گروه شاخص 4514 روز پیش
بازدید 120 ۷ دیدگاه

دیر ، اما ، شد.

خیلی دیر اما بالاخره شروع شد.

بِ جیک

واقعا جای خالی صحبت با رودمعجنیها و شناخت ومعرفی آنها و استفاده از خاطرات و اطلاعات آنها  احساس میشد.ترس از این بود که رفتن به سراغ افراد ممکن است با استقبال مواجه نشود و پرداختن به خاطرات خیلی از افراد ممکن است حاشیه هایی ایجاد کند . اما خیلی از اعضای حیتا از جمله ۲عضو این گروه بر این نظر بودیم که رفتن به سراغ افراد واقعا برای حیتا و اعضای جوان آن مفیدو لازم است.
برای اولین نفر سراغ شخصی رفتیم که از برخورد خوب و با روی بازش مطمئن بودیم. سوالات را در گروه طراحی و خود را آماده پاسخ در چند روز آینده کردیم . اما آن لاین بودن استاد معادله را بر هم زد و به گمانم چند ساعتی بیشترطول نکشید که پاسخ ها را دریافت کردیم. به خودمان گفتیم ای کاش خیلی از امور کشور عزیزمان به این سرعت انجام میشد.همین جا از استاد صمیمانه تشکر میکنیم و موفقیت بیش از پیش جنابشان را آرزو میکنیم.امیدواریم روش و منش استاد درسی برای اعضای حیتا باشد.

این گروه ( که برای آن هنوز نامی مناسب نیافته ایم) آماده نظرات و پیشنهادات همه دوستان جهت برنامه های آتی است که با ۲ ایمیل زیر امکان ارتباط خواهید داشت:
a.najafi63@gmail.com       زمستان
habib_moso@yahoo.com     منصف

   قرار بود قسمت اول این گفتگو رو منتشر کنیم اما برای اینکه مطلب تفنگدار سوم تازه ثبت شده بود جهت تازه بودن مطلب و مطالعه آن توسط دوستان ثبت مطلب رو به فردا شب وعده میدهیم.

   منتظر نظرات ، پیشنهادات و نام های پیشنهادی شما برای گروه مربوط به مصاحبه ، خاطرات و… مربوط به اشخاص هستیم.

نظرات کاربران

با نظرات خود، ما را در ادامه مسیر راهنما باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. اوحده اوو گفت:

  یره شما دوتا یک جوری تف بدین بفهمیم قضیه چیه اونقده سربسته حرف زدین انگار قراره اسناد محرمانه سیا رو منتشر کنین عجب ها :GG:

 2. من یکی که حدس زدم باید منظورتون کی باشه، خدا قوت، کم کم داشتم فکر میکردم رفتی سر کار این قضیه رو فراموش کردی اما دیدم کاملا پیگیر بودی.
  ما منتظر این قسمت هستیم، اگه دیشدوو هم بجنبه و این فهرست اسامی رو که آماده کرده بفرسته میتونیم اون قسمت متخصصین رو هم شروع کنیم.
  پیشنهاد میکنم مصاحبتون همراه با عکس باشه.

 3. زمستان گفت:

  هشت هزارو شونصد و یک دستگاه پژوی شونصد و شش برای هشت هزار و شونصد نفر
  پنجهزار اپارتمان شصت و نه خوابه برای یک نفر
  دویست هزار جایزه ی دویست میلیون ریالی برای هِشکه
  پنجاه میلیون کمک هزینه ی سفر به مکانهای زیارتی هرکدام به مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان برای خادمه ایکه
  بیست میلیون جایزه ی ۱۰ ریالی برای ۳۰ میلیون نفر
  هفت هزار کمک هزینه ی تهیه ی جهیزیه هرکدام به مبلغ شصت میلیارد تومان همش برای مدیر
  و میلیاردها جوایز نقدی و غیر نقدی دیگر
  با افتتاح حساب یا تکمیل موجودی،نه این هیچ ربطی نداره یه چیز دیگه رو میخواستم تبلیغ کنم،اها،با پیشنهاد یک اسم برای گروه در قرعه کشی حساب های پس انداز،نه بابا حسابهای پس انداز چیه؟،در قرعه کشی که به همین منظور انجام میشود شرکت کنید در ضمن به گیرنده های خود دست نزنید اشکال کاملا از فرستنده است :YY: :YY:

 4. ناشناس گفت:

  خسته نباشید جناب زمستان ای کاش این جایزه ها واقعی بود وای چی می شد حیتا ور شکست میشد :YY:

 5. اوحدی او جان شما خونتون کثیف نکن. ما اصولا با تف دادن مخالفیم. خاصیت غذا رو از بین میبره. تو هم سعی کن معمولا آب پز بزنی به بدن.
  خدمت زمستان هم عرض کنم: ظاهرا گنج پیدا کردی. بهت گفته باشم این جوایز رو همه شو باید تنهایی بدی. بنده یک قران هم در این راه خرج نخواهم کرد. :YY:

 6. محمدرضا میرزایی گفت:

  کار بسیار بسیار جالبیه اگه شروع بشه و ادامه داشته باشه
  ما که اینجا دستمون از همه چی خالیه لااقل شما که نزدیکین بجنبن :gol:
  از زمستان و منصف هم کمال تشکر را دارم :gol:

 7. مینج گفت:

  آقا اسمشو بذارید اجتماع شاخص .
  جایزه منو بدید زوووود .