اعضاي قبلي 4873 روز پیش
بازدید 123 ۹ دیدگاه

چند مطلب جالب

گروهی از دانشمندان آمریکایی کشف کردند گوش چپ که اطلاعات خود را به نیمکره راست مغز ارسال می کند گوش “عشق” است و بنابراین عبارات احساسی را برای درک بهتر باید در این گوش نجوا کرد.به گزارش مهر، مغز انسان به دو نیمکره راست و چپ تقسیم می شود. بخش چپ مغز منطق، توجه به جزئیات، زبان، علم و استراتژیها را نشان می دهد و طرف راست تصورات، اشراق و سیر و سلوک، دید همزمان، تخیلات و احساسات را حاکمیت می کند.

هر یک از این بخشهای مغز قسمت مخالف بدن را کنترل می کنند. بنابراین منطقی است که تصور شود یک جمله احساسی اگر مستقیما از طرف چپ بدن ارسال شود سریعتر به مراکز احساسی می رسند.

به طور طبیعی چشم راست با زکاوت بیشتری می تواند رنگها را درک کند این درحالی است که بهتر است مادران گونه چپ کودک را ببوسند و یا با دست چپ کودک را در آغوش بگیرند.
در حقیقت دانشمندان دانشگاه ساسکس انگلیس در تحقیقات خود نشان دادند که ۸۵ درصد از زنان چپ دست یا راست دست کودک خود را با دست چپ در آغوش می گیرند. به این ترتیب واکنشهای فیزیکی و احساسی کودک مستقیما به طرف راست مغز مادر می رسند.
براساس گزارش تایمز، به تازگی گروهی از محققان دانشگاه “سم هاستون” آمریکا با آزمایش هزار و ۱۲۰ نفر مشاهده کردند که گوش چپ در این افراد “گوش عشق” است. به طوری که ۶۹ درصد از موارد خاطر نشان کردند تمام عبارات شیرین و عاطفی را هنگامی که از راه گوش چپ می شنوند بهتر درک می کنند و تنها ۵۶ درصد از موارد اگر این عبارات را با گوش راست بشوند می توانند عمق آنها را درک کنند.
بدن شما به طور روزانه مقداری امواج الکترو مغناطیسی دریافت می کند
شما امواج الکترو مغنا طیس را که ازتجهیزات الکتریکی استفاده می کنید و
نمی توانید هم کنار بگذارید دریافت می کنید
همچینین از طریق لامپهای روشن که حتی برای یک ساعت هم خاموش نمی شود
شما منبعی هیستد که مقدار زیادی امواج الکترو مغناطیسی دریافت می کنید ، به عبارت دیگر شما با امواج الکترو مغناطیسی شارژ می شوید بدون اینکه بفهمید
سر درد دارید ! احساس ناراحتی می کنید
تنبلی در کار و مکانهای مختلف ،راه حل این مشکلات چیست؟
یک دانشمند غیر مسلمان از اروپا تحقیقات را شامل یافتن بهترین روش برای خارج کردن امواج الکترومغناطیسی که بدن آسیب می رساند را انجام داد با گذاشتن پیشانی تان بیشتر از یک بار بروی زمین ، زمین امواج الکترو مغناطیسی را تخلیه خواهد کرد این شبیه اتصال زمین به ساختمانهای است که احتمال بر خورد سیگنالهای الکتریکی مانند رعد و برق وجود دارد تا امواج از طریق زمین تخلیه شود
آنچه این تحقیق را بیشتر شگفت انگیز می کند بهترین راه که پیشانی تان را بر خاک بگذارید حالتی است که رو به مرکز زمین باشید چرا که در این حالت امواج الکترو مغناطیسی بهتر تخلیه خواهد شد و بیشتر تعجب خواهبد کرد که بدانید بر اساس اصول علمی ثابت شده مر کز زمین مکه است و کعبه درست وسط زمین است
بنابراین سجده در نمازتان بهترین راه تخلیه سیگنالهای مضر از بدن است

نظرات کاربران

با نظرات خود، ما را در ادامه مسیر راهنما باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. فمنیست گفت:

  جناب تفنگدار سوم!احوالکم!؟مطلب جالبی بود فقط من قبلا با یه تفاوت کوچیک این مطلب رو شنیده بودم و اون اینکه بار های الکتریکی مضر از طریق سجده تخلیه میشن نه امواج الکترو مغناطیس چون اصولا مغناطیس تا اون جایی که بنده ی حقیر شنیدم قابل کنترل نیست و….!اما سایر مواردش کاملا شبیه بود!تبریک میگم که این مطلبو انتخاب کردی :SS:

 2. مطلب جالبی بود. ممنون ازتون.
  حالا تازه میفهمم که پدر بزرگم که سجده های طولانی داشت چقدر در افزایش بارهای الکترونیکی مضر زمین سهم داشته. خداوند از سر تقصیراتش بگذره. من هم سعی میکنم نماز رو بالکل بدون سجده برگذارکنم تا به افزایش بارمضر زمین کمک نکنم.

 3. گفت:

  سلام علیکم
  من راجع به این موضوع تحقیق بیشتری میکنم و اگر مطلب اشتباه بود حتما تصحیح میکنم

 4. گفت:

  جناب منصف ممنون،نماز بدون سجده اصلا لطفی نداره به نظر من نخونین بهتره

 5. علی نجفی علی نجفی گفت:

  خر بابیا اقلا بری کی الکترو مغناطیسته خَلی روَ رکعت نماز بخنن.خدا امشا الله ور کمرته زنه..
  مطلب جالبی بود فقط یک اشکال.گمونم شنیدین که از یارو میپرسن مرکز زمین کجاست میگه همینجایی که من وایستادم باور نداری اندازه بگیر.هرچند این یه ضرب المثل مورد استعمال دیگه ای داره ولی یک نکته توی این ضرب المثل هست و اون این که چون زمین به صورت تقریبا کره ای شکل است بنابراین هرجایی میتونه مرکزش باشه یعنی شما جای خاصی رو بعنوان مرکز(از لحاظ جغرافیایی و مکانی) نمیتونین تعیین کنید.یک اشتباهی که گمانم توی این مطلب هست اینه که مرکز زمین رو(از لحاظ عمق.یعنی به سمت هسته ی زمین) با مرکز زمین(از نظر جفرافیایی و مکانی) خلط کرده.
  خسته نباشید جناب سومین تفنگدار برادر دوما.

 6. رگزار گفت:

  جالب بود . خسته نباشید

 7. گفت:

  سلام بر جناب زمستان
  طی تحقیقات من منظور از مرکز زمین،مرکز جغرافیا نیست بلکه از زیر مکان کعبه کره زمین در دحوالارض شروع به گسترش کرده.

 8. من همه قسمتاشو فهمیدم(البته فکر میکنم! :N: ) غیر از این قسمت مرکز بودن کعبه،‌که حالا به فرض اگه اثبات هم بشه که مرکز زمین کعبه است بعد چه جوری میشه نتیجه گرفت که که سجده به سمت کعبه بهترین راه تخلیه بارهای الکترومغناطیسیه؟
  البته تو مستند ظهور کمی راجع به خواص جغرافیایی منطقه ای که کعبه در اون بنا شده توضیح داده ولی بازم هضمش سخت بود.