تبسم مقدم 3604 روز پیش
بازدید 82 ۷ دیدگاه

خدا وعاشورا

فرا رسیدن ایام عاشورا رو خدمت دوستان تسلیت عرض میکنم واز همه میخوام برا مریضا دعا کنند.

تبیان زنجان

خدا و عاشورا

عاشق شروع روزهای زیبا و پر از خدا با پایان آن شب های بی انتها و بی صدا هستم،خدا هرروز و لحظه را بخواهد معنا می دهد هر دلی را که بخواهد پرِ پرواز می نهد آسمان را در شبهای خاص پر از فرشتگان می کند هر کس را که دوست بدارد عضوِ آزادگان می کند.روز و شبی را پر از غم یا شادی می کند و گاه و بی گاه با دل بندگانش بازی می کند ، هر قدم از ما به دست تقدیر اوست هر سلام ما نشانه تدبیر اوست. می شکفد هر لبخندی از روی او چشم بصیرت باید ببیند سوی او.

می سازد حالی هر دم برای بنده اش تا شاید پشیمانش کند از هر بدکرده اش؛نشان می دهد محبتش را از راهی تا نیفتد آنکه را دوست دارد در چاهی.

خدا آمد و ساخت،روزی سرزمینی به نام و نیت روح الامینی. جایی که خشک بود و نداشت باران آنجا را همنشین کرد با بهاران. بذری به نام حسین(ع) بر آن کاشت ، محصولش عاشورا بود که برداشت . می خوریم از آن میوه ما تا هم اکنون و آن هر روز می افزاید مجنون بر مجنون.

تبیان زنجان

ساخت ده روزی به نام مُحَرَم،‌یکی در هیئت یکی در در محفل یکی در بهشت یکی که ندارد اعتقادی در جهنم ، یکی در خواب یکی تا صبح بیدار یکی خسته یکی توشه بسته در انتظار ، یکی بر بام یا حسین(ع) می کند عَلَم، یکی مانند من دستی می برد بر قلم، یکی روضه و نذر بر پا می کند یکی بساط گناه بر جا می کند. خدا آمد و رنگ های شهر را زیر خاک کرد ، لبخند را از روی لب ها پاک کرد. خدا با حسین(ع) بر عشق چوب حراج زد راه دنیا را برای مردم پُر از سراج کرد. ببین خدا در این روز ها چه می کند!چگونه می نازد! خود می سازد و خود بر آن می تازد.خدا عاشورا را ساخت و حسین(ع)به آن پرداخت.


نظرات کاربران

با نظرات خود، ما را در ادامه مسیر راهنما باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. با سلام به خواهر عزیزم مطلب جالبی بود تو این ایام ناب امیدوارم بتونیم به نحو احسن عزاداری کنیم وجزو اونایی باشیم که دل امام حسین ویارانشو شاد میکنن. :SS: :SS: :SS: :gol:

 2. السلام علیک یا ابا عبدا…الحسین
  با تشکر از شما خواهر گرامی خانم مقدم.
  شما و دیگر دوستان حیتایی با ثبت مطالب عاشوراییتان فضای سایت را معنوی کرده اید امید است در این شبها ما را هم از دعای خیرتان فراموش نفرمایید
  خانواده محترم رو سلام برسونید
  التماس دعا

 3. محمد نیکوعقیده گفت:

  سپاس بخاطر مطلب زیبا و مناسبتی شما. التماس دعا

 4. @حسین مرادی
  با سلام حضور برادر مهربانم حسین اقاامیدوارم عزاداریاتون مقبول درگاه حق باشه ممنون از اینکه وقت گذاشتید شما هم خونواده محترم رو سلام برسونید :gol:

 5. @محمد نیکوعقیده
  با سلام به اقای نیکو عقیده از اظهار لطفتون ممنون :gol:

 6. @زهره مقدم
  با سلام به خواهر عزیزم ممنون که وقت گذاشتی. :gol:

 7. خدا قوت . پاینده باشید . با تاخیر ایام بر شما هم تسلیت