شورای مرکزی 3823 روز پیش
بازدید 89 ۱۲ دیدگاه

برای سالروز تولدت

سلام «حیتا» جان.

همین اولش تولدت مبارک.خب قبول که یک روز دیر شدو ما هم کم وبیش یادمان نبود ولی تو که نباید ناراحت شوی.ما هم شده ایم مثل این پدر و مادر هایی که هزار و یک جور مشغله و گیر و گرفتاری دارند و گاهی پاک یادشان میرود که دیروز روزتولد فرزند دلبندشان بوده و فرزندشان هم چشم به راه لا اقل یک تبریک خشک و خالی،حالا کیک و  شمع و کادو و کاغذ رنگی و کلاه شیپوری  و مهمانی و اینجور بساطهایش پیشکش

ولی خب چه میشود کرد ، چرا توجیه بیخود کنیم، راست و حسینی یادمان رفت.یعنی اینقدر سرمان به گیر و گرفتاریهایمان بند  بود که پاک یادمان رفت که مثل یک همچین دیروزی که ۲۶ روز از عید گذشته بود  تو به دنیا آمدی، آن هم کجا؟توی یک کار گاه ساختمانی میان خاک و خل و کیسه ی سیمان و گچ و بیل و کلنگ.خودمانیم کی یک همچین جایی به دنیا می آید که تو به دنیا آمدی؟همین است دیگر به دنیا آمدنت هم  که مثل آدمیزاد نبوده پس نباید انتظار داشته باشی ما هم مثل آدمیزاد سر وقت تولدت را تبریک بگوییم! تازه این فقط به دنیا آمدنت بود، انتخاب اسم برایت هم خودش مکافاتی بود.همینجور الکی و یکباره که حیتا نشدی.کلی فکر پشت این اسم  تو خوابیده.کلی بحث و جدل کردیم کلی مخمان را به کار گرفتیم و بالا و پایین کردیم تا اسم تو شد «حیتا».همینجور الکی و یکباره که نبود.باور نمیکنی اگر بگوییم که نزدیک بود اسمت را بگذارند «قُرقُنجَ» ولی ما عین مرد وایستادیم و نگذاشتیم همچین اتفاقی بیافتد.آخر «قُرقُنجَ» هم شد اسم؟هم ترسناک است هم توی دهن آدم نمیچرخد و هم توی اینکه با«قاف»نوشته میشود یا با«غین» کلی اختلاف روایت داریم.البته آن اوایل تو هم تقریبا یک سالی «هیتا»بودی بعد کم کَمک فهمیدیم  که«حیتا» باشی گویا اسمت به اصل نزدیکتر است البته  نظر سنجی هم کردیم.کلی هم نظر دادیم که «حیتا»بهتر است.ببین اینقدر برایمان مهم بودی که برای اسمت هم نظر سنجی گذاشتیم.بهر حال اسمت شد «حیتا».

البته خودت هم  میدانی از اول اینجوری نبودی .تا یک سالگیت سوت و کور بودی.خیلی آهسته بزرگ میشدی.بی سر و صدا.تقریبا بعد از یک سالگیت بود که بزرگ شدنت  بیشتر توی چشم آمد.ما بیشتر به فکرت بودیم.بیشتر تر و خشکت میکردیم.برایمان مهم شدی.کم کم داشتی دردانه یمان میشدی. برای همین خانه ات را عوض کردیم. از آن خانه ی قدیمی کوچک آ وردیمت بیرون  و یک خانه ی جادارتر و بزرگتر و با امکانات بیشتر برایت درست کردیم تا راحت تر باشی.تا بهتر بتوانی توانا ئیهایت را نشان دهی.تا بزرگ شدنت،بالیدنت، قد کشیدنت راحت تر و بی دغدغه تر باشد.برایت یک لباس مخصوص هم درست کردیم.منظورمان همان لگوست.کلی هم سر این لباس نظر دادیم.برایمان حسابی مهم شده بودی که برای لباست هم نظر سنجی گذاشتیم و همه مان هم نظر دادیم و لباس طراحی کردیم تا آخرش به نظرمان همین لباس که الان تنت هست بیشتر از بقیه برازنده ات شد.دو سال هم هست که توی عید دور هم جمع میشویم و طرح و نقشه میریزیم که چه کار کنیم که تو بهتر قد بکشی،که رشدت روز به روز بهتر و بیشتر باشد،که بالنده تر باشی.امسال هم که میبینی تصمیم گرفتیم همه با اسم خودمان بهت سر بزنیم تا تو هم غریبگی نکنی و همه مان را خوب بشناسی.گمانم تو هم قبول داری که اینجوری صمیمی تر میشویم با هم.

میبینی«حیتا»جان.حالا درست که روز تولدت یادمان رفت و یک روز تاخیر کردیم  ولی حسابی برایمان مهم هستی.برای همه مان.برای همه ی مایی که داریم تر و خشکت میکنیم،داریم بزرگت میکنیم،داریم به بالنده تر شدنت کمک میکنیم،مطلب میگذاریم،نظر میدهیم،همیشه به تو سر میزنیم.تو بچه ی همه ی ما هستی و برای همه ی ما مهمی و عزیز دردانه.امیدواریم روز به روز شکوفاتر شوی.تولدت مبارک.

نظرات کاربران

با نظرات خود، ما را در ادامه مسیر راهنما باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. ديشدوو گفت:

  تولدت مبارک
  بعد از مدتها تصمیم گرفتم نظر بدم اونم فقط بخاطر تو حیتای عزیز
  نبودنت یک درد بود وبودنت هزار درد سر حیتا جان ولی چه کنم که نمیشود از تو دل کند
  بنده بعنوان دیشدوو همه اعضای شورای مرکزی را شل وپل خواهم کرد تا منبعد تولدت یادشان نرود وبه خاطر این سهل انگاری در جلسه بعدی مجبورشان میکنم برایت کیک تولد وشیرینی بگیرند توهم فعلا ببخششان

 2. این کهنه رباط را که حیتا نام است
  آرامگه ابلق صبح و شام است
  بزمی است که وامانده صد حیتایی است
  قصریست که تکیه گاه صد ناکام است .(خیام رودمعجنی )
  حیتا چیست یا بهتر بپرسیم حیتا کجاست ؟
  پاسخ های مختلفی به این پرسش داده شده است که من توجه شما را به جواب های آن جلب نمیکنم بلکه خودتون اگه دوست داشتید جلب بشد و الا جلب نشید .
  – حیتا جایی است که هر روز تعدادی موجود رودمعجنی را به پای خود می کشد .
  -حیتا محلی است که برخی علاقه شدیدی به انتشار مطلب دارند و بعد از انتشار مطلب پی رد در رد به حیتا سر می زنند تا نظرات مطلبشان را رویت کنند اما هنگام دیدن مطالب دیگران با دیدن کلمه نظرات گویی عزرائیل را ملاقات میکنند.
  – حیتا جایی است که برخی موجودات نظر خود را در خصوص هر مطلبی اینطور می نویسند :
  (( با تشکر از مطلب زیباتون)) و یا (( خیلی مطلب قشنگی انتخاب کردید :gol: ))
  – حیتا جایی است که عده ای وقتی مطلب منتشر میکنند باز هم رد در رد روی مطلبشان کلیک میکنند و بازدید مطالب را با سرعت مافوق صوت می چسبانند با سقف تا هیچ مطلبی فکر رقابت به سرش خطور نکند.
  – حیتا محلی است که برخی موجودات برای تهیه مطالبشان ساعت ها وقت گذاشته و آنرا منتشر میکنند و برخی موجودات از طریق کپی پست در عرض ۵ دقیقه.
  – حیتا جایی است که من نظری برای این مطلب نداشتم و شروع میکنم هر چی به فکرم می رسه مینویسم.
  – حیتا جایی است که بهتره من دیگه برم تا با افاضات حضراتی چون شما مواجه نشدم.
  – حیتا جایی است که برخی موقع تمام شدن نطرشان هم می نویسند که حیتا یک جایی است . بسه دیگه .

 3. راستی تولدت مبارک.واقعا که حیتا یک جایی است که باز هم برخی موجودات مثل من یادشان رفته بگویند تولدت مبارک.

 4. ناشناس گفت:

  درادامه صحبتهای آقامجتبی حیتا محلی شده برای اختلاط وتبادل نظرات وارائه افاضات حضراتی ازبرخی فامیلهاکه کمتر فیض ملاقات حضوری یکدیگر را دارند ومتاسفانه انگونه که بایستی همه گیر نشده است

 5. علی نجفی علی نجفی گفت:

  حیتا ی عزیز:
  به خدا و به سراپای تو کز دوستیت
  خبر از دشمن و اندیشه ز دشنامم نیست
  دوستت دارم اگر لطف کنی ورنکنی
  به دوچشم تو که چشم از تو به انعامم نیست…
  تولدت مبارک.زنده باشی و پایدار و روز به روز بهتر و بالنده تر :gol:

 6. تولد حیتا ،تولد نسلی است فهیم ،کوشا وفرهیخه که پیوند در فرهنگ غنی پیشینیان رودمعجنی دارد.
  به همه دست اندرکان تولد حیتا را تبریک می گویم و برای همه اعضا آرزوی توفیق دارم . از آنها می خواهم تا بلوغ کامل حیتا هیچگاه او را تنها نگذارند با اشتیاق نوشته های شما را می خوانم و بازدید از حیتا را به همه همشهریان و گاهی به دیگران نیز توصیه می کنم.

 7. تویی حیتا منم حیتا نشینم
  حیتا جان تولدت مبارک :SS: :SS: :SS: :SS: :SS: :SS: :SS: :SS: :SS: :SS:

 8. نوه ديگه حجي مراد گفت:

  ز حق توفیق خدمت خواستم . گفت چه توفیقی از این بهتر که بری تو حیتا عضو بشی ، خلقی را سرگرم کنی ، بخندانی، بگریانی ، بپیوندی و…
  دستت درد نکنه شورای مرکزی اصلا یادمون نبود تولد حیتایه . حیتا جون واقعا تولدت مبارک :SS: :SS: . من که کلی از تولد تو خوشحالم . انشاءا.. خیلی زود بزرگ و بزرگتر بشی و ما شاهد رشدو بالندگی و موفقیتهای روزافزونت باشیم :gol: :gol:

 9. نجمه عبداللهی گفت:

  ظاهرا دیر رسیدم تولد تموم شد همه کیک و شیرینی ها رو خوردن :MM: . خوب اشکالی نداره.از من یه تبریک خشک و خالی،ولی دوستان از سال دیگه یادتون نره حتما کادو بیارین خوبیت نداره :YY:

 10. پروین مدرسی گفت:

  منم تولد این پدیده رو که باعث جمع کردن عده ای از دوستان شده رو تبریک میگم.
  تولدت خیلی خیلی خیلی خیلی مبارک :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol: :gol:

 11. محمود فتوحي گفت:

  ای چشمه سار واژه‌های مادری
  زادروزت خجسته
  دیر مانی و سرشار.

 12. پریسا مدرسی گفت:

  سلام. من خیلی وقت که تو حیتا نیومدم. چقدر تغییر کردی حیتا جونیییییییییییی.
  تبریک دیت خالی مرابا سخاوت بی حدت پذیرا باش. تولدت مبارک