قصه های هتل بی ستاره حج حسن

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

9 نظر

 1. محمد امیدوار

  جالب بود ، وقت کردی یه توضیحی راجع به هتل حجحسن برای اونایی که نمدونن کجاس بنویس ، به نظرم برای همه جالب باشه .
  فقط اینقدر بگم که هر رودمعجنی که به مشهد میره و جایی باسه موندن پیدا نمیکنه ، به هتل حجحسن میره ، و معمولن پاتوق جوونای دم بخته و هر کی اونجا رفته بعدش، بله !!
  معمولن یه گروه که سر وسامون گرفتن میرن و یه گروه دیگه جاشونو میگیرن و این چرخه همیشه به همین شکل ادامه داره.
  من یکی دوبار رفتم ، نمونه فوق پیشرفته ای از خوابگاههای دانشجوییه ، البته از نوع پسرونش !

  پاسخ
 2. -----

  عجب هتلی !!!!ای پسرایی که بختشه بستیه به ای هتل هرچه زودتر مراجعه کنید ،درصورتیکه بخت بازنشد حداقل ازبوی پا وجوراب بیهوش رون تا حیتا ازدست شما نفسه راحته بکشه !

  پاسخ
 3. منصف

  اووووه . ایغذر پار از کوجه اَ ووردَیِن.
  این هتلی که محمد می گه کجاست . بگید وقتی ما هم سیلون و ویلون شدیم یه سر بزنیم.صاحبش کیه؟
  در این عکس انواع پاها تشریح شده است .
  پای مویی . پای بی مو . پای سفید . پای سیاه . پای چاق . پای سیخ .
  البته برخی از انواع هم با چشم غیر مسلح قابل رویت نیست و نیاز به چشم دل دارد. از جمله : پای بو گندو . پای تخم مرغی . پا با طعم جوراب . پای تمیز و خوشبو و خوشمزه.
  والبته پای دانشجویی . پای کارگری. پای کارمندی . پای دانش آموزی . پای بچه

  پاسخ
 4. شغال اباد و شرکا(نوروز گل گل سابق)

  متاسفم که هیچ کدوم از عزیزان دقت کافی و وافی مبذول نداشتن و نتونستن هنری رو که در این عکس به کار رفته ببینن.این عکس پر از پیامها و نشانه های هنری است.
  این عکس منو یاد نقاشیهای قرن هجدهم اروپا انداخت که پرسپکتیو در انها نقش بارزی داشت.همچنین اگر از دیدگاه مارکسیستی خواسته باشیم به این عکس نظری بیفکنیم با توجه به نوع پاها و پوشش انها میتوان طبقه ی اجتماعی هر فرد را مشخص کرد مثلا ان پایی پاچه هایش را بالا زده مشخص است که از"گیل لقی"کردن امده بنابر این فرد صاحب این پا جزئ طبقه ی پرولتاریا میباشد یا پایی که
  شلوار جین به پا دارد و دارای جوراب میباشد مشخص است که یک بورژوای بی درد است پایی هم که شلوار ورزشی به پا دارد طبقه ی اجتماعیش احتمالا بورژوازی کمپرادور میباشد و در خاتمه پایی که عمود بر پاهای دیگر و از زاویه ی بالا قرار دارد نشانگر طبقه ی سرمایه دار است که تمام طبقات را به استثمار خویش در اورده است.

  پاسخ
 5. محمد امیدوار

  این همه نکته داشته ## مثقال عکس !

  دوستان عکس موجود در ادامه مطلب جدیدا اضافه شده ، و نکات بیشتری ازین مکان رو برملا میکنه ، من جمله دور زدن صاحب هتل ، حجحسن ، و تهداد مجاز مهمانان هتل که سه نفر هستند ولی تعداد پاهای موجود در عکس بیش از دو برابر این تعداده.

  پاسخ
 6. پاییز

  جناب سعید آقا کم لطفی کردین این هتل به هتل پرستاره حجحسن معروف است اون همه ستاره رودست کم نگیرید!! دربهترین وضعیت آب وهوایی !!!!پذیرایی ازبیشترین آمار مهمان درهفته دربهترین نقطه مشهد یعنی عشقی واقع شده و…..

  پاسخ

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.