طبیعت خرداد رودمعجن

سلام بر اهالی باصفای حیتا

جای شما خالی جند روز تعطیلات را رفتیم ولایت . هوا بسیار دلپذیر و طبیعت بسیار دل انگیز بود. حیفمون آمد که  شما را از این زیبایی بی نصیب گذاریم .

درباره نویسنده
از همین نویسنده ...
نوشته‌های مشابه

دیدگاه‌های

17 دیدگاه ارسالی !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلیمان استوار گفت:

  بنام خدا/ سلام خدا قوت جواب سئوال شما برای من مشکل است .ولی همین که چند روزی توانسته اید از زندگی ماشینی فاصله بگیرید و در کنار طبیعت زیبای رودمعجن و در کنار گوسفندان نازنین که میبینم لباسهای زمستانی را از تن بیرون آورده اند بودید جای شکرش باقیست. از دست و زبان که بر آید/ کز عهده شکرش بدر آید/ بنده همان به که ز تقصیر خویش/عذر به درکاه خدای آورد/ ور نه سزاوار خداوندیش/ کس نتواند که به جای آورد. عکسها همه زیبایند فقط عکس آخری غیر حرفه ای گرفته شده است ولی این نقص کوچک باعث این نمی شود که برای شما دست نزنم. :SS: :SS: :gol:

  1. مرادي مرادي گفت:

   بر شما نیز سلام و خداقوت جناب استوار
   جواب سئوال شما را که جناب نجفی گفتند. انشاا.. که نصیب همه آرزومندان بشه واقعا فصل زیبایی است. اما در خصوص عکس آخری شما این قصور را بر ما ببخشید. مشکل هم از عکاسه و هم از دوربین عکاس که یک گوشی موبایل درب و داغون بیش نیست و همین هم شاهکارشه.

 2. علی نجفی گفت:

  دیشب داشتم به مدیر میگفتم از ده اومدی چنتا عکس بذار کی دیلم بری ده پوخ پوخ رفته و مدیر عرضه داشت که دوربینش توی ده مونده و هنوز نرسیده و من کلی ناسزا نثار مدیر دوربینش کردم که یک روز اون هست مدیر نیست یک روز مدیر هست اون نیست یک روز جفتشون هستن ولی ده نیست یک روز اون هست مدیرم هست و توی ده هم هستن ولی دوربین شارژ نداره یک روز اون هست مدیرم هست ده هم هستن شارژم داره ولی بعد که میان شهر مدیر تا یک ماه اینترنت نداره،یک روز اون هست مدیرم هست ده هم هستن شارژم داره بعد که میان شهر اینترنتم دارن ولی چون اون کشتی توی خلیج فارس لنگرش باز افتاده روی اون فیبر نوری معروف سرعت اینترنت اومده پایین و نمیشه عکس آپلود کرد،یک روز اون هست مدیرم هست….بقیه ی این معادله رو خودتون میتونید همینجوری ادامه بدیدو به این نتیجه برسید که هیچ وقت عکسی گذاشته نمیشه.
  اما بسی خوشحال شدم که چنتا عکس تر و تازه از ده رسید و اینم شما زحمتش رو کشیدی.بسیار ممنون و خدا قوت.
  اون عکسا هم باید توشمه پاش باشه.پایین دست بزی تنور به سمت تنگل باغای تهروی.اگه اشتباه نکنم

  1. مرادي مرادي گفت:

   آفرین بر علی آقا . خوشم میاد که تمام کوچه پسکوچه های ده را مثل کف دست بلدی. این مکان را کمتر کسی رفته و فکر نمیکردم کسی حدس بزنه البته به شما کمی شک داشتم. ولی حالا مطمئن شدم . حدست کاملا درسته . دوعکس آخر از همین مکانه .واقعا جای بکر و زیبایی است.اون علفها هم همه از این گلهای نی (اسم اصلیشو نمیدونم) است که به وفور آنجا سبز شده.
   درخصوص مدیرهم بنظر من همه این موارد از جمله دوربین و شارژ و ده و اینترنت و … حاضر و موجود است اما خود مدیر موجود نیست .

 3. در بیابان کفش کهنه غنیمت است چه برسه به یه جفت صندل اصل چرم تبریز .
  از زیبایی عکس ها هر چی بگیم کم گفتیم. به نظر من که عالی بودند . شما در سابق هم عکس های زیبایی گذاشتید . هر چقد به لوگوهاتون ایراد گرفتیم اما عکس هاتون بی نظیره. عکس اول و آخر که محشره. نمی دونم چرا جناب سلیمان خوششون نیومد از عکس آخر . به خودم گفتم شاید عکی دیگری بوده که واسه من باز نمیشه.
  :SS:

  1. مرادي مرادي گفت:

   نظر لطف شماست جناب عبدالهی. البته این نوع نگاه بیننده است که به عکس زیبایی میدهد. شما هم نگاهتون زیباست و درمورد عکس اول و آخرهم همین صدق میکند . عکس دیگری درکارنیست همین است که بنظر خودم هم زیبایی خاصی دارد اما بسته به سلیقه و نگاه افراد برای یکنفر زیبا و برای دیگری نازیبا جلوه میکند

 4. افرا بهشتی گفت:

  خوش به حالتون که هر وقت اراده میکنید میرید یه سر به وطن میزنید. عکسای خوبی بود :gol:
  راستی گیلاسم خوردید؟ ما که وقت نداریم از گیلاسای باغ خودمون بخوریم، آخ که گیلاس وطن یه چیز دیگس!

  1. مرادي مرادي گفت:

   درود بر خانم افرا. باز خوشبحالتر از همه تربتیان (رودمعجنی های تربت ) که هر وقت اراده کنن حتی یک بعداظهر میتونن برن ولایت. ولی مشهدیا باید منتظر یک تعطیلی دوسه روزه باشن.
   جای شما خالی گیلاس هم خوردیم. اون هم سر درخت . انشاا.. قسمتتون بشه به همین زودی برید ولایت و گیلاس و بقیه میوه ها رو نوش جان کنید. بنظرم نیمه شعبان(چراغ برات) فرصت خوب دیگری است

 5. با سلام و خدا قوت اگه اشتباه نکنم عکس از هموری گرفته شده ؛

 6. مرادي مرادي گفت:

  @چشمه پاش

  سلام بر جناب چشمه پاش . اولا ورودت خوش آمد میگم. :gol: به جمع حیتاییان خوش امدی . البته رسم است که هر عضو جدید که به حیتا می پیوندد یک مطلب ثبت می کند و دیگران بهش خوشامدمیگن.
  ضمنا هموری درسته اما مربوط به سه عکس اوله . دو عکس آخری از دم تینگل باغای تهرویه.
  راستی از اونجا که اسمتون چشمه پاش بنظرم یک نسبت با مالکین چشمه پاش و از جمله ما مرادیا داشته باشی :U:

 7. با سلام به اقای مرادی صبح ادینه شما بخیر؛هر چند حدس می زنم هم اکنون جنابعالی در رودمعجن تشریف دارید ولی هر کجا هستید امیدوارم خوش باشید؛مگه هر کس اسم چشمه پاش رو بیاره با مرادیا نسبت داره؟ خوب بود نگفتم بزیتنور ؛چون از عید دیگه م رو گوی ریک بازی نمیدادید؛

 8. مرادي گفت:

  سلام علیکم جناب چشمه پاش . من که نفهمیدم شما کی هستید اما معلومه از آشنایانی. من فقط با توجه به اسمتون حدس زدم با مالکین چشمه پاش نسبتی داشته باشی .
  حالا اینا به کنار چرا عکس منو رو اسم خودت زدی . اگه مرادی نیستی چرا با حجی مراد ابراز هویت کردی. یک عکس نمیتونه شاخصه دونفر باشه. یا خودتو معرفی کنید درغیر اینصورت به جرم جعل هویت به دادگاه حیتا شکایت میشود

 9. سلام جناب مرادی ؛ما ارادت خاصی خدمت مرحوم حاج مراد داریم؛ اگه راه داره شما به فکر عکس دیگری باشید و در این فصل که تمامی حیتا نشینان عزیز از آب و هوای رودمعجن استفاده می کنند ،ما را به دادگاه نبرید؛

 10. جگر گوشه گفت:

  سلام مرادی جان . عکسهات خوب و مناظرش بدیع مینمود. همینکه خاطرات ما رو ورق میزنی خودش یک دنیا ارادت است. حق یارت

 11. پریسا مدرسی گفت:

  عکسات خیلی قشنگ بود. دستت مریزاد. از عکس ۲.۳ خیلی خوشم اوم اون عکس هم اگه اشتباه نکرده باشم پایین تر از سر قلعه است. امیدوارم درست گفته باشم.

 12. مرادي مرادي گفت:

  @جگر گوشه
  سلام علیکم جناب جگرگوشه. قابلی نداشت . خوشحالم که با این عکسها خاطرات شما از راه دور ورق میخورد

 13. مرادي مرادي گفت:

  @پریسا مدرسی
  ممنون خانم مدرسی . از اینکه مورد پسند شما هم واقع شدخوشحال شدیم :gol:
  اشتباه نکردید. حدستان درست است پایین تر از سرقلعه است ولی به اونجا میگن : دم تینگل باغای تهروی