دسته‌ها
خاطرات اهالي مصاحبه

گفتگو با مهندس حسامی (3)

بخش هایی از گفتگو با جناب آقای مهندس حسامی را در بخش قبل ملاحظه کردید. در ادامه مطلب بخش نهایی گفتگو با ایشان در انتظار شماست. با کمک جناب آقای مهندس امیدواریم بخش دیگری هم به این گفتگو اضافه شود که آن هم ارائه مقالهه ها  ،عکس یا سندی است که ایشان قولش را داده اند.

دسته‌ها
مصاحبه

گفتگو با آقای مهندس حسامی (2)

خانم منشی در را باز میکند و به مهندس خبر میدهد و مارا راهنمایی میکند به اتاق آقای مهندس.در را که باز میکنیم مردی با موهای کاملا سپید و پیراهنی سفید از پشت یک میز  چوبی شکلاتی رنگ بلند شده به سمت ما می آید. دست میدهد و خوش آمد میگوید.

 

دسته‌ها
مصاحبه

مصاحبه با جناب آقای … رودمعجنی (1)

 

   طرحش خیلی وقت بود که توی سرمان بود.یعنی درست روز بعد از اینکه مصاحبه اول منتشر شد ،  اولین چیزی که بعد از ذوق کردن به ذهنمان رسید این بود که نفر بعد چه کسی  باشد؟ واز حسن تصادف روزگار بود شاید که درست مقارن همان ایام به صورت خیلی اتفاقی باب آشنایی با ایشان  باز شده بود و چه کسی از ایشان بهتر بود برای گفتگو کردن.

دسته‌ها
مصاحبه

گفتگو با دکتر محمود فتوحی (3)

در دو قسمت قبل متن گفتگو با دکتر فتوحی را مطالعه فرمودید. در این قسمت رزومه علمی ایشان + مطالب کوتاهی در خصوص رودمعجن و 2 عکس ارسالی از سوی ایشان را ملاحظه خواهید کرد.

دسته‌ها
مصاحبه

گفتگو با دکتر محمود فتوحی (2)

با عرض سلام مجدد .باز هم بدون مقدمه توجه همه دوستان را به قسمت دوم مصاحبه با دکتر محمود فتوحی جلب میکنیم.

دسته‌ها
مصاحبه

گفتگو با دکتر محمود فتوحی (1)

سلام خدمت همه دوستان.

به عنوان اولین نفر به سراغ دکتر محمود فتوحی رودمعجنی رفتیم .

ضمن تشکر از ایشان به خاطر وقتی که در اختیار ما قرار دادند بدون هیچ مقدمه و توضیحی بخش اول گفتگو با ایشان را در ادامه مطلب مطالعه بفرمایید.