نظرسنجی نهایی برای انتخاب لوگوی حیتا

چند ماه پیش از دوستان درخواست کرده بودیم که طرح های خودشون رو برای لوگوی حیتا بفرستن.  و سرانجام امروز پس از مدت ها نظرسنجی نهایی رو برای انتخاب لوگوی حیتا از بین طرح های ارسالی دوستان برگزار می کنیم، تعداد طرح های ارسالی بیشتر از چیزی بود که در ادامه مشاهده می کنید سعی کردیم گزیده اونهارو در انتخاب نهایی بذاریم. از همه دوستانی که برای ما طرح ارسال کردند و یا ایده دادند تشکر میکنیم علی الخصوص نوه ی دگه حجی مراد، افرا بهشتی و دکتر فتوحی. برخی از طرحهای ارسالی برای تبدیل شدن به لوگو نیاز به بازسازی داشت که با کسب اجازه از صاحب اثر این کار انجام شد.

با توجه به نظر سنجی های قبلی ۲۳ طرح به بخش پایانی راه یافتند که از بین آنها شما باید نظر خودتون رو اعلام کنید:

 

 

 

 

 

[poll id=”6″]

با وجود اینکه این نظرسنجی نهایی هست ولی باز هم اگر نظر و یا پیشنهادی دارید در قسمت نظرات اعلام کنید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

20 نظر

 1. نوه ديگه حجي مراد

  خداقوت جناب مدیر هوووووووووووو
  بلاخره انتظارها به سر رسید . کم مونده بود سر روه و برزه . ولی دستت درد نکنه خداییش زحمت دیشته

  پاسخ
 2. زمستان

  اون برداشت ازاد از طرح خانم بهشتی چیز جالبی از کار در اومده هم نشانه ی یک درخته هم میشته اون قوسش رو نماد ابشار گرفت و هم رودخانه.کلا اکثر نمادهایی که برای ده لازم هست توی این لوگو میشه دید.با توجه به اینکه طرحای دیگه ساده است این طرح بد نیست و بعد از اون یا در ردیف اون از طرح ۱۶ هم میشه نام برد.
  دوستان خواهشان رای بدن تا تکلیف لوگو مشخص بشه

  پاسخ
 3. مدرسی محمود
  مدرسی محمود

  با تشکر از همه دوستانی که در این اقدام شرکت وهمکاری نموده اند
  بنظرمن مناسب بود مولفه هاتی که در لگو باید مورد توجه قرار می گرفت استخراج وبرمبنای آن طراحی انجام می شد. البته از نحوه اعلام اولیه بی اطلاعم

  پاسخ
 4. امیدوار محمد
  امیدوار محمد

  @پندار
  قضیه انتخاب لوگو به اوایل تابستان ۹۰ برمیگرده، اون زمان در چند مطلب مجزا راجع به مولفه ها بحث شد ، و از دوستان خواسته شد طرح های پیشنهادی خودشون رو ارسال کنند، تا به امروز فرصت سامان دهی این طرحها پیش نیومده بود.

  پاسخ
 5. راستی یه چیزی یادم رفت بگم طرحهای نوه دیگه حجی مراد و افرا بهشتی خیلی ساده بودند روی طرحهای نوه دیگه حجی مراد کار کردین ولی طرحهای افرا بهشتی همون طوری ساده است دو چشمی نگاه کردین اگه روی طرحهای افرا کار میشد به نظرم طرحهای خوبی از کار در میومد :OL:

  پاسخ

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.