلام، من هم به نوبه ی خودم فقدان این عزیز رو به خانواده های داغدیده تسلیت میگم و براشون از درگاه خداوند متعال طلب آمرزش میکنم.

 13. شادروان حاج علی استاد بر گردن من حق بسیار دارد. فرزند رشید شهیدش حسن در روزگار نوجوانی ام معلم اخلاقم بود. حاج علی و همسرش کلثوم را رستگاری هیمن بس که بزرگ فرزندی همچون حسن پرورش دادند.
  حسن وقتی عراقیها هجوم آورده بودند و بچه های ایرانی در حلقۀ محاصره بودند به بچه های همولایتی اش گفته بود فقط برایم گلوله آر پی جی بیاورید و بروید شما زن و بچه دارید….
  حسن برای همیشه در جنگ گم شد. حاج کرسیم (کلثوم) یکی دو سال بیشتر دوام نیاورد و در فراق فرزند دق کرد.پدر پیر حاجی علی چندبار عکسی آورد و نشانم داد و گفت این عکس را از طرف سپاه آورده اند گفته ام بایورند تو ببینی آیا این حسن است.
  عکس جنازه ای نیم سوخته بر خاک افتاده بود که چیزی نمی شد شناخت.
  حاج علی مقاوم بود و بیست و هفت سال از ۱۳۶۳ تا ۱۳۹۰ داغ پسر رابر گوشه دل کشید و شوخی می کرد و می خندید.و دریغا که مردم ده، مردان مقاوم را «بی غم» می‌ خوانند.عزیز همچو برادر وخواهرانم عزیزند تسلیت می گویم و یک سینه یادگار و خاطره را در اشک می غلطانم.
  ترسم که اشک در غم ما پرده‌در شود
  این رازِ سر به مُهر به عالم سَمَر شود

  1. برای ما که آشنایی نزدیکی با ایشون نداشتیم واقعا توضیحات جالبی بود، ممنون جناب دکتر.

 14. خداوند رحمتش کند. من هم درگذشت ایشون رو به خانواده ی محترمش مخصوصا جناب دیشدوو تسلیت میگم

 15. دوست عزیزجناب آقای استاد(دیشدوو)من نیز به نوبه خوداین مصیبت وارده رابه شما وخانواده محترم تسلیت عرض نموده واز خداوندمنان برای بازماندگان صبروشکیبایی مسئلت می نمایم.

 16. من هم مثل بعضی دوستان ایشان را نمیشناختم اما با توضیحات دوستان مقداری آشنایی پیدا کردم. به خانواده محترمشان تسلیت گفته مخصوصا دوست حیتاییمان جناب دیشدوو. :gol:

 17. جگر گوشه گفت:

  سلام.مصیبت وارده را به جناب دیشدوو و خانواده داغدار ان مرحوم مخصوصا دوست و همکلاسی قدیمی ام اقای محمد استاد هر چند که سالهای متمادی از هم بیخبریم را تسلیت عرض نمود و برای سایر بازماندگانش صبر جمیل ارزو مندم.

 18. یادش گرامی

  دیر زمانی نگذشته که مادر بزرگم مارا دنبال حاج علی می فرستاد تا بیاد و برای روز قتل (عاشورا) آشپزی کند