نظر سنجی برای لوگوی حیتا

(بعد از اونکه برخی دوستان به لوگوی حیتا اشکالاتی رو وارد کرده بودند، تصمیم گرفتیم تغییراتی در این لوگو صورت بدیم ، … )

… راستش اولش فکر نمیکردیم اینقدر لوگوی حیتا برای دوستان اهمیت داشته باشه ، اما نظرات شما در قسمت اول حسابی مارو شرمنده کرد، دست به کار شدیم و بعد از جمع بندی نظرات شما در قسمت قبل تغییراتی در طرح ها ایجاد کردیم، سعی کردیم تنوع طرح ها بیشتر باشه، ضمن اینکه کماکان منتظر طرح های ارسالی شما هم هستیم، البته لزومی نداره طرحتون حرفه ای باشه، یک ایده اولیه که با مداد هم رسم شده باشه کافیه. با همکاری گروه مسابقات حیتا ما به بهترین طرح ارسالی جایزه ای تقدیم خواهیم کرد، اما طرح های  پیشنهادی ما:

نتیجه نظر سنجی قسمت اول :

شماره ۲ : ۶۷ درصد آرا

شماره ۶ : ۱۳ درصد

لوگوی قبلی : ۲۰ درصد

و اما در این قسمت چند طرح جدید را بر اساس نظرات دوستان آماده کردیم

 

[poll id=”4″]

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

20 نظر

 1. پونه

  اگه با انصاف به قضیه نگاه کنین میبینین اگه یه غریبه(غیر رودمعجنی)بیاد تو سایت با یه تعداد حروف چین و ماچین طرف میشه!!!!همون لوگو قبلی نسبت به اینا خوانا تر بود.البته قبول دارم که لوگو ذاتش باید کمی ناخوانا باشه ولی اینا……….

  پاسخ
 2. .زمستان

  من با نظر دوستان موافق نیستم لگوی قبلی علنا یتاح خونده میشه و این چندان جالب نیست.درسته لگو اگر کمی توش خلاقیت به کار رفته باشه تا ذهن رو درگیر کنه بهتره اما نباید چیز دیگه ای خونده بشه، پس من شخصا با تعویض لگو موافقم.یه اشکال هم به لگوهایی که گروه فنی برای انتخاب قرارداده بگیرم(امروز کلا روی دور ایراد گیریم) و اونم اینه که لگوها خیلی شبیه هم هستن.لگوی ۱ و ۵ با اندک تفاوتی تقریبا یکی هستن.لگوی ۳ و ۴ فقط حجم رنگ سیاهشون با هم فرق داره.اگر کمی در نحوه ی نوشتن یا رنگ بندی ابتکار به کار بره گمانم بهتره.البته اینو به حساب غر غر نذارین فقط نظر بود چون میدونم طراحی یک لگو چقد کار سختیه ما با عده ای از رفقا(در ایام شباب البته) تقریبا دو ماه مشغول طراحی یک لگو برای یک نشریه بودیم که بعد از عرق ریختنها ی فراوان(البته از نوع روحی و ذهنی)لگو که طراحی شد فقط مایه ی شرمساریه ما و خنده ی دوستان شد. طراحی لگو هیچ کار ساده ای نیست.
  با این اوصاف گمانم طرح ۲ بهتر از بقیه باشه.

  پاسخ
 3. منصف

  چه عجب این گروه فنی بالاخره یک مطلب ثبتید.
  هرچند خیلی شبیه هم بودند اما قشنگ هستند.با توجه به نظر پونه و حسین اگر قرار باشه لوگوی قبلی ادامه پیدا کنه باید ح طوری ادامه پیدا کنه که به ی بچسبه. این ۶ مورد پیشنهاد گروه فنیه و توی مطلب هم ذکر شده که هر کس لوگوی بهتری میتونه طراحی کنه یاعلی.
  من برخلاف زمستان رای ام رو اعلام نمیکنم ونمیگم که گزینه ۲ رو زدم چون طرفداران من به پیروی از من اون گزینه رو میزنن و من متهم میشم به دخالت در انتخابات. :VV:

  پاسخ
 4. نوه دگه حجي مراد

  من هم با نظر دوستان موافقم . این لگوها اکثرا شبیه هم هستند. ولی این انتقاد کوچک به هیچ وجه وسیله ای برای زیر سئوال بردن زحمات شما نیست . منهم مثل جناب زمستان بر سخت و مشکل بودن این کار واقفم . با این حال به نظر می رسد لگوی دوم از بقیه بهتر است . البته بهتر است رنگی باشد و کلمه رودمعجن آن بزرگتر نوشته شود

  پاسخ
 5. منصف

  یادش بخیر .
  با دیدن این لوگو ها یاد دروان کودکی افتادم.
  مجلات برایبخش سرگرمی تا کم می آوردند ۲ تا عکس منتشر میکردند ( الان هم کم و بیش پیدا میشه)و میگفتند :
  اگر ۲۰ تا اختلاف بین این دو عکس پیدا کردید جایزه دارید.
  حالا گروه مسابقات حیتا هم فعال بشه و هر کس ۲۰ تا اختلاف که هیچی ۳ تا اختلاف بین شماره ۱ و ۵ پیدا کرد جایزه داره.همینطور ۵تا اختلاف بین ۳و۶.
  ما مخلص گروه فنی هم هستیم :VV:

  پاسخ
 6. حامد نجفی

  “مو نمدونم ای گروه فنی چی علاقه ی دره که حتما یک گردالیه ور دور لوگو بکشه”
  شوخی کردم واقعا دستتون درد نکنه که اینقدر برای حیتا زحمت میکشین
  من هم میگم که لوگوی قبلی باید عوض بشه ضمن اینکه این لوگو ها خیلی قشنگتر از قبلی هستن(هرچند همشون مثل همن و فقط یه تغییر کوچیک کردن)

  پاسخ
 7. امیدوار محمد
  امیدوار محمد

  در مورد لوگوی قبلی و ایرادش که قبلا بحث شده و توضیح نمیدم.
  اما در مورد این طرح ها باید بگم شماره ۱ با ۵ تفاوتشون از زمین تا آسمان است!
  ۳و ۴ هم یکی توخالیه اون یک توپر!

  در مورد رنگ سیاه لوگو هم باید بگم این فقط یه طرحه ، رنگش میتونه بسته به شرایط هر چیزی باشه، مثل عکس بالای سایت.

  در مورد اینکه همشون شبیه هم شدن، باید بگم اینا حاصل یه کار ۱ ساعتیه، و طرحی که تو ذهن من بود شبیه یکی از همینا بود، ایده دیگه ای به ذهنم نیومد که حیتا رو بشه چسبیده به هم و خوانا نوشت.
  با توجه به نظرات دوستان فکر کنم شماره ۲ با یه کم تغییرات میتونه گزینه مناسبی باشه، یعنی رودمعجنم توی لوگو باشه.

  پاسخ
 8. ناشناس

  به نظر من لوگوی قبلی باید عوض بشه ولوگوی جدید هم فقط برای خودمون ممنکنه خواناباشه من فکرمیکنم بعضی ازسایتهای طراحی لوگو بصورت رایگان اینکارو انجام میدن کافی مدیر سایت ازاین طریق اقدام کنند تاشاهد طرحی بهتر باشیم .

  پاسخ
 9. زمستان

  دمت گرم مدیر.معلومه داری روی این لوگوها وقت میذاری.این چنتا لوگوی جدید یه کم تنوع دارن ولی از اونجایی که من اینجا نشستم و وظیفه ام غر زدن و ایراد گرفتنه باید بگو لوگوی شماره ی ۲ عین سر در دانشگاه تهرانه و لوگوی شماره ۳ هم یه جورایی شبیه ارم دانشگاه ازاده.من باز هم به همون لوگو قبلی رای میدم.گمانم با کمی تغییر از بقیه اش بهتر باشه تا بقیه چی بگن.البته شماره ی ۴ ایندفعه هم جای تامل داره

  پاسخ
 10. فتوحی محمود
  فتوحی محمود

  بریم دنبال یه شاخص
  مثلا کدوم درخت یا میوه یا شیئ یا … خاص رودمعجنه؟ مثل درخت سفیدار ؟ گردو؟ آلوچه؟ چشمه؟ کوه یا آبشار. بیاین نام حیتا رو توی لوگویی با با این تصویرها بذارین.
  به عنوان مثال
  اگه از گروه اول شکلهای ۲/ ۴/۵ و از گروه دوم شکلهای ۱ و ۴ با رنگ آبی و شکل رودخانه یا جوی باشه یا سفیدار، تا حدودی حس رودمعجن رو بیشتر القا می کنه
  اگه شکل ۴ گروه دوم رو توی یک گردوی رودمعجنی دربیارین هم جالبه.
  دوستانی که فتوشاپیست اند بسم الله.

  پاسخ
  1. امیدوار محمد
   امیدوار محمد

   ممنون
   ایده های قشنگی بود، سعی میکنم بیشتر روش کار کنم، ببینم چی در میاد.
   اضافه کردن عکس رودخانه و چشمه در یک لوگوی کوچک زیاد به چشم نخواهد آمد.اکا اضافه کردن گردو یا رنگ های آبی و سبز میتواند جالب باشد.

   پاسخ
 11. عبداللهی نجمه
  عبداللهی نجمه

  خسته نباشی گروه فنی. به نظر من لوگوی جدید قشنگه البته بدون اون تابلوی کمی زنگ زده که کلمه قسم هم توش رو اعصابت راه میره فکر میکنم بجای اون عکس یه منظره طبیعی یا درختی یا..قرار بگیره بهتره البته این فقط یک نظره! :SS:

  پاسخ
 12. نجفی حامد
  نجفی حامد

  نظر جناب دکتر جای فکر داره
  البته توی طرح های جدید۲قشنگه و ۳هم همون خاصیت ناخوانا بودن رو داره ولی به نظرم همین لگویی که الان گذاشتی هم قشنگه هم ساده و هم خوانافقط اگه عبارت”دهکده ی مجازی رودمعجنی ها” بهش اضافه بشه بهتره

  پاسخ

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.