گردهمایی سالانه

به اطلاع همه اعضاء ( خِلِه فعال،نیصب فعال،پُرَیه فعال و هِچِ فعال)می رساند جلسه گرد همایی سالانه حیتا در روز ۵ شنبه سوم فروردین ۱۳۹۱ در مسجد اُحداووووو ( حدی خوردی.شغال آباد ) برگزار میگردد . از همه اعضا تقاضا میشود حتماً در این جلسه شرکت کنند.ساعت برگزاری جلسه متعاقبا اعلام خواهد شد.( ساعت جلسه و هر گونه تغییرات احتمالی در زمان از طریق موبایل حیتا به اطلاع اعضا خواهد رسید )

دستور جلسه در ابتدای همان جلسه اعلام خواهد شد که شامل مواردی چون انتخابات شورای مرکزی ، گزارش یک سال گذشته و راهبرد حیتا در سال آینده و… خواهد بود .

لازم به ذکر است که حضور فعالانه ی تمامی اعضا در این جلسه موجب رونق و ثمر بخشی بیشتر حیتا و افزایش میزان همدلی و همکاری و آشنائی اعضاء خواهد شد.

به امید شرکت فعالانه ی شما.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

10 نظر

 1. یک رودمعجنی

  چه خوب پس ما پامونوازخونه بذاریم بیرون تومسجدیم چه جایه نزدیکی نمیشه توفضای باز باشه نظرات بهتر به ذهنمون میرسه ها :U:

  پاسخ
 2. افرا بهشتی

  خوب توی این تاریخ که من اون طرف نیستم :TT: جای ما رو هم خالی کنید، گزارششم بذارید حیتا تا ما هم در جریان قرار بگیریم :Y:
  سپاس :gol:

  پاسخ
 3. علی نجفی
  علی نجفی

  از انجایی که این گردهمائی بزرگ،باشکوه،بیاد ماندنی وتاریخ ساز خواهد بود و بعنوان یک پیچ تاریخی در تاریخ حیتا مطرح خواهد شد چنانکه این گردهمایی،کون فیکون کننده ی همه چیز،لرزاننده ی پایه های تاج و تخت همه ی مستکبران جهان،بر پا دارنده ی عدل و مساوات برای همه ی رنجبران وستمدیدگان و مستضعفین،اصلاح کننده ی امور مردم،نوید دهنده ی شروع روزگار اسایش و ارامش و دوستی و صلح،بشارت دهنده ی پیشرفت و صلابت ،مشت کوباننده بر دهان همه ی زالو صفتان و مستکبران و جیره خواران مزدور آنان،نفی کننده ی استعمار خارجی و استحمار داخلی،شکننده ی همه بتهای برتراشیده شده از توهم و منیت خواهد بود و شرکت در آن به منزله ی تجدید میثاق باآرمانهای حیتاو چشمه های اطراف تلقی شده و مشت محکمی بر دهان کسانی خواهد بود که میگویند اعتماد اعضاء به حیتا کم شده است لذا گروهای و تشکلهای زیادی از هم اکنون با انتشار بیانیه های مختلف بر حضور پر شکوه و دشمن شکن خود در این گرد هم آیی تاکید کرده اند.اسامی برخی از این تشکلها به اطلاع عموم میرسد:
  ۱-انجمن خنجلوک حیتا و چشمه های تابعه
  ۲-جبهه ی «ما بستیَیِم»
  ۳-انجمن خرمن پاکنان سرتینگل،بزه ی سنگو،دهن کال کجرا
  ۴-انجمن«بجوی»کنندگانِ«کَلَ»های پیاز نصر کجرا واحد خواهران
  ۶-هئیت بادام ریزان آغال سنقره و دهنو(هباد)
  ۷-حزب«بخَستییِم»
  ۹-حزب هوووو کشان شاخه ی برادران
  ۱۰-حزب«خر بِینورای لحشُر»شاخه ی«ورتختفتیای خر نجیست» واحد برادران
  ۱۱-ائتلاف چو گمری بدستان گله های پی شربن،گو تروس و گله ی حج حسن
  ۱۲-حزب«اگر بنِستِن دواتر درِم»شاخه ی تِغ سومبا
  ۱۳-جبهه ی«روتر نبینِم بستِن»
  ۱۴-کنفدراسیون دانش اموختگان رودمعجنی مقیم تربت شاخه ی دبیرستان مولکی
  ۱۵-حزب«یره خاب بستِن»
  ۱۶-هئیت امنای مجمع او شُوَ کنندگان از تراز لوجَیهای سرپوشت،شوپر و پشکال
  ۱۷-جامعه ی دلبازان باغای تهروی ته شاخه ی دهن دوکلی
  ۱۸-جبهه ی مبارزه با مواد مخدر، شاخه ی سر قلعه و بزی تنُر واحد برادران
  ۱۹-حزب بکارموندگان حیتا شاخه ی مدیر
  ۲۰ حزب بکارموندگان حیتا شاخه ی منصف
  ۲۱-حزب بکارموندگان حیتا مابقی شاخه ها
  ۲۲-حزب«اُحووو از کَیَ بستییَیِم»
  ۲۳-تشکل دانش اموزان«خر تُنبَلای گُو» طیف سه سال یک کلاس.
  متعاقبا اسامی تشکلهای دیگر اعلام خواهد شد.به امید حضور پر شور شما در این گردهمآیی.
  (مجمع اَشور کنندگان اعضا برای شرکت در گرهمآیی)

  پاسخ
 4. مجتبی عبدالهی
  مجتبی عبدالهی

  نظرت خیلی بیست بود علی . در حد تیم ملی .
  دوستان سعی کنن حتما بیان چون تصمیم گیری برای یک سال حیتاست و بعد از اون شاکی نشن که چرا گوشه سایت کجه چرا پاش میلنگه چرا بعضی ها اونجوری ترن و…….
  خدمت همه دوستان هم عرض کنم حزب بکارموندگان سایت برنامه وِِیژه ای برای انتخابات داره که از الان نشون میده پیروز انتخابات ۳ فروردینه.

  پاسخ
 5. نجفی حامد
  نجفی حامد

  دوستان حیتایی چرا انتخابات باید در مسجد شغال آباد برگزار شود؟ شورای مرکزی با این کار نشان داد که تقلب در انتخابات قطعی است. بنده به عنوان سخنگوی حزب ” اجّاش ما نمستِم” اعتراض این حزب رو نسبت به این عمل اعلام میکنم. ما اعلام میکنیم که قصد تحریم انتخابات را داشتیم اما به خاطر حفظ مصالح حیتا و حمایت از آرمانهای مدیر از حق قانونی خودمان میگذریم و در انتخابات شرکت میکنیم.

  پاسخ
 6. سلیمان استوار

  بنام خدا/ با سلام اطلاعیه گرد هم آیی سالانه حیتا با آن تبلیغات جناب علی نجفی را که دیدم به یاد همین انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی در تربت حیدریه افتادم که احزاب و گروه های زیادی از اصناف و…… اطلاعیه دادند که ما همه به آقای x رای میدهیم اتفاقا آن شخص رای نیاورد !!!!!با کمال تاسف من نتوانستم در آن گرد همایی شرکت کنم و از نزدیک با اهالی محترم و دوست داشتنی حیتا نشین گپ وگفتی داشته باشم ولی امید وارم تصمیمات سر نوشت سازی از جمله متنوع نمودن وب سایت حیتا و همچنین در خصوص رونق اقتصادی و سر و سامان دادن به وضع سکه و دلار گرفته باشند :TT: :gol:

  پاسخ

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.