تصمیمات شورای مرکزی ۹۱

جلسه شورای مرکزی حیتا در ایام عید در رودمعجن برگزار  , سپس بصورت مجازی تکمیل شد و در خصوص مسائل مطرح شده در جلسه عمومی و سایر مسائل بحث و بررسی صورت گرفت که در زیر برخی مصوبات آن به  اطلاع اعضاء می رسد .

۱- به دنبال مباحث صورت گرفته در جلسه ی عمومی  مبنی بر افزایش کیفیت مطالب ،در سال جاری تاکید اصلی حیتا  در انتشار مطالب بر کیفیت است و نه کمیت  لذا نهایتاً روزی یک مطلب منتشر خواهد شد .برای محقق شدن این امر  اولویت با مطالب مرتبط با رودمعجن و حاصل تلاش شخصی اعضا و سپس مطالب غیر مرتبط مفید است.از تمامی اعضا انتظار میرود با ثبت مطالبی مفید و حتی الامکان محصول تلاش شخصی خود، حیتا را در این امر یاری دهند.حیتا از هر پیشنهادی برای افزایش کیفیت مطالب استقبال میکند.

۲-برای انتشار مطالب بر طبق همان روال سابق رفتار خواهد شد بدین صورت که اولویت انتشار با مطالبی است که زودتر ثبت شده اند،با این تفاوت که مطالب  مفید مرتبط با رودمعجن و همچنین اطلاعیه ها و اعلامیه هایی که نیاز به انتشار فوری دارند مشمول این قانون نخواهند شد.

۲-  دراستای افزایش مسئولیت پذیری اعضا در قبال مطالب منتشر شده و ایجاد محیطی آشناتر و دوستانه تر ، تصمیم بر این شد که  زین پس اعضا  با هویت واقعی  خود( ذکر نام خانوادگی الزامی است)  در سایت حضور داشته باشند . بدین ترتیب حذف اسامی مستعار به تدریج و  در چند مرحله در دستور کار قرار خواهد گرفت . در مرحله اول عضویت جدید با هویت واقعی انجام خواهد شد،  همچنین از اعضایی که از گذشته با اسم مستعار در سایت حضور دارند تقاضا می شود شخصاً نسبت به تغییر اسم مستعار به اسم واقعی اقدام نمایند .در مرحله ی بعد درج مطلب با اسم مستعار ممکن نخواهد بود.در نهایت نسبت به حذف اسامی مستعار اقدام خواهد شد .

۳- در راستای شفاف سازی بیشتر  و از بین بردن امکان هر گونه سوء استفاده ،زین پس در بخش اختلاط  فقط اعضایی می توانند به اختلاط بپردازند که با هویت اصلی و از طریق نام کاربری خود اقدام می نمایند .

۴- اطلاعیه های مالی از طریق نام کاربری صندوق به اطلاع همه اعضا خواهد رسید .

۵-گاهنامه بعدی حیتا در ایام محرم ۱۳۹۱ منتشر خواهد شد .جزئیات بیشتر در این خصوص در آینده به اطلاع اعضا خواهد رسید .

۶- گروه های تشکیل شده در سال گذشته ( گروه های مسابقات ، فنی ، شاخص ، رودمعجن شناسی ) امسال نیز به کار خود ادامه می دهند و هر یک از اعضا که گروه جدیدی را مناسب می دانند پیشنهاد داده و کسانی که تمایل به فعالیت در گروه های سابق را دارند آمادگی خود را اعلام نمایند .

۷-با توجه به حضور بزرگانی در جلسه امسال ، ضمن تشکر از حضور آنان قرار بر این شد که از نظرات و ایده های این عزیزان و دیگر بزرگان و تحصیلکردگان روستا در جهت ارتقای کمی و کیفی سایت و نیز از نوشته ها و مطالب خود این عزیزان در ارتباط با روستا استفاده بیشتری شود.

امیدواریم به یاری هم ، شاهد پیشرفت بیش از پیش حیتا باشیم.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

10 نظر

 1. لطفی حسین
  لطفی حسین

  باسلام
  با پوزش از عدم حضور در جلسه شورای مرکزی حیتا مصوبات خوبی به تایید رسیده.امیداست باتلاش هرچه بیشتر اعضای جدیدشورای مرکزی سالی سراسر پرازتغییروشکوفایی در پیش باشد.

  پاسخ
 2. افرا بهشتی

  به به تبریک میگم. جلسه پرباری بوده، جای ما هم حسابی خالی :Y:
  البته من یه عقیده ای دارم و اون اینه که اخذ تصمیمات مربوط به حیتا اگه اول به صورت نظر سنجی عمومی از کلیه اعضا حیتا باشه بهتره مثل انتخاب لوگوی سایت که انجام شد، چون مطمئنا سی و خورده ای فکر خیلی بهتر از ۶تا فکره،مثلا گاهنامه امسال خیلی خوب شده اما اگه به جز اعضای شورای مرکزی از بقیه اعضا هم نظرسنجی میشد به نظرم بهتر بود.
  سپاس از زحمات اعضای شورای مرکزی و دیگر عزیزان. :gol: :gol: :gol:

  پاسخ
 3. نوه ديگه حجي مراد

  خداقوت خدمت شورای مرکزی
  تصمیمات خوبی است . امید که همه با هم بتوانیم در جهت تحقق اهداف ایجاد این دهکده مجازی گام برداشته و مفید و مثمر ثمر واقع شویم . :gol:
  خدمت افرای عزیز هم عرض شودکه برگزاری جلسه خود به نوعی یک نظرسنجی بود . اکثر اعضای حیتا در آن حضور داشتند و این تصمیمات نیز حاصل جمع نظرات همه دوستان است. اما در خصوص گاهنامه حق با شماست . در ابتدا و برای همه موارد از قبیل صفحه ارایی ، نوع مطالب و ….می توان از نظرات کلیه دوستان استفاده کرد و نهایتا برای انتشار آن شورای مرکزی تصمیم نهایی را اخذ کند.

  پاسخ
 4. شورای مرکزی

  ۱- با سپاس فراوان از همه ی دوستانی که فی الفور به مصوبه شورا عمل کردند.حقیقتا انتظار این مقدار سرعت در اجرای مصوبات رو نداشتیم واین مایه ی بسی خوشوقتیه ونشان دهنده ی قانون مداری دوستان
  ۲-تصمصمات در مورد حیتا قطعا با نظر سنجی و نظر پرسی از همه ی اعضا انجام شده و میشود وخواهد شد.اینطور نیست که شورای مرکزی تافته ای جدا بافته ای از کل حیتا بوده و هرچه تصمیم گرفت بقیه موظف به اجرای آن باشند.انچه در شورا در مورد آن تصمیم گیری میشود غالبا مسائلی است که قبلا در مورد ان تقریبا همه ی اعضا صحبت کرده اند ولی بنا به عللی تصمیصم گیری به صورت عمومی در مورد آنها امکان پذیر نیست لذا برای تسهیل در این امر شورای مرکزی این تصمیصمات را به صورت مصوباتی اعلام خواهد کرد.حیتا متعلق به همه ی کسانی است که در آن شرکت دارند و برای آن زحمت میکشند.
  ۳-استفاده از اسم مستعار فقط برای انتشار مطالب و همچنین قسمت اختلاط ضروریست(تو ضیحات این ضرورت در مطلب فوق آمده است)برای قسمت نظر ضرورتی برای این امر وجود ندارد و اعضا میتوانند با هر اسمی نظر بدهند.
  با تشکر دوباره از دوستان عزیز

  پاسخ

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.