بابا بریم سر اصل مطلب:

 مطلب اول ایکنه جا داره در هفته دفاع مقدس از همه هموطن های رودمعجنی که در طول جنگ تحمیلی از همان ابتدا(شهید عباس شجیعی،شهادت )تا اواخر جنگ(شهید احمد حسنعلیزاده،شهادت) در مقابل دشمن ایستادن و در به ثمر رسیدن این افتخار نقش بسزایی  داشتن یادی بکنیم،دلیر مردان و شیرزنانی که عنوان شهید پروری رو یدک می کشند.

امیدواریم که قدردان ارزشهای والاشون باشیم و در مسیری که انتهایی جز پایمالی خون ۳۳ شهید و چندین جانباز و نادیده پنداشتن صدها رزمنده رودمعجنی نداره گام بر نداریم.

از همه دوستان تقاضا دارم هر نظرو پیشنهادی در زمینه معرفی و ارتقای این فرهنگ دارن برامون بنویسن.

اما در مورد مطلب دوم قبل از شروع به کار وبلاگ با عده ای از دوستان همیشه بحث این رو داشتیم که چه خوب میشه که یه نهاد خود جوش بین جوونای رودمعجنی باشه که برا ده هر کاری که بتونه انجام بده.اون زمان ما همش به کار فرهنگی فکر میکردیم و حتی کم و بیش یه کارایم کردن بچه ها(ایستگاه صلواتی با همین نظریه ها شروع به کار کرد).

اما الان احساس میشه کار فرهنگی تنها جواب نده و باید به فکر کارای دیگه هم بود مثلا کارای اقتصادی.

حالا که حیتا اسمی برا خودش دست و پا کرده و خیلی از رودمعجنیای ایران که هدف ما کمک گرفتن  از همه این دوستان هستش بهش سر میزنن گفتم بیام اینجا این نظر رو مطرح کنم و ببینم که نظر اونا چیه با این کار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به قول منصف که مطالبه خیلی جالبی نوشته حیتا رو به خانواده هاتون هم معرفی کنین و از اونا هم در این زمینه کمک بگیرین و نظراتشون را بنویسین

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

5 نظر

 1. شغال اباد و شرکا(نوروز گلگل سابق)

  جناب نوه ی زارع سلام علیکم.
  کار خوبیه.یعنی اگه واقعا بشه کار ی کرد خیلی خوب میشه.ولی کاش یه کم واضحتر میگفتی منظورت از کار اقتصادی چیه؟یعنی مصداق می اوردی اخوی.هرچند این قضیه رو به نظر خواهی گذاشتی ولی خودتم چندتا ژیشنهاد رو مطرح میکردی تا ببینیم توی اون کله ی خراب تو"چیشه مگذره" و بعدش کسایی که میخواستن نظر بدن پیرو همون پیشنهادات نظر میدادند.

  پاسخ
 2. منصف

  سلام . بچه ها درخواست ترجمه کل مطلب رو به زبان انگلیسی دارند تا همه هم کره ای هامون بتونن بخونن .من هم دقیقا کار اقتصادی رو نفهمیدم اما در ذهن خودم هم موضوعات مشابه میگذره که همش بستگی به آینده و هدف وبلاگ داره.

  پاسخ
 3. محمد امیدوار

  بی بی خبر داد که بدلیل کارشکنیهای آمریکا ، متاسفانه قرارداد اورانیوم به امضا نرسیده و کماکان الوچه به همان قیمت قبلی بفروش میرسه ، به شایعات توجه نکنید ، خبرهای تکمیلی از همین مرجع خبری …

  منم مجبورم بگم که راجع به کارای اقتصادی توضیح ندادی !
  کارای مقطعی مثل ایستگاه صلواتی خوب بود و یه شور و هیجانی ایجاد کرده بود ( عکس بالا یادگار همون روزگاره ) ولی استمرار میخواد ، کار فرهنگی باید الآن حول مقوله اعتیاد صورت بگیره که از اهم واجباته.

  پاسخ

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.