حسین مرادی (نوه حجی مراد) 4849 روز پیش
بازدید 107 ۱۰ دیدگاه

یادآوری

سلام علیکم
اهالی محترم و محترمه توجه داشته باشید که کمتر از ده روز دیگر به عید نمانده و قرار بود توی عید کارهایی بشود اولا چرا هیچ کس حرکتی نمیکند ایا نباید از همین الان مقدمه چینی کرد دوما بنده به نمایندگی نوه زارع و دیشدوو اعلام میکنم کارگروه یاد یاران سفر کرده پورکو در حال جمع آوری اثار و مطالب است و در ایام عید حسابی در خدمت شما خواهیم بود .سوما برنامه برم ب کوه نوردی در روز چهارشنبه۳/۱/۹۰ اجرایی خواهد شد و اما مطلب آخر طرح درختکاری مزار شهدا و مجموعه آرامستان رودمعجن در حال اجراست هر رودمعجنی یک درخت این طرح افتتاحیه و اختتامیه ندارد و همه کس می توانند در ان شرکت کنند والسلام

نظرات کاربران

با نظرات خود، ما را در ادامه مسیر راهنما باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. یره نظر بدن نامردا هو هو هوووووو :ZZ:

 2. سلام نوه حجی مراد.من نظر مفصلی تا آخر شب خواهم داد. نگران نباش.

 3. ممنون از شما که به فکر مصوبات هستی. کاش همه ی بخش ها مثل شما فعال میشد. حالا من یه نظر دیگه واسه عید دارم که میدم.

 4. و اما بعد :
  ۱- در مورد عید و رودمعجن نمیشه برنامه خاصی ریخت و برنامه ها محدود به چند فعالیت خاصه اما در مورد حد خودمان به روال سال های قبل عارض میشم به عرضتان که سید بندی پینگ پنگ به لطف خدا برگذار و بین فوتبال یا والیبال کماکان یک کدامش فعال هست.
  ۲- امکان داره باز هم در او حدی او برنامه پخش فیلم هر شب برقرار باشه و یحتمل این جمع ها نمیتونه زیاد باشه . چون هنوز ویدیو پروژکتور جور نشده و باید از تی وی یا لپ تاپ استفاده کرد.
  ۳- برنامه کوهنوردی در صورتی برقرار خواهد بود که دوستان ……..(تنبلی ) را کنار گذاشته وگرنه کما فی السابق به درد کوهنوردی های قبلی دچار میشه.
  ۴- در مورد برنامه های مربوط به شهدا من اگه کمکی ازم برباد همونطور که تو جلسه گفتم انجام میدم البته با این قید که باید هدف و وسیله متناسب باشه و بدونیم که تاثیر گذار هست.
  ۵- اگر کسانی پایه کتابخوانی گروه هم باشند من بطور کامل هستم. خوبیش اینه که مباحثه گروهی انجام میشه و از بحث اطلاعات دیگران هم بهش افزوده میشه و آدم لذت می بره.
  ۶- جلسه برای حیتا باید همانروزهای اول باشه که اگه قراره کاری بکنیم زود تصمیم گیری بشه.

 5. ناشناس گفت:

  خداوند شما را هم خیر دهد ان شاالله ایام عید شما را هم ملاقات کنیم @مینج زرد

 6. ما هم در عید پایه هستیم
  منتظر دوستان هستیم :gol:

 7. علی نجفی علی نجفی گفت:

  جناب نوه ی حجی مراد توی عید تا ملاقات حضوری نباشه نمیشه در مورد کارها خیلی بحث کرد.منم با منصف هستم.البته همهی این طرحها به شرطیه که استقبالی ازش بشه.

 8. بله ، ممنون از یادآوری
  یکسری برنامه ها برای عید ریختیم که چون دوستان پخش و پلاین ، امکان هماهنگی و کار گروهی کمتر بود ولی تو عید حتما چلسه باید بذاریم ، هم نقدی باشه بر جلسه پیشین و هم برای آینده که با برنامه ریزی بهتری جلو بریم .

 9. امین گفت:

  ه ه ه ه ه ه ه هه ه ه ه ه ه هه هه ه ه ه هه ه ه ه هه ه ه هه ه ه هه ه هه ه هه ه هه ه ه ه ه هه :ZZ: :ZZ: :ZZ: :ZZ: :ZZ: :ZZ: :ZZ: :ZZ: :ZZ: :ZZ: :ZZ: :ZZ: :U: :W: :W: :W: :W: :W: :W: :YY: :YY: