فاطمه علیپور 4381 روز پیش
بازدید 271 ۱۸ دیدگاه

عکس

با سلام به حیتاییان عزیز
امشب براتون چند عکس در ارتباط با جبهه و جنگ به نمایش میگذارم، امیدوارم مورد توجهتان قرار بگیرد.

نظرات کاربران

با نظرات خود، ما را در ادامه مسیر راهنما باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. یادش بخیر دوران جبهه و جنگ چه مکافاتها که ندیدیم از برکتش . یادم میاد دایی جان و پدر من اغلب زمستون ها جبهه بودن و ما گوسفند زیادی داشتیم و من چهارم ابتدایی بودم از ساعت ۴که گله میامد تا ساعت ۱۱شب کار من درامده بود علاوه بر ان پارو کردن برفها شکستن هیزم برای بخاری و دنیا یی کار ریز و درشت همه با من بود البته کم و بیش هم مادر و یا دیگران کمک میدادند ولی در کل برای سن من زیاد بود یادم میاد بعضی روزها از مدرسه که میامدم فرصت نگاه به کتاب و درس نداشتم و توی کلاس جای استراحتم بود که چرت میزدم هی و معلم بیدارم میکرد و میگفت برو صورتتو اب بزن خوابت بپره.یادش بخیر و ممنون از شما که خاطرات ان روزها را زنده کردی

 2. گفت:

  چند توضیح در مورد کسانی که در عکس وجود دارند. عکس اول از سمت راست حاج حسن روشنی . عباس امیدوار وسمت چپ کسی که لباس قواسی پوشیده حاج محمد علی علی پور. عکس دوم از سمت راست شهید رشیدی . وسطی رو نمیشناسم و کناری هم که حاج اقای علیپور پدر بنده.عکس سوم از سمت راست حاج علی نیکو عقیده و حاج محمد حسن خوشخرام. و عکس اخر گوشه کنار عکس اقای محمد رستگار و کسی که جلوی تانک نشسته پدرم و اون تانک پشت سرش غنیمت جنگی است.

 3. زمستان گفت:

  عکسهای بسیار جالبیه مخصوصا دیدن تصویر عباس آقای امیدوار و حاج حسن آقای روشنی که نسبت به قدیم حسابی تغییر کردن.
  خیلی وقت بود از این عکسا برو بچه ها نذاشته بودن.کار به جایی بود.
  خدا قوت هووووووو

 4. ومن در تکمیل اطلاعات عکس سهراب عزیزاعلام کنم که در عکس اول نفر سمت راست تصویر با جلیقه نجات اقای حسن روحبخش مییباشندو در عکس دوم نفر وسط با چفیه اقای حاج عباس روشنی میباشند جهت اطلاع دوستان. یا حق

 5. نوه ديگه گفت:

  خیلی جالب بود. خداقوت جناب سهراب. این عکسها رو توی بنرهایی که محرم امسال بر دیوارها نصب کرده بودند ندیدم . تازه بود
  بنظر میاد در عکس اول فردی که جلیقه نجات پوشیده کنار پدر شما حسن شیخی باشد . شاید هم اشتباه می کنم نمیدونم.!!!!.

 6. نسیم گفت:

  عالی بود جناب سهراب عزیز واقعا خسته نباشی معلومه براش وقت صرف کردی وزحمت کشیدی راستی اون عکس پدرتون کنار اون تانک عضیم الجسه خیلی جالب بود :SS: :SS: :VV:

 7. عالی بود.
  ( عجب نظر توپی دادم ها . خودم کیف کردم.)

 8. نوه زارع گفت:

  سلام
  در مورد آقای عباس امیدوار بگم که چهره اش نشون میده که شور و شوق عجیبی داشته و خیلی دوست داشته این حالتشو پارسال محرم هم نشون داد صبح عاشورا همینکه عکسای جنگ رو دید با یک شور خاصی عکسا رو برد بالا دیووار و نصب کرد اینجا هم معلوم میشه که شوق عجیبی تو سرش بوده
  همون عکس نفری کنار حاجی علیپور هم شبیه محمد مهدوی ولی جگر گوشه میگه که آقای روحبخشه

 9. یاس گفت:

  سلام سهراب جونم :U: عکسات خیلی خوب بود البته من فقط ۲نفرو اونم به اسم شناختم آقای امیدوار آقای علیپور پدر شما . که یه خورده به اینکه بیشتر بشناسمت .بازم مرسی :gol: :gol: :gol: :gol:

 10. یاس گفت:

  میخواستم بگم به اینکه بیشتر بشناسمت کمک کرد فکر میکنم هرچی تو ذهنمه مینویسم همیشه این اشتباهو میکنم. :H: :H: :H:ببخشید :N:

 11. اوحده اوو گفت:

  جالب بود وتازه خسته نباشی سهراب :gol:

 12. پاییزان گفت:

  سلام بر سهراب عزیز. عکسها خیلی جالب بودن مخصوصا که توی دوتای آخری حاج آقا علیپور ژستهای جالبی گرفتن، این عکسها مال قبل جانبازی حاج آقا هستن. دردی که در اثر جانبازی به سراغ ایشان آمده چندین و چند سال است که با ایشان عجین شده و دیدن اون و رنجهایی که این انسان صبور تحمل میکند دلمان را به درد می آورد. کاش بهتر قدر زحمات این عزیزان را میدانستیم :gol:

 13. عکس اول : نفرات جلوئی ازچپ به راست حاح آقای علیپور و آقای حسن شیخی ونفرات پشت سر آقای محمد حقیقی، آقای عباس امیدوار و آقای حسن روشنی وتصور می کنم پسر بچه ی انتهای قایق آقای محمد نام باشند.

 14. ناشناس گفت:

  با سلام وعرض خسته نباشید
  عکسهای بساز جالبی بود
  فقط در خصوص عکس اولی نفر چفیه پوش به احتمال بسیار زیاد رودمعجنی نیست چون مطمنا نه حسن روحبخشه ونه محمد مهدوی درعکس دوم نفر وسطی آقای محمود همتی فرزند استاعلی اکبر وداماد حاج عباس رستگار می باشد بقیه توضیحات نیز کاملا صحیح است

 15. ناشناس گفت:

  این ناشناس اخر دیشدوو است نمیدونم چرا چند روزه اینجوری بهم ریخته

 16. گفت:

  سلام از همه شما به خاطر نظرات خوبتون راستشو بخواین من هم اون دو نفری رو که همه در پی شناسایش بودین فقط اون که جلیقه نجات داره پدرم گفت رودمعجنی نیست اون نفر دیگه که چپیه داره اسمشو گفته ولی یادم رفته :BB:

 17. ديشدوو گفت:

  پس نتیجه نهائی نظر مو درسته ناشناسای آخر مو بیوم