شورای مرکزی 4322 روز پیش
بازدید 187 ۶ دیدگاه

مسابقه خاطره نویسی

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان حیتا مسابقه ی خاطره نویسی با موضوع  رمضان  در زمینه های زیر برگزار میکند.

۱-رمضان و رودمعجن(خاطرات افراد از  ماه رمضانهای رودمعجن )

۲- رمضان من(خاطرات افراد از ماه مبارک رمضان)

کلیه عزیزانی که قصد شرکت در این مسابقه را دارند باید خاطرات خود را تا پایان ماه رمضان ثبت کنند.

به سه اثر برگزیده جوایزی تعلق خواهد گرفت.

لطفا ابتدای مطلب بنویسد مربوط به مسابقه خاطره نویسی.

تمامی آثار رسیده پس از بررسی  بر روی سایت قرار خواهند گرفت.

نظرات کاربران

با نظرات خود، ما را در ادامه مسیر راهنما باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. افرا بهشتی گفت:

  سلام
  مسابقه عکسهای نوروزی که شرکت کردم بلاتکلیف موند :VV: ، از ماه رمضون و رودمعجنم که من خاطره ای ندارم :TT:مث همیشه بقیه بنویسن ما لذت ببریم. :YY:

 2. نجمه عبداللهی گفت:

  منظور از خاطره نویسی چیه؟ یعنی خاطراتی که خودمون از ماه رومضون توی رودمعجن داریم ( که در این صورت فکر میکنم نصف حیتاییها همچین خاطره ای نداشته باشند) یا اینکه کلا خاطراتی که مربوط به دیگران هم باشه اشکالی نداره؟

 3. سلام
  همونطور که دوستان اشاره کردن اکثر ما ماه رمضون تو رودمعج نبودیم مگه برا انجام کار واجبی مثلا سال ۸۸که مادر بزگمو از دست دادم دقیقا ۲روز مونده به عید فطر بود که با خانواده رفتیم رودمعجن برای من که خاطره خوبی نبود امیدوارم برا هیچ کس پیش نیاد مرگ عزیز سخته.
  ولی الان شاید چون فصل الوچه ریزی خیلی ها به این بهانه برن وبتونن خاطرات خوبشونو واسه ما هم تعریف کنن به قول افرا جون ما هم لذت میبریم.

 4. ناشناس گفت:

  خدمت عزیزان شورا عرض شود که اگر موضوع خاطره نویسی را محدود به رمضان و رودمعجن نمیکردند بهتر بود.چون خیلی از حیتائیان قطعا از رمضان رودمعجن خاطره ای ندارند و خود به خود از دور مسابقه حذف خواهند شد.گمانم اگر عنوان مسابقه «خاطره ای از رمضان» میشد بهتر و همه شمولتر!!! میشد.

 5. به نظر من اگه آثار رسیده رو به مرور در طول ماه رمضان منتشر کنیم نتیجه بهتری میده، البته یکسری معایب هم خواهد داشت اما مزایای آن پررنگ تر است.

 6. من با نظر محمد موافقم. اگه آثار رسیده رو به مرور منتشر کنیم بهتره.
  دوستان اگه شخصاخاطره ای ندارند از رمضان از خاطرات بزرگ ترهاشون استفاده کنن که قظعا خاطرات خوبی از رودمعجن و رمضان هاش دارن. پس از اونها بخوان خاطره رو شفاهی براشون نقل کنن و اونها هم ثبتش کنن.