خواهشانه

سلام به همه اعضای حیتا

دوستان عزیز همه در جریان فعالیت های حیتا هستید.

حتما مستحضر هستید که همه اعضا باید قبل از عضویت مرامنامه حیتا رو از این قسمت مطالعه کنند، در مرامنامه حیتا بند ۶ و ۸ در مورد شیوه نگارش و انتشار مطالب آورده شده، سیاست حیتا این بود و ان شاء الله هست که اعضا در انتخاب موضوع و ثبت مطالب تا حد امکان آزاد باشند. هدف بیان تذکری در خصوص این موضوع (ثبت مطالب) است که طی نکات زیر به محضرتان عرضه میشود.

 

۱- هیچ محدودیتی در خصوص انتخاب موضوع ( منهای خطوط قرمز عمومی) از سوی شورا تعریف نشده است و این انتخاب به خود اعضا واگذار شده است اما خود اعضا سعی کنند ( تا حد امکان ) مطالبی کم و بیش مرتبط ثبت کنند، ضمن اینکه از طرح مباحثی که جنبه سیاسی دارند خودداری فرمائید. به علت شیوه گروهی وبلاگ در حال حاضر تعداد مطالب رشد چشمگیری داشته، توصیه شوار این است که برای انتشار مطالب کوتاه تر (پیامکی) از قسمت نظرات استفاده نمایید، صفحه نخست سایت به منزله پیشخوان و معرف فعالیت های حیتاست ، مناسب تر است که نوشته های دوستان مطالب مهمتری را در بر گیرد.

۲- در خصوص تعداد ثبت مطالب هم این موضوع فعلا به خود اعضا واگذار شده است تا مراعات مربوطه نهادینه شود. پس خواهشمند است از ثبت ۲ مطلب در یک روز اجتناب کنید و سعی کنید بین مطالب حداقل ۲ روز فاصله باشد. در مواقع اضطراری این موضوع قابل تغییر است.(بند ۶ مرامنامه)

۳-هنگامی که شخصی قصد ثبت مطلبی دارد با نگاه مختصر بر مطالب و تاریخ آنها خود رعایت زمان را بکند و دهنگامی که ۲ مطلب در یک روز ثبت شده کمی بی انصافی است که مطالب آنها را به حاشیه برد. میتوان کمی صبر کرد و در روز بعد آن را به ثبت رساند.

۴-بخش کوچکی از مطلب در صفحه اول و عکس های بزرگ و متن اصلی در ادامه مطلب ( درو حد جیکن) قرار بگیرد. (بند ۸ مرامنامه) رعایت این مورد سبب نظم یافتن مطالب و افزایش سرعت بالا آمدن سایت برای کاربران خانگی خواهد شد.

امیدواریم دوستان خود به رعایت قواعد عرفی مربوط به ثبت مطالب دقت فرمایند تا در آینده نیازی به ایجاد محدودیت نباشد .از همه دوستان به خاطر رعایت موارد مذکور پیشاپیش سپاسگذاریم.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

6 نظر

 1. زمستان

  اینو میگن ته دموکراسی.یعنی همه چیز به خود اعضاء واگذار شده تا خودشون تشخیص بدن چه مطلبی بذارن،چجوری بذارن،کی بذارن و…. تقریبا هیچ محدودیتی نیست البته در چهارچوب یک قانون پذیرفته شده.اینجا اون اصل معروف دموکراسی رعایت شده”شما کاملا ازاد هستید البته تا جایی که ازادی دیگران را مختل نکنید”.امیدوارم بتونیم خودمون رعایت کنیم.شاید باورش سخت باشه ولی این خودش یک تمرین هرچند خیلی کوچک برای دموکراسی و رعایت حقوق دیگرانه.
  در ادامه ی غر زدنهای اینجانب یه غرم به شورای مرکزی بزنم که چرا بالای مطلب شورای مرکزی هنوز اون لگوی قدیمی حیتا(یتاح) داره خود نمایی میکنه؟هرچه سریعتر جواب بدین و ملت انقلابی رو از نگرانی خارج کنید :GG: :GG: :GG:

  پاسخ
 2. نوه ديگه حجي مراد

  سلام . بر شورای مرکزی . تذکرات خوبی بود.
  فقط یه چیزی : چرا لوگوی حیتا این شکلی شده . مگه قرار نبود ابتدا لوگوهای پیشنهادی بهتر را به نظر سنجی بذارید . هر کدام رای بیشتر اورد بشه لگوی اصلی . در ضمن اون لوگوهای جناب ایزد قالبش بهتر بود
  ضمنا اون تابلو خوش امدین هم چیز جالبیه . جناب مدیر دستت درد نکنه فقط اگه بتونی کثیفی هاش رو پاک کنی هم خودش مرتب و قشنگتر میشه و هم تمیزی و مرتبی حیتا رو میرسونه
  جای تابلو هم اگه همون سمت راست منتهاگوشه بالا روی کوه باشه بنظرم بهتره . بازم این سلیقه ای است میتونید نظر دوستان را هم بپرسید
  بهر حال خداقوت

  پاسخ
 3. امیدوار محمد
  امیدوار محمد

  خود گوییم و خود خندیم رو خوب اومدی!

  فقط در مورد لوگوی حیتا باید بگم این از همون قدیم مونده بود و هنوز تا انتخاب لوگوی بعدی رسما لوگوی حیتا محسوب میشه ، بزودی با تموم شدن فصل امتحانات نظرسنجی نهایی رو برای لوگوی وبلاگ میذاریم.

  پاسخ

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.