مریم علی پور 3902 روز پیش
بازدید 71 ۱۳ دیدگاه

مکانی پرخاطره

مکانی پرخاطره

 

 

تونل زرد

نظرات کاربران

با نظرات خود، ما را در ادامه مسیر راهنما باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. شکارچی گفت:

  سلام بر چنار گرامی عکسهای خیلی زیبایی بود . یادش بخیر عکس اول واقعا مکانی پر خاطره است از وقتی به باغای تهروی میرفتیم منتظر بودیم به روبروی این شتر سنگی برسیم که از بزرگان بپرسیم که چرا این شتر سنگ شده است در حالی که جوابش را بارها و بارها شنیده بودیم خدا قوت هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

 2. علی نجفی گفت:

  اخ این حرف شکارچی خیلی به جا بود.وقتی میرفتیم باغای تهروی مخصوصا اگه چنتا بزرگ هم با ما بودن تا به روبروی این شتر سنگی میرسیدیم خود اگاه یا ناخوداگاه از روی صداقت یا از روی شیطنت یکی از بچه ها از بزگترا میپرسید”ای شتر بری چیشه سنگ رُفتَ” و اونوقت بود که بزرگترها در این مورد داد سخن میدادند و حالا نگو کی بگو و جالبتر وقتی بود که روایات بزرگترها از علت سنگ شدن شتر با هم فرق میکردو اونوقت معرکه ی جالبی از اراء مختلف ایجاد میشد که دیدنی بود.بهر حال راه باغای تهروی دور بود مخصوصا ما که باغمان نزدیک”دهن دوکلی”بود و صحبت کردن در هر موردی حتی اگر تکرار مکررات بود راه رو کوتاه میکرد و خستگی رو کمتر.
  اون دالان زرد هم من اول فکر کردم عکس مال جای دیگه است.از این عکسای فتو شاپ ولی خوب که دقت کردم انگار همین راه کجرای خودمونه اگه اشتباه نکنم.عکسش فوق العاده است.هم فضای محشری داره هم خوب گرفته شده.خیلی عالیه.ادم رو هوایی میکنه که همین الان همه چیز رو ول کنه و بره کجرا(اقا گمانم باز یکی باید بیاد منو از برق بکشه).
  هر دوتا عکس محشره.یکی به خاطر خاطره انگیز بودنش و یکی به خاطر زیبائیه بی نظیرش.خدا قوت هوووووووو

 3. گفت:

  خیلی قشنگ بود… ممنون
  :gol:

 4. اوحده اوو گفت:

  عکسا خیلی جالب بود به خصوص عکس دومی که ادم باورش نمیشه مربوط به رود معجن باشه دستت درد نکنه جناب چنار خیلی محشر بود :gol:

 5. چقدر عکس دوم قشنگه .یه سوال عکس دوم رودمعجنه؟ خیلی جالبه عکسش . عکس اولم خوب بود ولی من چون خاطره ای ندارم به همین بسنده میکنم. ولی عکس دوم خیلی خوشگله چنار عزیز مرسی :gol: :gol: :gol:

 6. نوه ديگه گفت:

  به به چنار عزیز .می بینم که آپلود عکس رو یاد گرفتی . ولی عجب عکسی گذاشتی . منظورم عکس دومه . محشره . بنظر منم باید راه کجرا باشه .
  در ضمن داستانت چی شد . مثل اینکه بی خیالش شدی :VV: :VV:

 7. پاییزان گفت:

  منم مثل یاس عزیز در مورد عکس اول هیچ نظری ندارم چون بار اول بود میدیدم و داستانش رو میشنیدم اما عکس دوم واقعا قشنگه هر جند که مربوط به پاییزه اما از اون جاده های قشنگیه که خیلی دوست دارم. دقت کردین که هر چی عکس از راه کجرا گرفته شده همشون قشنگه تو هر فصلی که باشن. خدا قوت :SS: :gol:

 8. ناشناس گفت:

  سلام واقعا زیباست اینهنه زیبائی دراین مجموعه
  فکرمیکنم راه ماشین رو هنواری بسمت کمرسفید باشه

 9. سلام بر همه دوستان وخوشحالم که از عکسها خوشتون امد

  عکس اول رو درست حدس زدین ولی عکس دوم راه هنوری به سمت کمر سفیده

 10. عکس ها عالی بود . از زیبایی عکس دوم هر چی گفته بشه کمه. خدا قوت
  :SS:

 11. مرسی چنار عزیز، منم با نظر بقیه موافقم عکس دوم فوق العادس :gol:

 12. نسیم گفت:

  ممنون چنار عزیز عکس ها خیلی قشنگه عکس اولی را من فقط یکبار از نزدیک دیدم ولی داستانشو زیاد شنیدم .اما عکس دوم مثل عکسای فتوشاپ شده انگاری یکی با فتوشاپ درستش کرده باشه من اصلا فکر نمیکردم مال رودمعجن خودمون باشه افرین به حسن انتخابتون :SS: :SS:

 13. عکس شتور که واقعا همونجوری که گفتن پرخاطره اس، تا همین اواخر من نتونسته بودم ببینمش ، البته یادمه بچه تر که بودیم میرفتیم به باغای تهروو ، این بی بی و باباکولو هی سعی میکردن نشونمون بدن و من نمی دیدم، بعدش از دروغکی میگفتم آره دیدمش ، چقدر قشنگه و ازین حرفا! :YY: وگرنه مجبور بودیم تا پای گدار چش و چارمون رو کور کنیم و بازم فایده ای نداشت.

  تصویر دوم هم که محشره در حد تصاویر حرفه ای سایت NG هست. واقعا زیبا بود، تا حالا از این زاویه به راه حنوری نگاه نکرده بودم :SS: