حامد نجفی 5030 روز پیش
بازدید 124 ۷ دیدگاه

اخبار حیتا

بروز شایعاتی در مورد« آلوچه کوخوک »های رودمعجن بازتاب زیادی در محافل سیاسی دنیا داشت:

به گزارش حیتا نیوز: یکی از نزدیکان رئیس جمهور گفت اگر قضیه ی سوخت هسته ای درست باشد از این پس از « مکتب الوچه کخوک » به جای دیگر مکاتب استفاده میکنیم.

سازمان اطلاعات حیتا نیز از تصمیم سازمان سیا برای دزدیدن«بی بی محمد محمود» به عنوان دانشمند هسته ای خبر داد واز وی خواست در مواقع خطر از«حیله ی بایگی» استفاده کند.

نخست وزیر اسرائیل گفت:حالا دیدید ایران فعالیت هسته ای مخفیانه دارد!!موشک های ماهم اکنون«باقای گودل» را هدف گرفته اند.

رئیس جمهور چین نیز گفت : به دلیل نیاز فراوان کارخانه های نوشابه سازی از این پس الوچه را به مقدار زیاد و از نوع «خیله کوخوکش» تولید می کنیم.

 خبر ها همچنین حاکی از آن است که تعدادی از کشورهای عربی ادعای مالکیت « باقای ترو بالا» را کرده اند و نام آن را به« فوق الباقای ترو» تغییر داده اند.

واما به اطلاعیه مهمی که هم اکنون از طرف اداره ی اوقاف حیتا منتشر شد توجه کنید:

«تاسهای وقف در خانه ی هر کس میباشد بیاورد به مسجد امام. فراموش نفرمایید.»

نظرات کاربران

با نظرات خود، ما را در ادامه مسیر راهنما باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. دفتر هماهنگی حیتا نیوز گفت:

  باید از این پس بی بی محمد محمود و مار رضا تا حتی کمترین مسافت ها اسکورت شده و محافظ شخصی برایشان فراهم گردد.نباید فراموش کرد که از استعمار پیر همه چیز حتی ترور شخصیت های تراز اول منطقه حیتا و حومه(خاور دور)بر می آید.

 2. منصف گفت:

  تقاضای رسیدگی به ادعای خبرگزاری شینوهوا نیوز رو دارم که ادعا کرده بود در (کجرا) آلوچه با غنای ۵ درصد یافت شده و ایران قصد داره کوخ های آنرا تا ۲۰ درصد به دست فرزندان رودمعجنی غنی کنه.لطفا رسیدگی کنید.

 3. مرادی گفت:

  حامد خیلی باحال بود فکر نمی کردم تو اینقدر طبع لطیف و ذوق سرشاری داشته باشی . ظاهرت اصَلاَ نشون نمیده. ولی خیلی زیبا بود . باز هم بنویس

 4. از هم خادتیم گفت:

  ای مرادی کدوکشیه؟طایفه ی اونا خا یک غولین

 5. نوه زارع گفت:

  اقا این مار رضا رو معرفی کنین
  من غیرتی شدم

 6. بی بی دشنه SMS داد و گفت چند تا پیشنهاد همکاری از جانب کره شمالی بری همکاری داشته در زمینه تولید نوع جدیدی از بمب های کشتار جمعی رو داشته ، یک زنگه به بی بی بزن ببین چی خبره.

  " مار رضا " نوعی از مارهای سمی بومی آفریقا می باشد که سم آن کشنده نیست و نسل آن در حال انقراض است .

  ( رو نکرده بودی شیطون )

 7. حامد مگر هم توو نویسنده روی ای علی پسرعموت کی بهجه نرسی نمدنوم حمالا چیگر منه علی هوووووووووووو تومعلومه دکوجیی درس مخنی یاکورسنجی منی مو بعضی وختا صوحبا از چشمام اوو میه چیگرشه کنوم