گروه مسابقات 4527 روز پیش
بازدید 163 ۹ دیدگاه

اعلام آثار برگزیده نخستین جشنواره عکس های موبایلی

سلام بر حیتا نشینان

گروه مسابقات حیتا پس از بررسی نظرات دوستان، آثار برگزیده نخستین دوره جشنواره عکس های موبایلی را به شرح زیر انتخاب می کند.

از تمامی دوستانی که در این دوره شرکت نمودند قدردانی می نماییم، امید است دوره های بعدی به صورت گسترده تری برگزار شود. ضمن اینکه آثار برگزیده جشنواره های عکس حیتا در صورت تامین منابع مالی در آینده در نمایشگاهی به نمایش عمومی در خواهد، تمامی عکس های ارسالی به گالری عکس حیتا اضافه خواهند شد و در تاریخ حیتا ماندگار خواهند بود.

در این نظرسنجی ۳۲ نفر شرکت داشتند و عکسهای زیر به عنوان آثار برگزیده انتخاب شدند.

عکس اول ( ۴۷ درصد آرا )

فرستنده : منصف

عکاس :  زمستان

——————————————

عکس دوم ( ۴۴ درصد آرا )

فرستنده : پونه

————————————-

عکس سوم ( ۳۴ درصد آرا )

فرستنده : شکارچی

————————————-

عکس چهارم ( ۳۱ درصد آرا )

فرستنده : محمدرضا میرزائی

————————————-

عکس پنجم ( ۳۱ درصد آرا )

فرستنده : مهدی امیدوار

 

* در کنار نظرات دوستان ذکر این نکته لازمه که هیات نظارت بر جشنواره، عکس انتخابی اول و دوم رو به علت رعایت نکردن اصول حشنواره ( شرط نوروزی بودن عکس ها ) جزو عکس های برگزیده نوروزی نمی دونه ولی به غیر از نگاه جشنواره ای عکس های زیبایی هستن.

دوستانی که به هر دلیل نتونستن در این دوره شرکت کنند میتونند عکسهای نوروزیشون رو برای سال آینده نگه دارن. ضمن اینکه به غیر از ایام جشنواره هم میتونن عکسهاشون رو در سایت برای تماشای دوستان بذارن.

نظرات کاربران

با نظرات خود، ما را در ادامه مسیر راهنما باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. ناشناس گفت:

  باتشکر از جناب مدیر باید اعتراف کنم من دوسه بار به عکس بی بی جنابعالی رای دادم ولی میبینم بازم رای نیاورده تو دیگه چی جور پارتی هستی که به بی بی بزرگوارتم رحم نمیکنی :OL: :OL: :OL:

 2. اوحده اوو گفت:

  ما جنبش زرد به این نحوه گزینش هم اعتراض داریم.ما کلا با هرچی برگزار بشه وتو ش انتخابات باشه وکلا هرکسی رای بیاره برامون فرق نمیکنه ما کلا معترضیم :YY:

 3. ناشناس گفت:

  خوشحالم چون همه عکسهای که انتخاب کرده بودم رای اوردند ولی همه عکسها قشنگ بودند دست همتون درد نکنه :gol: :SS:

 4. آقا مو نیز پیوستنوم به گروه جنبش زرد را اعلام وبیخود وبی جهت اعتراض دروم وکلا با ای شیوه ی انتخابات از هر نوعش مخالفوم چو عنه بیید چنی بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 5. به به.
  ببین تقلب چقدر میچسبه. با عکس دیگران شرکت کردن چقد حال میده.
  حالا بنده پا رو یک قدم فراتر مینهم ، اصلا بنده شوخی کردم که این عکس رو زمستان برام بلوتوث کرده اصلا کار خودمه.خودم گرفتم. حالا که قراره جایزه بگیره من زمستان رو نمیشناسم.
  در ضمن در جشنواره قبلی ۲عکس برگزیده مربوط به محمد و خانم مختاری بود که جوایزش به هرکدام ۳۵۰۰۰ریال (کمک هزینه خرید شارژ)پرداخت شد.
  جناب مدیر زود باش جایزه رو پس بده. من با زمستان یه جوری کنار میایم.
  میخواستم نظرم رو علنا بگم اما به هر حال انتخاب مردمی بوده ودیگه کاریش نمیشه کرد و من هم نظرم رو نگه میدارم واسه خودم.

 6. زمستان گفت:

  بنده همینجا باصدای بلند اعلام میدارم که این انتخابات درکمال صحت وسلامت و بدور از هرگونه شائبه ی تقلب برگزار شد چنان که این انتخابات سالمترین انتخابات از زمان تاسیس حیتا تا به حال بودهچنان که تمام دشمنان داخلی و خارجی حیتا به امر اعتراف کرده اند.در همینجا لازممیدانم از تمام ملت با نشاط و شریف حیتا که با حضور پرشکوه خود پایه های حیتا را بیش از پیش محکم کرده و مشت محکمی بر دهان دشمنان یاوه گوی حیتا کوبیدند تشکر و قدردانی کنم. ملت حیتا باانتخاب خود ثابت کرد که سره را از ناسره و کار خوب را از کار بد،دوغ را از دوشاب و اصل رااز بدل تشخیص میدهد.ملت حیتابااین انتخاب خود نشان داد که که به کمال بلوغ فکری رسیده است.
  همچنین بایدبه عرض برسانم که بنده انسانی به اسم منصف رانشناخته و اعلام میکنم که ادمی به این اسم را حتی یک بار هم در طول زندگی ام ندیده ام از مراجع قضایی خواهشمندم که به این مورد رسیدگی کرده و این شیاد را به سزای اعمالش برسانند.و درپایان حمایت قاطعانه ی خود را از مدیر اعلام کرده و میگوییم ای مدیر ما تااخرین نفس در کنار تو هستیم
  ما اهل پیه نیستیم
  مدیر تنها بماند

 7. دیشدوو گفت:

  حال که اینگونه است و زد وبندهای پشت پرده یکی یکی برملا می شود قاضی دیشدوو در خانه ی انصافایکی ایکه وتنهائی تشکیل جلسه داده وبه کلیه دیشدووهای رزگ پیهه نمق حصار ودیگر دهات همجوار اعلام نموده در صورت مشاهده زمیستو تا هفت ماه دگه ویا کسی با اسم ومشخصات منصف سریعا آنها را دستگیر وبه جرم شرکت در شرط بندی ورواج سرقت در حیتا هردو نفر را در دم گوشهایشان را بر نزدیکترین درخت مخ نموده وبا شمار همرا صفر صفر دو صفر صفر تماس گرفته تا چقوکشای حیتا آنها را با دست وپا وچشمان بسته ب تشتروی حوالی چوشمی حیتا هدایت نماین تا دادگاه علنی تشکیل و حد حیتائی بر آنها وارد گردد همچنین مدیر بایستی پاسخگو بوده وگرنه شوش زیادی خواهد خورد وهمگی به سزای اعمال ننگینشان خواهند رسید مگراینکه از نمایشگاه کتاب کتابهائی خریداری وبعنوان هدیه نه رشوه به خنی انصاف ارسال نمایند

 8. منصف گفت:

  جناب قاضی :
  بنده اتفاقا موافقم که جلسه دادگاه تشکیل شود و بصورت علنی هم تشکیل شود تا بنده حقایقی را افشا کنم . ناگفته هایی دارم که باید گفته شود.
  این زمستان قصد تشویش اذهان عمومی را دارد. بنده در آن روز ایشان را رسوا خواهم کرد.
  اینه حالا خَدییِم

 9. زمستان گفت:

  بنده فقط میگویم پس باخرن ولا غیر