گزارش جلسه مجمع عمومی حیتا

سلامی دوباره

یک بار دیگر سال جدید را به همه رودمعجنی ها و مخصوصا حیتانشینان تبریک عرض نموده و سالی خوب و خوش برای همه آرزومندیم.

طبق برنامه اعلام شده، دومین جلسه مجمع عمومی حیتا در تاریخ سوم فروردین ۱۳۹۱ برگزار شد. امسال علاوه بر اطلاع رسانی از طریق سایت از طریق سامانه پیامکی حیتا نیز از دوستان برای شرکت در جلسه دعوت به عمل آمد. در جلسه امسال تعداد بیشتری از اعضا نسبت به اولین جلسه مجمع  که سال گذشته  برگزار شد حضور یافته  و به بحث و گفتگو در مورد عملکرد سایت در سال گذشته و چشم انداز آن برای آینده پرداختند. مطالب بیان شده در این جلسه پس از جمع بندی نهایی توسط شورای مرکزی به اطلاع دوستان خواهد رسید.

در انتهای این جلسه رای گیری برای انتخاب اعضای شورای مرکزی حیتا از بین حاضرین در این جلسه نیز برگزار شد و اعضای شورای مرکزی حیتا برای مدت یکسال به شرح زیر تعیین گردیدند. (اسامی به ترتیب حروف الفبا می باشد.)

آقای رضا استاد ( عضو علی البدل )

آقای محمد امیدوار

خانم سارا عبدالهی

آقای مجتبی عبدالهی

خانم راضیه مرادی

آقای علی اکبر نجفی

در پایان لازم است به عنوان آخرین مطلب شورای مرکزی (سابق) حیتا از همه دوستانی که در این جلسه حضور به هم رساندند تشکر نماییم و برای اعضای جدید شورا نیز آرزوی موفقیت، سعه صدر!، زمان کافی، جیب پر پول و … داریم. به امید فردایی بهتر برای حیتا و حیتا نشینان.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

17 نظر

 1. مجتبی عبدالهی
  مجتبی عبدالهی

  سلام . عید همه مبارک . بی مقدمه بریم سراغ یک نظر مفصل که دلم براش لک لک زده .
  موضوع نظر : مجمع عمومی سالانه حیتا
  محل جلسه : مسجد یا سردخانه حد خوردی
  زمان جلسه : عصر روز سوم فرودین – ساعت ۵
  حاضرین : حدود ۳۰ نفر
  موضوع جلسه : بحث و جدل در خصوص حیتا و انتخاب شورای مرکزی حیتا در سال ۹۱

  معایب :

  ۱-عدم حضور برخی از اعضا برغم حضور در روستا
  ۲- آغاز جلسه :
  بعد از کلی تاخیر و کلی کُنده دِ بخوری کردن و دوخاندن آن و ندوخیدنش مراسم در سرمای صفر درجه مسجد شروع شد . همه به هم نگاه میکردند که یکی مراسم را استارت بزند . اما مگر استارت می خورد . مثل ژیان در صبح یک روز برفی زمستانی . همه به هم نگاه میکردند . یک لحظه یادم آمد که قرار گذاشته بودیم من مراسم را شروع کنم . عجب مصیبتی . من اصلا یادم نبود و اصلا آماده نبودم .هنوز نیم ساعت نشده بود که از زمین فوتبال خاک و خلی مدرسه اومده بودیم . ولی چاره ای نبود . نگاهم به جناب پندار افتاد و چراغ کم نوری در ذهنم روشن شد . در این جور مراسمات وقتی بزرگی در مراسم حضور دارد شروع جلسه را به او تعارف میکنند اما ایشان نپذیرفتند و آن اندک چراغ هم به سرعت بی سو شد . یاد یکی از اساتید دانشگاهمان افتادم . یک بار به شوخی ( در لباس شوخی ) گفت تو هر چیزی هر چی بشی تو سخنرانی هیچ چی نمیشی . من تو هیچ چیزی هیچ چی نشدم تو سخنرانی هم هیچی نشدم. خلاصه شروع کردم و یک حال اساسی نثار جمع کردم : (( گفتم من نمی دونم باید راجع به چی حرف بزنم چون قرار بوده جلسه ای تشکیل بشه توسط شورا و هیچ جلسه ای تشکیل نشده و….. )) خلاصه به هر شکلی بود ادامه پیدا کرد و با صحبت دومین نفر نفس راحتی کشیدم.

  ۲- عدم مشارکت برخی از اعضا در مباحثات و اغلب مباحثات توسط ۶ هفت نفر آقا و یکی دو نفر خانم آن هم موارد نادر دنبال میشد .

  ۳- عدم انسجام مباحث مورد مباحثه ( که البته نباید انتظار بسیار زیادی داشت )

  ۴- فراموشی در گرفتن عکس یادگاری از اعضا با وجود تدارک دوربین ( پاک از کَول بدر رفت)و همچنین فراموشی در چند موضوع دیگه که بهتره صداش رو هم در نیاریم .

  محاسن :
  به سختی میشد محاسنی توی مجلس پیدا کرد یا شاید اصلا نمی شد . نصف حضار که خانم ها بودند و اصلا محاسن ندارند. زن و محاسن ؟!!!!!
  آقایون هم که برخی از ته شیش تیغ کرده بودند ، بعضی ها با ماشین اصلاح کرده بودند و برخی هم ته ریش داستند . در مجموع چهار پنج لاخ ریش اگه خوب سرچ میکردی شاید یافت می شد . شایدم نه .

  پاسخ
 2. یاس

  به محاسن میشه اینم اضافه کرد که آشنا شدن اعضا که من واقعا خوشحال شدم از زیارت همه اونایی که یکسالی که تو سایت عضوم باهاشون دوست شده بودمو ندیده بودمشون. البته فکرکنم فقط من بودم که کسی رو نمیشناختم.چون جناب آقای قانعی که به قول خودشون به عنوان مستمع والبته به عنوان بزرگتر همه ی ما تو این مجلس حضور داشتند همه اعضا حاضر یا دایی صداشون میکردن یا عمو و این خیلی واسه من جالب بود.بهرحال من که بسیار مسرور وخوشحال شدم. :gol: :gol: :gol: :Y: :Y:

  پاسخ
 3. امیدوار محمد
  امیدوار محمد

  گفتی عکس یادگاری و کردی کبابم، واقعا جای عکس توی این مطلب خالیه.

  چه قدر نظر دادن سخت شده بعد از تعطیلات انگار اون قسمت از مغزم که مال نظر دادن بوده هنوز از تعطیلات برنگشته، شایدم هنوز یخش آب نشده، آخه اینقدر محل جلسه سرد بود که قبل از شروع جلسه اون قسمت مذکور یخ زد. البته زمین مسجد هم یه کم کج بود و سقفشم اووچک مکرد و داور هم کچل بود و …

  نه مثه اینکه کم کم داره یخ اون قسمت آب میشه.

  وضعیت تو توی جلسه امسال مثل من تو جلسه پارسال بود، با این تفاوت که تو از قبلش میدونستی قراره تو شروع کنی ولی من همونجا فهمیدم و شد آنچه نباید میشد، کلا فکر کنم باید یک سخنران استخدام کنیم برای حیتا :Y:

  پاسخ
 4. مجتبی عبدالهی
  مجتبی عبدالهی

  لازم به توضیح است که مقصود بخش انتهایی نظر بنده در بخش محاسن به طور خاص اشاره به ریش که در عرف خاص به محاسن معروف است بود ولاغیر . والا مقصودی در جهت وارد کردن ایراد به جنس زن نداشتم. بدینوسیله اصلاح می شود .

  پاسخ
 5. علی نجفی

  منم گمانم نظردونم یا پر شده یا ترکیده. از سر شب هرچی دارم به نظردونم فشار میارم که یه نظری از توش بتراوشه ولی امکانش نیست.هرچقدر توی سال پیش نظرات مشعشعانه ای میتراوشانیدم امسال اصلا تراوشانیدنم نمیاد!.لذا و به همین منظور از دادن هرگونه نظر در این باب خود داری می ورزم!!.البته لازم به ذکر است که گروهها ،تشکلها و احزاب بسیاری از حضور پر شور احاد مردم در جلسه ی حیتا تشکر و قدردانی کرده که اسامی این گروهها عنقریب اعلام خواهد شد.همچنین حضور پر شکوه و گسترده ی شما عزیزان در انتخابات حیتا بازتاب وسیع و گسترده ای در رسانه های بیگانه از جمله«پیه نیوز»،«حصار تایمز»،«وال رزگ ژورنال»،«بایگ دیلی»،«خورشبر آحارنوت»،«نامق تلگراف» و…. داشته است که طی یک برنامه ی مفصل به بازتاب این حضور با شکوه د ر رسانه های خبری بیگانه خواهیم پرداخت.

  پاسخ
 6. نوه ديگه حجي مراد

  سلام بر شورای مرکزی . خداقوت بر شما
  ما هم مثل اینکه به درد دیگر دوستان مبتلا شدیم و این ۲۰ روز تعطیلات پاک بخش نظردادن مخ ما را تعطیل کرده.
  بهرحال خسته نباشید . جلسه خوبی بود. و حضور بزرگانی چون جناب اقای قانعی و جناب آقای مدرسی و همسر محترمشان بر اهمیت و تاثیرگذاری آن افزوده بود .
  راستی بر عکس بقیه دوستان ، بنده چندتا عکس گرفتم ولی تنها نصف جلسه دیده می شود .

  پاسخ
 7. مدرسی محمود
  مدرسی محمود

  با سلام وتبریک سال نو و تشکر از شورای مرکزی برای تدارک این مجمع
  ۱-جلسه بسیار خوب و با ارزشی بود و خدمت منصف عرض می شود به نظر من یکی از محاسن بیشمار جلسه شروع بی حاشیه و ساده آن بود .
  ۲-گفتگو ها و اظهار نطرها فنی و عالمانه شکل گرفت.
  ۳-طرح موضوع بزرگتر و ریش سفید مربوط به دوران گذشته است.
  ۴- به نظر می رسد به کمک فناآوری اینترنت انجمن و جمعیتی با هویت رودمعجنی در حال شکل گیری است که سایت حیتا بخشی از آن و وسیله ارتباطی و بایگانی مستندات آن تلقی خواهد شد .
  ۵- از جناب منصف برای بی سو شدن چراغ ذهنشان پوزش می خواهم و بدینوسیله آمادگی خود را برای اعلام نظارتی در جهت برگزاری مطلوب مجمع عمومی سال آینده در یکی از جلسات شورای مرکزی اعلام می دارم.

  پاسخ
 8. گمنام

  باسلام خسته نباشیددوستان.خیلی… بذارین قشنگتربگم.ءخیله خیله بمعرفتن میخواستم امسال بیام جزءگروه بشم.اماساعت جلسه رومشخص نکردین منم یادم رفته بود.به هرحال سال خوبی رو شروع کرده باشین.ای ممنوع. :BB: :soot: :gol:

  پاسخ
 9. پاییزان

  سلام و تبریک سال جدید. اتفاقا جلسه خوبی بود چون نسبت به پارسال تعداد نفرات بیشتر بودند و دیگه اینکه اعضای بیشتری ار نزدیک با هم آشنا شدن حداقل در مورد خود من که اینطور بود انشاا… که سال بعد تمامی اعضا حضور داشته باشند و آرزوی موفقیت برای اعضای جدید شورا. :gol: :gol: :gol:

  پاسخ
 10. یاس

  من با نظر جناب گمنام موافقم من هم ساعت جلسه رو نمیدونستم وشاید به چند جا زنگ زدم بعد فهمیدم. چون اعضای شورای مرکزی اعلام کردن که از طریق پیامک اعلام میکنن ولی خوب کسی تا حالا از ما شماره ای نگرفته :soot: و تا حالا شماره ای از اعضا اعلام نشده که بشه باهاشون تماس گرفت. :soot:

  پاسخ
 11. بهشتی افرا
  بهشتی افرا

  خوب من از طریق “حصار تایمز” در جریان جلسه قرار گرفتم، اطلاع رسانی عالی بود :VV:
  راستی طبق گزارشات مخابره شده انتخابات به صورت خصوصی صورت گرفته و همه اعضا در رای گیری شرکت نداشتند، این خبر صحت داره؟ اگه این طوره خیلی جالبه :Y:

  پاسخ
 12. مجتبی عبدالهی
  مجتبی عبدالهی

  ظاهراً حصار تایمز رسالت رسانه ای خودش رو بصورت یک جانبه ( همانند تمامی رسانه ها ) انجام داده . انتخابات به هیچ عنوان خصوصی نبوده و تمامی اعضای در رای گیری شرکت داشتند به استثناء اعضایی که افتخار ندادند و در جلسه حضور نیافتند .

  پاسخ
 13. علی نجفی

  خانم بهشتی جلسه که کاملا علنی بود.قبل از عید از طریق سایت و توی ایام عید هم از طریق خبر رسانی چهره به چهره و هم از طریق پیامک به همه ی اعضا اطلاع داده شده.هر کسی که به جلسه نیامد یا در ده نبود یا کم لطفی کرد ونیامد و گرنه تا جایی که امکان داشت اطلاع رسانی شد.رای گیری هم در حضور همه ی اعضائی که به جلسه امده بودند برگزار شد و در حضور اعضائی که تا آخر جلسه ماندند رای ها شمارش شد.هیچ چیز خصوصی وجود نداشت و ندارد.شما د این مورد میتوانید از سایر اعضائی که در جلسه حضور داشتند سوال بفرمائید.
  البته توجه داشته باشید که این«حصار نیوز» از آن رسانه هایی ایست که هرچند خودش مستقیما بوق استکبار جهانی نیست ولی یواشکی وابسته به بوقهای استکبار جهانی هست تا جایی که حتی اخبار «خورشبر آحارنوت» با همه ی عداوت ذاتی که با حیتا دارد از اخبار«حصار نیوز» موثق تر است :VV:

  پاسخ
 14. علی نجفی

  اگر اینطوره پس اطلاع رسانی ما یه مقدار اشکال داشته که من عذر خواهی میکنم ولی ما تا جایی که تونستیم سعیمون رو کردیم که به اطلاع همه برسونیم.

  پاسخ
 15. افرا بهشتی

  @علی نجفی
  آقای نجفی بنده قصد جسارت نداشتم، چرا اینقدر برافروخته شدید؟ :VV: میدونم جلسه علنی بود، فقط من شنیده بودم تو رای گیری همه اعضایی که در جلسه بودند حضور نداشتند بنابراین گمان کردم فقط یه عده خاص حق شرکت در اون رو داشته اند که با توضیح جناب منصف سوء تفاهمها بر طرف شد :Y: بهتر بودید یک گزارش کامل از جلسه منتشر میکردید تا همه در جریان امور قرار بگیرند تا اگه ابهامی هم بود برطرف میشد. :gol:

  پاسخ

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.