مسابقه رودمعجنی شناسی

از اونجایی که دیدم هیچ کس در قسمت معرفی شخصیت ها دست به کار نشد، خودم آستینارو بالا زدم و برای شروع این قسمت
چند تا عکسی قدیمی پیدا کیردم. عکسهایی که در ادامه مطلب خواهید دید مربوط به حداقل ۳۰ سال پیشه ، هر کس بتونه تمام افراد رو درست حدث بزنه جایزه ای به رسم یاذبود تقدیمش خواهد شد که مطمئن باشید این جایزه اخکوک کوخوک و یا انبور نعل بندی نیست(!) و این دفعه قصد داریم جوایز نفیستری اهدا کنیم. در قسمت بعدی به معرفی این شخصیتها خواهیم پرداخت و اینکه چی شد که این شدند!
شما هم ذست به کار شوید هر عکسی میتونه یک سوژه باشه و اگه قدیمی هم باشه که خودش آخر سوژه هست دیگه. عکسهای قدیمی خودتون رو در حیتا با دیگران به اشتراک بگذارید…

این مطلب با همکاری محمد امیدوار نوشته شد، اولین مطلب مشترک حیتا.

اینم عکس :

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

8 نظر

 1. مجتبی عبدالهی
  مجتبی عبدالهی

  در مورد معرفی شخصیت ها من هم موافقم البته بنظرم اگه با شخصیت های گذشته آغاز کنیم بهتر باشه.بهر حال کار خوبیه اما باید بادقت تمام شروع و ادامه پیدا کنه . چون کاری بس خطرناک و حساسه و اگه با تدبیر پیش نره ممکنه کار به جاهای باریک بکشه.

  پاسخ
 2. علی نجفی
  علی نجفی

  من با ترتیب منصف موافقم.یعنی ۱ و۳ و۴ که مشخصه کی هستن فقط شماره ی ۲ میمونه که شک دارم اقای لطفی یا نه ولی اقای ترابی که منصف گفت نیست.
  در مورد معرفی شخصیتها من میگم اول از مرحومین شروع کنید چون واقعا در مورد اونهایی که در قید حیات هستن یا نمیشه نوشت و یا اگر بنویسی حقیقت رو نمیشه نوشت و اگر حقیقت رو هم بنویسی بعد باید خر بیاری و باقالی بار کنی.به نظر من نه تنها این کار خطرناکه بلکه نا شدنیه.حتی در مورد اونهائی که مرحوم شدن هم باید با صد جور احتیاط و در لفافه حرف زد.از ما گفتن.چون من خودم میخواستم یه چیزایی بنویسم بعد هرچه سبک سنگین کردم دیدم واقعا نمیشه اون چیزی رو که واقعا اتفاق افتاده نوشت به هزار رو یک دلیل.

  پاسخ
 3. ناشناس

  ردیف او۲قانعی وپسر عمو هستندوردیف ۳عبداللهی و۴امیدوار بنظر من هم باید ازشخصیتهای قدیمی تر ویاکسانیکه درقید حیات نیستند شروع کنید.

  پاسخ
 4. مينج زرد

  آقا این عکسا قانون کپی رایت رو نقض کردههههههه
  فردا شکایت کردن نگید نگفتیم
  در مجموع برای من و آشنایان که خیلی تابلو بود و نظر نمیدم دیگه .
  ایشالا اگه بتونم عکسهایی رو میذارم که عمری کسی نتونه بشناسه. حتی درجه یک ترین فامیلشون.
  از آقای استاد هم بابت راه نیافتادن بخش معرفی شخصیت ها گله دارم. چرا که این هم جزء قوانین مصوب جلسه ی حیتا بوده ولی عمل نشده بهش!!!!!!

  پاسخ

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.