شورای مرکزی 4606 روز پیش
بازدید 121 ۲۰ دیدگاه

تبریک

از : شورای مرکزی حیتا

به : سرکار خانم بهشتی ( عضو حیتا )

موفقیت در دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد در رشته زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه فردوسی مشهد با رتبه عالی را به حضرتعالی و همه اعضای حیتا تبریک عرض میکنیم.

با آرزوی موفقیت روز افزون برای حضرتعالی

نظرات کاربران

با نظرات خود، ما را در ادامه مسیر راهنما باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. سرکارخانم بهشتی واقعا تبریک میگم.
  چون خودم درگیر پایان نامه هستم میدونم مرحله مهم و پر استرسی هست و گذشتن از اون بسیار با ارزش.
  امیدوارم دفاع از رساله دکتری رو هم به همین زودی در حیتا بهتون تبریگ بگیم.

 2. سلام جناب آقای منصف
  از تبریک صمیمانتون بینهایت سپاسگزارم، امیدوارم که شما هم هر چه سریعتر این مرحله رو با موفقیت هرچه تمام تر پشت سر بگذارید و البته در تمام مراحل زندگیتون پیروز و سربلند باشید :gol:

 3. به شورای مرکزی حیتا:

  خداوند را بینهایت سپاسگزارم که توفیق حضور بنده را در جمع دوستانه و صمیمی شما عزیزان گرانقدر فراهم آورد، دوستانی به زلالی آب که وجودشان مایه دلگرمی من است،
  سپاسگزارم از لطف بی شائبه اتان و برای تک تک اعضای حیتا آرزوی سربلندی، موفقیت، خوشبختی و هرآنچه خیر و نیکی است میکنم :gol:

 4. علی نجفی علی نجفی گفت:

  سرکار خانم افرا السلطنه:
  در خواب خوش عصرگاهی غنوده بودیم که ملازمان و خاصان درگاه قبله ی عالم(که خودمان باشیم)بدون اذن دخول به اندرونی تاخته،مقداری قربان خاک پای جواهر اسای همایونی خودمان شده و سپس راپورت فتوحات شما را در ولایت توس به محضر مبارکمان تقدیم کردند.چنان شادمانی بر ما مستولی شد که فی الفور به میرزا صادق خان مطرب الممالک امر فرمودیم به شکرانه ی این فتوحات هفت شبانه روز حیتا را چراغان کرده، مطرب و مغنی از سراسر ممالک محروسه دعوت نموده و رعیت اوقات به سرور و شادمانی بگذرانند.همچنین به شاهزاده حسام السلطنه حکمران ولایت توس امر شد که خراج یک سال رعیت توس بر انان بخشیده شود.امید است فتوحات بزرگتر از شما به محضر مبارکمان راپورت داده شود.
  ۱۳ شعبان ۱۴۳۴.

 5. قبله عالم به سلامت باد
  پیام مسرت بار شما روان خسته مرا قوت بخشید، مرا همین بس که بزرگواری چون شمابه سبب کامیابی ما شاد گشته و از این شادی عالم را مستفیظ نمودید :VV: :gol:

 6. عذر خواهم “مستفیض” نمودید :Y:

 7. من هم به نوبه خودم کسب این افتخار رو به شما تبریک عرض میکنم.
  ما رو که به جلسه دفاعتون دعوت نکردین ولی به قول زمستان “امید است فتوحات بزرگتر از شما به محضر مبارکمان راپورت داده شود.” :Y:

  انصافا این فرانسوی ها یکی از سخت ترین زبان هارو (از لحاظ تلفظ ) دارن، وقتی یک فیلم فرانسوی رو دوبله نشده ببینی تازه عمق فاجعه دستت میاد. مخصوصا ریزه کاری تلفظ “ژ”

  برای بچه های حیتا شاید جالب باشه که بدونن واژه های زیر از فرانسه وارد زبان ما شدن:
  آلرژی ، آژانس ، آوانتاژ ، تیراژ ، پروژه ، رژیم ، ژست ، ژله ، سوژه ، شوفاژ ، گاراژ ، ویراژ ، پیژامه ، اورژانس ، املت ، اکران ، آسانسور ، آمپول ، بلیت ، پلاک ، …

  اگه فردوسی تو شاهنامش “ژاژ خاییدن” رو نیاورده بود میتونستم بگم که “ژ” حرف ۳۲ الفبای ما رو فرانسویا وارد الفبای فارسی کردن! :YY:

 8. سلام خانم بهشتی.من هم این موفقیت را صمیمانه تبریگ میگم.همیشه شاد و پیروز باشی.

 9. جگر گوشه گفت:

  سرکار خانم بهشتی همشهری حصاری ما موفقیت حاصله را به شماو خانواده بزرگ حیتا و همچنین به حصاریهای عزیز دوستان صمیمیمان تبریک و شادباش عرض نموده موفقیت روز افزونتان را ارزومندیم.

 10. محمد امیدوار : ۰  0
  من هم به نوبه خودم کسب این افتخار رو به شما تبریک عرض میکنم.ما رو که به جلسه دفاعتون دعوت نکردین ولی به قول زمستان “امید است فتوحات بزرگتر از شما به محضر مبارکمان راپورت داده شود.”
  انصافا این فرانسوی ها یکی از سخت ترین زبان هارو (از لحاظ تلفظ ) دارن، وقتی یک فیلم فرانسوی رو دوبله نشده ببینی تازه عمق فاجعه دستت میاد. مخصوصا ریزه کاری تلفظ “ژ”
  برای بچه های حیتا شاید جالب باشه که بدونن واژه های زیر از فرانسه وارد زبان ما شدن:آلرژی ، آژانس ، آوانتاژ ، تیراژ ، پروژه ، رژیم ، ژست ، ژله ، سوژه ، شوفاژ ، گاراژ ، ویراژ ، پیژامه ، اورژانس ، املت ، اکران ، آسانسور ، آمپول ، بلیت ، پلاک ، …
  اگه فردوسی تو شاهنامش “ژاژ خاییدن” رو نیاورده بود میتونستم بگم که “ژ” حرف ۳۲ الفبای ما رو فرانسویا وارد الفبای فارسی کردن!

  از لطفتون بی نهایت ممنونم آقای امیدوار
  باید منو ببخشید، دوس داشتم که همه اهالی حیتا رو به جلسه دفاعم دعوت کنم اما به خاطر کمبود جا این امر مهیا نشد و من از سعادت دیدارتون محروم شدم، انشاءالله به زودی شاهد موفقیتهای شما و دیگر عزیزان باشم :gol:
  در رابطه با زبان فرانسه هم شما درست میگین، این زبان هم به لحاظ گرامری و هم به لحاظ تلفظ یکی از دشوارترین زبانهای دنیاس، اما خیلی شیرین و لطیفه به طوریکه به اون میگن زبان عشق و احساس . همون طور که شما هم اشاره داشتین ما واژ ه های بسیاری از زبان فرانسه وام گرفتیم به طوری یکی از دوستان یه واژه نامه از این لغات مشترک رو تهیه کرده.

 11. سپیدار و جگرگوشه عزیز، از شما هم بسیار متشکرم، با آرزوی بالندگی، سعادت و شادکامی برای شما :gol:

 12. کاروند گفت:

  تبریک مرا هم بپذیرید هر چند کمی دیر شده. با آرزوی موفقیتهای بیشتر و بیشتر.

 13. سلام آقای دکتر. بسیار سپاسگزارم. هرچند که افتخار حضور شما در جلسه دفاع نصیب بنده نشد :Y: اما تجربه همکاری با گروه ادبیات فارسی برای اینجانب تجربه بسیار مفید و ارزنده ای بود. باز هم از لطف بیکرانتان ممنونم :gol:

 14. سپاسگزارم آقای فتوحی :gol:

 15. من هم به نوبه خودم تبریک میگم . خوشا به سعادت کسی که زبان اصیل ادبی دنیا رو میشناسه .

 16. مینج زرد :

  من هم به نوبه خودم تبریک میگم . خوشا به سعادت کسی که زبان اصیل ادبی دنیا رو میشناسه .
  [پاسخ دادن]

  سپاسگزارم از لطفتون :gol:

 17. سلام افراجان
  واقعا تبریک میگم و خسته نباشی :SS:

 18. گفت:

  سلام افرا جان من هم این موفقییت بزرگ را به شما و اهالی حیتا تبریک میگویم امیدوارم شاهده موفقییتهای دیگر شما باشیم :SS: :gol:

 19. تفگندار سوم و سهراب سپهری عزیز
  سپاسگزارم
  با آرزوی موفقیت و کامیابی برای شما :gol: