یاد یاران سفر کرده

                    بوسه بر پیشانی قبرت زدم          تا به به رسم عشق بیدارم کنی

9bel399yl8a8czzqno9.jpg

سیزدهم و هجدهم فروردین یاد آور سالروز شهادت شهید علی درخشان و شهید حسن پل شکسته است ، این ایام را با نثار صلوات به روح شهیدان گرامی میداریم

omiesnwtd1obm9hi7u3f.jpg

فرازی از شهادت نامه  شهید درخشان:

 دوستان در انجام وظیفه کوشا باشید و اگر من شهید شدم به انتقام خون من و دیگر شهدا تا پای جان مبارزه کنید و نگذارید این انقلاب به دست دشمنان اسلام بیفتد ، به سوی جبهه ها بشتابید و از انقلاب حفاظت کنید.

درباره نویسنده

مرادی (نوه حجی مراد) حسین

اشتباه نکنید او همان نوه حجی مراد است. « در رودمعجنی بودنش باید شک کرد آنکس که حجی مراد را نشناسد»

مطالب مرتبط

8 نظر

 1. رگزار

  خسته نباشی . حسین آقا . ممنون که با این کارتون ما را از یاد شهدا غافل نمی کنید . امیدورام که همگی ما رهروان راه این شهیدان عزیز باشیم

  پاسخ
 2. مجتبی عبدالهی
  مجتبی عبدالهی

  خسته نباشی . حسین آقا . ممنون که با این کارتون ما را از یاد شهدا غافل نمی کنید . امیدورام که همگی ما رهروان راه این شهیدان عزیز باشیم.
  با تشکر از رگزار جهت تهیه و تدوین این نظر.
  حسین آقا پارتی بازی اونم با شهدا ؟!!!!!!
  وای وای وای.
  اون عکس فرزند گرامی شماست که در کنار مزار شهدا عکس گرفتی؟ :VV:

  پاسخ
 3. عبداللهی نجمه
  عبداللهی نجمه

  سلام و تبریک سال جدید. البته حضورا هم تبریک خدمتتون عرض کردیم. پس وصیت نامه شهید پل شکسته چی شد؟ کاش میتونستید غیر از وصیت نامه جزییات بیشتری از شهیدان بنویسید مثل خاطره ای از اونا یا زندگینامشون یا… فکر میکنم اون عکس چند سال بعد فرزند حسین آقاست که گذاشتن. تشکر از کار مفیدی که انجام میدین به امید پربارتر شدن مطالب یاد یاران 

  پاسخ
 4. مدینه فاضله

  کلا حرکت جدید و البته مثمر ثمریه یاد یاران سفر کرده!منم با پیشنهاد پاییزان موافقم که یه خاطره ازشون بگین.حتی اینکه چه افرادی بودن و چه خصوصیاتی داشتن که حاضر به گذشتن از جونشون شدن؟آیا فرشته بودن؟یا بااین کار مرام فرشتگان در وجودشون متجلی شد!

  پاسخ
 5. نوه حجی مراد

  @منصف
  ممنون از دوستان اولا بچه من هنوز به این سن نرسیده دوما این فقط یک شکار اتفاقی بود و هیچ گونه صحنه سازی نبود سوما بارها گفته ام هر کس هر مطلبی راجع به شهدا دارد بنویسد من اطلاعاتم کامل نیست با تشکر

  پاسخ
 6. زمستان

  خدا بهت قوت بده حسین اقا که یاد این عزیزان رو در همین حد هم نده نگه میداری.در ضمن این منصف فقط میخواد تفرقه بندازه زیاد جدیش نگیرید :OP:

  پاسخ
 7. امیدوار محمد
  امیدوار محمد

  خسته نباشی . حسین آقا . ممنون که با این کارتون ما را از یاد شهدا غافل نمی کنید . امیدورام که همگی ما رهروان راه این شهیدان عزیز باشیم.

  واقعا دستت درد نکنه ، جمع کردن همه این عکسها و شهادت نامه ها و خاطرات کار آسونی نیست و نیاز به پشتکار بالایی داره. امیدوارم بقیه ما هم بتونیم از راههای دیگه دینمون رو به شهدای کشور عزیزمون ادا کنیم. :gol:

  پاسخ

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.