چغازنبیل 4604 روز پیش
بازدید 122 ۳ دیدگاه

دوست نق نقو

نکه مدام از کمبودها و ناراستی های زندگی خویش سخن می گوید دوست خوبی برای تو نخواهد بود

نظرات کاربران

با نظرات خود، ما را در ادامه مسیر راهنما باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. منتقد گفت:

  انتشار این همه مطلب با محتوای تقریبا مشابه و بی ربط به رودمعجن چندان جذاب نیس. درضمن انتشار جملات یک خطی در بخش مطالب نیز به نظر درست نمیاد. بهتره که انتشار مطالب کمتر اما پرمحتوا تر باشه. مطالب اخیر شمااز جمله مطالب ایمیلی است که به وفور بین کاربران اینترنتی رد و بدل میشه، در ضمن نکته دیگر استقبال کاربران از مطالبه که توی چند مطلب اخیر شما چندان نیست.
  امیدوارم از انتقادات اینجانب دلگیر نشده باشید.

 2. چغازنبیل گفت:

  منتقد عزیز گرچه نق نق هم از خانوده وریشه انتقاد است ولی با انتقاد سازنده هما نند نظر شریف جنابعالی که اصولا سازنده و ارزش مند است فاصله زیادی دارد. مرحبا وبارک الله به این ارشادتان ممنونم لیکن به من رخصت دهید تا چند کلمه که انهم نظر شخصی من است وممکن است درست ویا نادرست باشد وتمیز ان با خوانندگان میباشد بعرض برسانم قبلا از محضر حضرت عالی وسایر کاربران پوزش میطلبم.
  انتقاد دارای دو جنبه مهم میباشد..
  اول اینکه اصولا انتقاد سازنده است واگر انتقاد نباشد ا د می به راه خود ولو اشتبتاه وبه ترکستان باشد میرود ودیکتاتوری بر رفتارش حاکم میگردد.
  ثانیا شخص انتقاد کننده ازحیث اطلاعات ومیزان دانسته ها وحتی هدفش از انتقاد شناخته میشود که خود از اهمیتی بالا بر خورداراست وانتقاد شونده میفهمد که با چه شخص محترمی روبرو است.
  فلذا از منتقد عزیز جدا سپاس گزارم.
  اما در مورد انتقاد با عرض پوزش حقیر کم سواد هرچه در زوایای سایت حیتا کنکاش کردم در هیچ جا نیافتم که سایت دارای ایین نامه ویا دستور العمل خاصی برای کاربران باشد یا خط قرمزی معین کرده باشد که مثلا در باره این امر حق دارید مطلب بنویسید ودر باره ان …..حق ندارید ویا اینکه سایت لا والا مختص مطالبی باشد که مربوط به رود معجن میگردد نباید راجع به سومالی که در انور دنیا است ویا موارد ومطالبی از این دست چیزی به سایت راه پیدا کند ویا اینکه هر کاربر چند وجب باید مطلب ارائه کنی تا سایت ویزای ورود بدهد . یا اینکه الد رس حرف وا لتکرار الف غلط است وووووووووووووو.
  که اگر واقعا چنین است از برادران فرهیخته گرداننده سایت استدعا دارم سریعا مارا ارشاد فرمایند تا خدای نکرده دومرتبه مرتکب گناهی نابخشودنی وکبیره وذنب لایغفر نگردیم . البته منتقد عزیز وبرادر بزرگوارقطعا چنین نیست زیرا علاوه بر اینکه هرمطلبی که نوشته میشود از صافیشورای مرکزی رد شده وسپس برای انتشار اجازه مییابد مضاف به اینکه روزنامه همشهری وشهر ارا مربوط به شهرداری است ایا همه مطالبش مربوط به همان ارگان است ویا صدها سایت وجریده ای که مربوط به ارگان خاصی است فقط وفقط مطالبی مربوط به همان گروه ویا دسته مینوسد ویا اینکه حتما باید مقالات چند صفحه مجاز به انتشار باشد حتما پاسخ منفی است ووسایل ووسایط ارتباط جمعی حالت طبله عطاری را دارد در پایان با تشکر از منتقد عزیز که باعث شد چندین وجب انشاء بی سر وته بنویسم وسر شمارا بدرد اورم باز هم معتقدم که خیر الکلام ماقل ودل .
  ملا حظه فرمودید که انتقاد شما باعث میشود که خیلی از این ابهامات پیش رو روشن گردد با درود بر جنابعالی .
  والسلام علی من اتبع الهدی

 3. داور گفت:

  میگن ای بابا تو که لالایی بلدی چرا خودت خوابت نمیبره.خدایی جناب چغا شما که ماشاا… از قرایین و شواهد پیداست که ید طولایی در سخنوری دارید و به فنون نامه ی سر گشاده واقفید خدایی مطلب کوتاه شما که روی هر اسمس رو سفید کرده ایا ارزش ورجیکن داو حد را داره ایا به زحمت ورجیکیدنش میرزه البته نه اینکه منظورم فقط شخص جنابعالی باشد دیگر دوستانی نیز هستند که از این دست مطالب اسمسی رو بعنوان یه مطلب توی سایت میاورند که فاقد منبع و ماخذ خاصی میباشدو بیشتر به فی البدایه گویی میماند تا یه مطلب.