روزگاران۱

 

 

 

شیر دو چهره

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

9 نظر

 1. اوحده اوو

  خسته نباشی جناب فتوحی واقعا عکسی که گذاشته بودین تامل برانگیز بود وبرای من یکی که خیلی جالب بود یادش بخیر بچه که بودم هر وقت کسی که نقش شمر رو بازی میکرد توی ده میدیدم بی اختیار ازش میترسیدم چون طعم شوش رو از اون رو تنم حس کرده بودم با اون صدای منحصر به فردش که دیگه بعد از اون هیچ کس نتونست به اون زیبایی اون رجز خوانی ها رو انجام بده . امیدوارم حاج آقای محسن زاده یا همون محمد علی رضای معروف که واقعا با خاطرات دوران محرم من بد جوری عجین شده همیشه زنده وسالم باشه که واقعا فکر میکنم خیلی ها با اون خاطرات کودکیشون گره خورده خسته نباشی جناب فتوحی وتشکر از عکس قشنگتون

  پاسخ
 2. امیدوار محمد
  امیدوار محمد

  طنین صدای محندعلی رضا رو هیج کس نداره، اصلا ساخته شده برای شبه شمر رو در آوردن، راستش رو بخواین شمر ما رودمعجنی ها خیلی از شمر میرباقری تو مختارنامه شمرتر بود! هر چی تو بچگی میگفتن شمر فلان کرده و بهمان کرده، میگفتیم، خوب کرده دیگه! بعدها که محندعلی تو کوچه های رودمعجن با شوش سر دونبالمه کرد تازه عمق حادثه رو در کربلا فهمیدم!
  منم مثل اوحداوو خاطرات زیادی از ایشون دارم ، خداوند حفظش کنه.

  پاسخ
 3. علی نجفی
  علی نجفی

  عکس اول تقابل جالبی داره.ادمی که یک جا شمریست که قراره سر حسین رو از قفا ببره و جای دیگه ادمی که برای حسین عزاداری میکنه و گل بر پیشانی میزنه.خدا به محندعلی رضا عمر با عزت و طولانی و همراه با سلامتی بده.
  برای شر هم همون لباس زرد پر هیبت تر.اون لباس گل منگلی گل بهی بیشتر به لباس دقمار کردن بچه ها شبییهه!!!!
  خدا قوت هوووووو

  پاسخ
 4. مجتبی عبدالهی
  مجتبی عبدالهی

  خدمت همه طفلان اعم از طفلان مسلم و طفلان غیر مسلم :
  بچا هووووووووو . هوادار بشن. در تصویر اول شمر گرامی رو مشاهده میکنید که در حین ایفای وظیفه اصلی خود است . او مغموم است . کسی را نیافته است . دستیارش در پی دلداری است. می اندیشند . ناگهان به فکرش خطور میکند که ………..

  در عکس دوم مشاهده میکنید وی با لباس مبدل برای شناسایی و به دام انداختن طعمه خود حتی عملیات استتار را هم به درستی انجام داده است. خود را با محیط همسان کرده است.
  این بار اما وی مغموم نیست و با سربلندی آینده را درخشان میبیند .
  شاید این بار طعمه او شما باشید . شاید ………

  جناب محندلی رضا از همین جا مراتب ارادت ما را پذیرا باشید.

  پاسخ

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.