محمد امیدوار 4923 روز پیش
بازدید 133 ۱۹ دیدگاه

روز حساب !

 

آمار بازدید در ساعات مختلف
ساعت تعداد بازدید درصد
  ۱۲ ق.ظ ۱۹۸ ۵.۳ %
  ۰۱ ق.ظ ۹۷ ۲.۶ %
  ۰۲ ق.ظ ۴۴ ۱.۱ %
  ۰۳ ق.ظ ۱۸ ۰.۴ %
  ۰۴ ق.ظ ۳۰ ۰.۸ %
  ۰۵ ق.ظ ۲۲ ۰.۵ %
  ۰۶ ق.ظ ۴۴ ۱.۱ %
  ۰۷ ق.ظ ۱۰۸ ۲.۹ %
  ۰۸ ق.ظ ۱۳۶ ۳.۶ %
  ۰۹ ق.ظ ۱۶۸ ۴.۵ %
  ۱۰ ق.ظ ۲۰۲ ۵.۴ %
  ۱۱ ق.ظ ۲۴۳ ۶.۵ %
  ۱۲ ب.ظ ۲۳۱ ۶.۲ %
  ۰۱ ب.ظ ۲۱۹ ۵.۹ %
  ۰۲ ب.ظ ۲۱۱ ۵.۷ %
  ۰۳ ب.ظ ۱۸۵ ۵ %
  ۰۴ ب.ظ ۱۴۰ ۳.۷ %
  ۰۵ ب.ظ ۱۶۱ ۴.۳ %
  ۰۶ ب.ظ ۱۷۰ ۴.۵ %
  ۰۷ ب.ظ ۱۵۱ ۴ %
  ۰۸ ب.ظ ۱۵۶ ۴.۲ %
  ۰۹ ب.ظ ۲۵۳ ۶.۸ %
  ۱۰ ب.ظ ۲۸۲ ۷.۶ %
  ۱۱ ب.ظ ۲۳۱ ۶.۲ %

 

 

 

آمار بازدید در ۶ ماه گذشته
ماه تعداد بازدید درصد
آذر ۱۳۸۹ ۱۸۸۹ ۱۵.۴ %
آبان ۱۳۸۹ ۵۳۹۸ ۴۴ %
مهر ۱۳۸۹ ۲۵۱۴ ۲۰.۵ %
شهریور ۱۳۸۹ ۲۱۶۹ ۱۷.۷ %
مرداد ۱۳۸۹ ۱۲۰ ۰.۹ %
تیر ۱۳۸۹ ۱۵۹ ۱.۲ %

 

 

این هم آمار بازدید از شهر های مختلف ( هر نفر در هر روز یک بازدید حساب میشه ) ، ضمن اینکه اگه دوستان از فیلتر شکن استفاده کنن به اسم جاهای عجیب مثه آمریکا میخوره . ولی تو مالزی یه رودمعجنی داریم.

 

ردیف شهر    تعداد
۱. مشهد     ۷۰۱
۲. تهران    ۳۰۸
۳. یزد     ۱۱۶
۴. گرگان   ۹۵
۵ تربت    ۹۸
۶ مالزی    ۵۸
۵. شیراز    ۳۵
۶. زاهدان    ۳۲
۷. آمریکا    ۲۵
۸. قم    ۱۴
۹. کرج     ۷
۱۰. اهواز    ۵
۱۱. بیرجند    ۵
۱۲. اصفهان    ۵

 

 

این هم فهرست کلماتی که در google جستجو شده و نتیجش وبلاگ حیتا بوده، سعی کنید زیاد تعجب نکنید!!

۱. ۱۹۶
۲. ۷۰
۳. ۲۱
۴. ۱۲
۵. ۱۲
۶. ۶
۸. ۴
۹. ۳
۱۰. ۳
۱۱. ۳
۱۳. ۲
۱۴. ۲
۱۵. ۱
۱۶. ۱
۱۷. ۱
۱۸. ۱
۱۹. ۱
۲۰. ۳
۲۳. ۱
۲۴. ۱
۲۵. ۱
۲۶. ۱
۲۷. ۱
۲۸. ۱
۲۹. ۱
۳۰. ۱
۳۱. ۱
۳۲. ۱
۳۳. ۱
۱
۳۵. ۱
۳۶. ۱
۳۷. ۱
۳۸. ۱
۳۹. ۱
۴۰. ۱
۴۱. ۱
۴۲. ۱
۴۳. ۱
۴۴. ۱
۴۵. ۱
۴۶. ۱
۴۷. ۱
۴۸. ۱
۴۹. ۱
۵۰. ۱
۵۱. ۱
۵۳. ۱
۵۴. ۱
۵۵. ۱
۵۶. ۱
۵۷. ۱
۵۸. ۱
۵۹. ۱
۶۰. ۱
۶۱. ۱
۶۲. ۱
۶۳. ۱
۶۴. ۱
۶۵.

 

و در آخر آدرس سایتها و وبلاگ هایی که بازدید کنندگان از اونها به وبلاگ ما رسیدن :

۱.
مستفیم
۵۶۴
۲. ۳۷۸
۳. ۳۴۱
۴. ۱۳۷
۵. ۶۳
۶. ۱۵
۷. ۸
۸. ۲
۹. ۱
۱۰. ۱

نظرات کاربران

با نظرات خود، ما را در ادامه مسیر راهنما باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. شغال اباد و شرکا(نوروز گل گل سابق) گفت:

  باور کن کرباسچی هم اگه اینقد مدراک دقیق می اورد دادگاه عمرا میتونستن محکومش کنن.من به شخصه به همچین مدیر دقیق و پر تلاشی احسنت میگم و بر دهان هرکس که ایشون رو محکوم کنه مشت محکم خواهم کوبید و کماکان اشک شوق به پهنای صورت میریزم

 2. سعیدعلی آق علی اکبر گفت:

  راست ورمگن خادم در روز حداقل ۵۰بازدید درم.ومسئولیت تعداد۵۰تا۱۰۰آمار را میپذیرم

 3. منصف گفت:

  من که از این آمار لذت بردم. وقتی دیدم موج اتهامات بر علیه مدیران وبلاگ هست به خودم می گفتم چرا این آمار رو منتشر نمی کنی که بالاخره منتشر شد. یک کار اطلاعاتی تمیز.
  من که فکر نمی کردم بطور متوسط ۵۰ نفر روزانه از وب دیدن می کنن. حساب کتابم رو ۲۰ یا ۲۵ نفر بود.امیدوار شدم.
  برام سوال شده که تو اصفهان ، شیراز ، اهواز هم دانشجو داریم یا نه . تو بیرجند دانشجو بیشتر داریم اما مشخصه که اطلاع رسانی ضعیفه.
  من تو قم و تهران و گرگان ومشهد سهیم هستم. البته همه آمار گرگان مال من نیست چون افراد دیگه هم هستن.
  در مجموع بسیار عالی بود. و فعلا از اتهامات تبرئه شدی.

 4. حسین مرادی گفت:

  من روزی حد اقل ۳ بار به حیتا میام یکبار بعد نماز صبح یکبار موقع نهار یکبار هم مثل الان اخر شب پس بنا به فرمولی که جناب بچه عمو ی ما گفتن نصف امار مال بنده است و نصف دیگر مال ۵۰ نفر دیگه با این حساب و با توجه به اعترافات جناب سعید اقا اگر میانگین بازدید هر عضوی را در روز دو بار در نظر بگیریم تا بحال امار کلی باید یک رقم سر به فلک کشیده باشد. پس این چه جوری با این فرمول اکتشافی جور در میاد

 5. دیشدوو گفت:

  ای کاش مدیر وبلاگ خودش یک بار آمار واطلاعات را می خواندبخصوص در مورد جستجوی کلماتی که به حیتا ختم شده !!!!!!!؟؟؟؟؟؟راجع به آمار روز شنبه من تذکر دادم امروز هم که دوباره ……


  من همشون رو خوندم ، مشکلی ندیدم ، البته فکر کنم بدونم منظورتون کدوم یکیه !

 6. منصف گفت:

  آقا من که می ترسم بیام حیتا. ترسم اینه که فردا روزی بگن تو ساعت ۵ صبح فلان روز تو خونه لیوان آب دستت بود اومدی حیتا مطالب xو y و z رو خوندی و بعدش نظر ندادی و بعدش تو دلت به فلانی و فلانی و فلانی ، فلان مطلب رو گفتی و….
  از من گفتن بود ها. محمد محمود از بر و بج اطلاعاته

 7. هم ولایتی گفت:

  این که حیتا ست امارش اینجوری دراومد پس طفلی مسئولین حق دارن امارشون ضدونقیض باشه؟!

 8. فتوحی گفت:

  انتشار آمار عملکرد اعضا به نظرمن کار درستی نیست
  واین باعث کاهش آمار ورود اعضا می شود
  مخفی نگه داشتن اطاعات اعضا فکرمی کنم بهتر باشد

 9. با سلام من هم با نظر آقای فتوحی موافقم به نظرم این مطلب رو باید حذف کرد حالا اگه بچه ها از سر شوخی در مورد آمار حرفی به محمد می زنن نباید به دل بگیره…….
  حالا این آمار رو اعضا که میدونن ولی اگه یک نفر جدید بیاد بازدید کنه این مطلب آمار درست نیست

 10. مرادی گفت:

  خیلی امار جالبی بود . با با ای ول اصلا فکر نمی کردم اینقدر دقیق ریز ریز امار را بتونین دربیارین . اینطوری که حسابی همه رو لو دادین. اصلا فکر نمی کردم اسم جاییکه از اونجا وارد میشن را بفهمین. به نظر اقای فتوحی هم کاملا موافقم .این باعث کاهش آمار ورود اعضا می شود . از اونجا که گفتی امار جنجالی تری هنوز در دست داری فکر کنم اسم و رسم ما رو هم در اینده خواهی گذاشت . برای همین ما بازدید خودمون رو کم خواهیم کرد. محمد اقا بسه تمومش کن . دیگه از این امارها ندی.

 11. حرف منتقدین متینه ولی این آمار همیشه موجوده و ۵۰ درصد اونها رو میتونین از سمت راست وبلاگ ( نمایش آمار کامل ) ببینید، و برای همه در دسترسه ، این بار هم نه به خاطر رفع سوء تفاهم بلکه بدلیل اینکه فکر کردم ممکنه روحیه بخش و جالب باشه و اطلاعات افراد رو از ویژگی های محیط اینترنت بالا ببره ، و قرار نیست ادامه داشته باشه .

  با این وجود من از شخص خاصی در این آمار اسم نبردم ( امکان فهمیدنش هم نیست )، و درک نمیکنم که چرا باید موجب کاهش آمار بشه ، اینجا یه جمع صمیمی از رودمعجنی هاس و قرار نیست کسی به خاطر کاری که میکنه یا نمیکنه بازخواست بشه. و دلیل استفاده از اسمهای مستعار رو درک نمیکنم.

  برای اینکه خیالتون راحت بشه باید بگم تا اونجایی که من میدونم امکان فهمیدن اینکه یک نظر یا مطلب رو چه کسی داده و از کجا به اینترنت وصل شده و این کار رو کرده، صفره .
  این چیزی که ارائه شده فقط یک آنالیز کلی هستش که سایت گوگل هر ماه در اختیار صاحبان سایت میذاره که به عنوان مثال چند نفر از مشهد از سایت شما بازدید کردن یا …
  من فقط میدونم که از اینترنت آرمان (تربت) ۹۸ بار از وبلاگ بازدید شده ، شخص و زمانش مشخص نیست.

  بالآخره این چیزیه که هست ، و همه باید بدونن که همه چیز در محیط اینترنت ثبت و ضبط میشه ، حالا اینکه این آمار ارائه نمیشه دلیل نمیشه که وجود نداشته باشه ، نمیشه چشم روی حقیقت بست . میشه ؟

  البته من یه خورده پیاز داغ قضیه رو زیاد کردم ، یه سری اطلاعات شخصی خودم رو هم بهش اضافه کردم به اضافه تخیلات شخصی!!!

  اگه فکر میکنین در موردی اشتباه میکنم ، آماده شنیدن نظراتتون هستم. البته از نظر من تاثیرات مثبتی که این کار داشته از منفیش بیشنر بوده.

 12. بهار گفت:

  به نظر من حیتا یک وبلاگ دوستانه است ،ونباید کسی متهم بشه که اطلاعات شخصی افراد رو فاش میکنه چون آماری که ارائه شده عمومیه و بخاطر اینکه هیجان انگیزتر بشه بقول خودش یک کم پیاز داغ قضیه رو زیاد کرده وتو وبلاگ گروهی هم نباید این دلخوریها پیش بیاد وفکر میکنم بخاطراینکه همه سعی میکردندآمار غیر واقعی رو به مدیر وبلاگ نسبت بدن ایشون هم با ارائه آمار از خودش دفاع کرد .وفکر نمیکنم ارائه این آمارها تعدادبازدید کننده ها رو کاهش بده چون بازدید کننده های حیتا درک وفهم ودرکشون نسبت به مسائل بالائیه و…

 13. منصف گفت:

  دفاع از مدیر:
  چون دیدم انصاف و عدل در خطره گفتم منصف باید وارد صحنه بشه.
  من با نظرات دوستان که گذاشتن این مطلب رو به صلاح ندونستن موافق نیستم .البته نظر اونها کاملا محترمه.دوستان باید جنبه خودشون رو بالا ببرن.
  این آماری بود که در فضای فعلی وب و تا قبل از سر و سامون گرفتن وب که هر کس از هر چیزی دلش میخواد مطلب می ذاره خیلی هم جالب به نظر میاد.
  اینکه مثلا از فلان جا فلان تعداد بازدید داشتیم و گیریم که در اون نقطه فقط یک نفر امکان بودنش هست (مثلا قم که هر ۱۴ بازدید از خودم بوده) چه چیزی رو می خواد ثابت کنه . مثلا میگن فلانی زیاد اومده وب؟ مثلا بگن کسانی که زیاد سر میزنن خیلی بیکار و الافند؟ حالا بماند که کسانی که ممکنه اینو بگن انگار که خودشون در حال کشف بمب اتم هستن و وقت اومدن به وب رو ندارند.اما نباید به این حرفها خیلی اهمیت داد.
  من از طرف خودم میگم و طبق شناخت می دونم زمستان و محمد هم تو همین شرایط اند.با برنامه ریزی به همه کارا میرسن. ضمن اینکه ۲ تا پایان نامه مینویسم وواسه کنکور مطالعه میکنم و کار پاره وقت میکنم و مدت زیادی در مسیر راه(گرگان-مشهد-تهران – قم-نوشهر) هستم و مطالعات جانبی دارم و فیلم و تئاتر می بینم و چند تا کار دیگه ….باز هم وقت زیاد دارم. نمی دونم دوستان چه کاری انجام میدن که میگن وقت نداریم و به علاوه زیاد به وب اومدن و نظر دادن رو بد می دونن.
  در هر حال من با بودن این مطلب موافقم و حتی تنوع خوبی میبینمش .
  در ضمن بعد از درج این مطلب در تعداد بازدید کننده ها کاهش که نداشتیم حتی افزایش داشتیم.

 14. مو اعتراض دروم
  ای وسط بوشهر دکوجیه
  مالزی و امریکا؟ بعد بوشهر هچ؟


  اختمالا شرکتی که شما اینترنت ازش میگیرین خودش از یه شهر دیگه سرویس میگیره و این باعث شده به اسم اون شهر بخوره ، ممکنه یزد یا اهواز یا ….
  مثلا همین تربت خودمون به اسم کویت میخوره!! ولی من میدونستم اینجوریه و کویت رو ننوشتم. میبینید که آمار اینقدر ها هم دقیق نیست !

 15. خایلخوووووووووووووووووووووووب

 16. در دفاع از دفاع منصف از مدیر:
  بنده قویا از عمل مدیر وبلاگ حمایت میکنم و اصلا به نظرم نه تنها کار بدی نبوده بلکه واجب هم بوده دادن این امار.هیچ اطلاعات شخصی هم نبوده که خواسته باشه انتشارش باعث دردسر بشه.منم با منصف موافقم که اومدن به وب نه تنها علافی و بکارموندگی نیست بلکه یه برنامه ایه مثل سایر برنامه ها و در کنار اونها و حتی به اهمیت بقیه ی برنامه ها لا اقل برای من.این وب نه تنها محیط دوستا نه بلکه فامیلیه چون تقریبا تمام ماها که اینجا هستیم کم و بیش با هم فامیلیم و این وب باعث شده ماهایی که شاید گاهی دو سالی یکبار هم بی خبر از هم بودیم تقریبا هر روز از حال هم مطلع باشیم(علاوه بر مزایای دیگه ی وب که علی حده است به قول علما).ژس نیومدن وسر نزدن نشانه ی تنبلیه و اومدن و مدام سر زدن نشانه ی علاقه و مهم بودن چیزی به اسم وبلاگ برای ادم.لذا.این لذا رو بی خود نوشتم منبرم همینجا تموم شد


 17. از همه دفاع کنندگان نهایت تشکر را می نمایم.

 18. رسما من اعلام میکنم این از هم خاتتیم من نیستم.ایشون دخل و تصرفی در اسم بنده داشتند که موجبات دلخوری ما را فراهم آورد.اعضا توجه داشته باشند که این دو اسم در یک واج(ی)به جای (د)تفاوت دارند.یعنی ما با هم می فرقیم

 19. ای بابا این بنده خدا خودشم ادعایی نداشته ، وگرنه همون ح و د رو هم رعایت نمیکرد ، یه اسم جدیده باسه خودش!
  ولی اگه نمیگفتین عمرا هیچکی متوجه نمیشد!