پاتک

…….

……

……

…..

…..

…..

در پایان جلسه به این نتیجه رسیدیم که به علت انحراف حیتا از چهارچوب دموکراسی ، این گروه ادامه فعالیت را به صلاح نمی داند و در یک کلام ” ما دی نیم

تبصره : در صورت تمایل به مشاهده مصوبات این جلسه به مطلب “باز این چه شورش است“مراجعه نموده و به ابتدای هر مصوبه حرف نفی  لا  اضافه نمائید.

با تشکر

گروه بانوان حیتا

      بمفا

 

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

22 نظر

 1. .

  اه خاب چو عنه چنیجوره !حالا تشریف دیشته بشن ایهمه مصوبه تصویب کیردین د شو یلدا منده روفته ین یه کمه ازخادته میسته ین پذیرایی کنن !؟یره همه ی ما مدنم مقصر اصلی تقصیر کاره

  پاسخ
 2. H

  با سلام خدمت حیتاییای عزیز .باید بگم که در هر کاری اختلاف نظر هست بالاخره هر کسی در هر زمینه ای یک جور فکر میکنه و همه میدونیم سلیقه های آدما با هم فرق داره پس ما باید هوشیار باشیم این اختلاف نظرا و اختلاف سلیقه ها باعث تضاد بینمون نشه پس بهتره اختلاف نظرا رو به صورت ایمیل برای مدیر وبلاگ بفرستیم نه اینکه تو وبلاگ بزاریمشون این وبلاگ گروهیه و درست نیست این جور مسائل تو یه وبلاگ گروهی گذاشته بشه. با تشکر از همتون. نظر بدین

  پاسخ
 3. شغال آبادی

  با سلام. شما با این حرف کلاَ اصل دموکراسی رو زیر پاتون له کردید.
  تو یه وبلاگ گروهی و دوستانه مفهوم تصمیم گیری جمعی رو هم فهمیدیم.
  من تازه توی این جمع اضافه شدم و زیاد در جریان مشکلات و مصائب شماها نیستم. ولی یک نظر برای رفع مشکل دارم که در صورت تمایل اعضا می تونم در اختیار بگذارم.

  پاسخ
 4. دیشدوو

  لا اله الا الله ادمر مجبور منن یک چیزی ورگویه
  ولی خاب مو عصلن نظر بندم بهتر
  قدیمیترا مدنن وقتی د وسطی بزی یک مگوف مو دی نیوم جوابش چیشه بو

  دخاک ماکی همشه زن ذلیل بییم دهمینجم قبول دو دستی شما بشه

  پاسخ
 5. شغال اباد وشرکا(نوروز گل گل سابق)

  البته من گمان میکنم جناب فیمینیست من باب مزاح این مطلب رو گذاشتن(هرچند میدونم صریحا این حرف منو تکذیب میکنن).اصلا تکی در کار نبوده که به پاتکی نیاز باشه.اینجا جبهه ی جنگ نیست.کسی با کسی سر جنگ نداره.اگر در جلسه ی حضوری بنا به ملاحظاتی که داشتین نتونستین شرکت کنین خوب هر نظری دارین بدین اگر اعضا موافقت کنن نظرات شما هم اعمال خواهد شد اگر نشد بعد بقیه رو متهم کنین که دموکراسی رو زیر پا گذاشتن.شما دقیقا مثل همون کسانی هستین که خودشون رو مصداق دموکراسی میدونن و معتقدن که دموکراسی باید خودش رو با اونها هماهنگ کنه نه اونها خودشون رو با دموکراسی.
  در ضمن از حضار داخل عکس و کثرت مصوبات مشخصه که هیچ جلسه ای برگزار نشده و احتمالا شما خوابنما شده اید.من پیشنهاد میکنم قبل از خواب به مدت ۵ دقیقه تمرکز کرده چشمهای خود را بسته و نفس عمیق بکشید بعد یک لیوان شیر سرد با عسل میل کنید تا دیگر اینجور خوابهای اشفته نبینید.

  پاسخ
 6. پاییز

  انا لله وانا……مصیبت وارده رابه اهالی حیتا تسلیت عرض کرده بقای عمر بازماندگان را خواستاریم .ان شاءا…ازاین شب یلداهایی که باعث جدایی میشه هیچوقت اتفاق نیافته اگه فمینیست نباشه کی میخواد هرچند وقت یکبار تلنگری بزنه که حیتا ازجنب وجوش نیافته شما مشخصه از نسل جدید و پر انرزی هستی ومیدونم شدیدا به دموکراسی معتقدی واین مزاحی بیشتر نبوده حیتا مسلما به افرادی مثل شما نیازمنده بمان و از حقوق حقه ی که باید باشه دفاع کن .منتظر مطالب بعدیت هستیم .

  پاسخ
 7. جگر گوشه

  ۳لام. در این اواخر خیلی ها در این اب وخاک دم از دموکراسی و حقوق برابر زدند و بابتش هزینه های سنگینی پرداختند هزاران دل باید اب شود تا این گوساله گاو شود هنوز کلی راه مانده تا مقصد نمایان شود به امید همان روز. یا حق

  پاسخ
 8. فمنیست

  متشکر از همه ی عزیزانی که نظر دادن.(.)گفته چرا پذیرایی نکردین؟اگه روی میز رو با دقت نگاه کنین میبینید که پذیرایی هم بوده.جناب(H)هم که کماکان نمیخان مارو سوز ببینن و وقتی من حرف از دموکراسی میزنم ایشون قضیه رو به دیوان عالی لاهه(در اینجا استعاره از جناب امیدوار)منتقل کرده و قضیه رو جدی تر میکنن.از جناب شغال آبادی هم درخواست دارم ما رو با پیشنهادشون مستفیض کنن.و اما فمنیست ۲ عزیز جایی بسی تعجب است که وقتی قریب به اتفاق همه ی اعضا نمیخوان سر به تن من و اسمم باشه چطور شعبه ی ۲ رو هم افتتاح کردن.به ما که خیری نرسید هر چند تا آخرین قطره ی خون پایداری خواهم کرد.

  پاسخ
 9. فمنیست

  و مطلبی دیگر در پاسخ به فمنیست ۲ !هر چند شما رو نمیشناسم و باید یاد آور بشم من به هیچ وجه با زن سالاری موافق نیستم اما دموکراسی(الهی بمیرم برات مادر چقدر کلمه ی غریبی هستی)چرا.اما دیشدوو عزیز نمیدونی چقدر مشعوفم کردی وقتی از رفتن ما ابراز تاسف کردی.اجرکم عند الدموکراسی.و اما جناب شغال آباد(از نام مبارک شما برکاتی لبریز است که به حق نمیتوان منکر آن شد.قضیه ی meditation هم که فرمودید فکر میکنم برای خودتان بشتر کارساز باشد تا نیرو های شیطانی(شغالی)وجودتان را از خود برانید!!از پاییز عزیز متشکرم جهت تسلی خاطر ما.جناب جگرگوشه ظاهرا زخم خورده ی این لغت هستند گویی!!

  پاسخ
 10. منصف

  سلام بر جناب فمنیست که شوری در حیتا در انداخته اند.
  مثل مصوبات شما همانند مصوباتی جلسه ای است که ما بطور خیالی در تهران برگذار کردیم و آن مصوبات معروف ( ساخت موزه ساکینز و…) خروجی آن جلسه بود.
  مزه مطلبتون وقتی بیشتر می شد که حداقل مصوباتی خیالی هم مینوشتید نه سه نقطه بزارید.خداوند شما را با دموکراسی و سایر متعلقات مورد علاقه تان محشور بنماید.

  پاسخ
 11. نوه زارع

  یا ایها المسلمون اتحدو اتحدو
  جناب فمنیست از اینکه با کلی خواب . خیال در شب یلدا به چرغو رفتین و کلی مصوبه تصویب کردین متشکرم
  ولی لطفا سعی نکنید با بازی با کلمات سیاسی بین اهالی رو به هم بزنید چون ما اینجا جمع شدیم که جمع بشم نه اینکه…

  پاسخ
 12. فمنیست

  سلام بر جناب منصف شور از خودتان است!ما مصوبه تصویب کردیم دیدیم همش خلاف مصوبات رجال بود گفتیم(ما قل و دل)کنیم و کی برد را الکی خچار ندیم.لذا تصمیم بر آن شد که یک حرف لا نفی جنس به ابتدای هر یک اضافه کنیم(من باب مزاح بود)اما اعضا توجه داشته باشند این جلسه وجود خارجی داشته و لیکن به دلیل محدودیت هایی قادر به ارائه ی مستندات نیستیم.۲ اما جناب نوه ی زارع تنها کاری که ما در حیتا نمیکنیم سعی است و ایضا کلی سیاست بازی است و نیازی نیست که با آن بیش از این ور رفت.امیدوارم در مدتی که نیستم به نحو احسنت از حیتا مراقبت نموده و در ضمن((دموکراسی فراموش نشود))حتما میگین(( دربرفت))

  پاسخ
 13. بمفا

  یره شما ها کی چنده دیل نزوک و زود رنجن. چنده سرو صدا راه اندوختین. این مطلب مزاحی بیش نبود فقط میستم عکس العملها و توان و ظرفیت شما را بسنجیم . کی فهمیم . اگه ما نبشم خا حیتا نابود مره . چون در هر صورت گردانندگان اصلی همی گروه بانوان هستند . چه بصورت مستقیم که مطلب میدن و چه بصورت غیر مستقیم از طریق نفوذ در تفکرات اقایان . و در همه مسائل همینطوره . به گواهی تاریخ نیز زنان نقش کلیدی در تمام حرکتهای انقلابی – سیاسی – جنگها و …… داشته اند. ( از دامن زن مرد به معراج رود)

  پاسخ
 14. شغال اباد و شرکا(نوروز گلگل سابق)

  الهم اجعل عواقب امورنا خیرا.امیدوارم جناب فیمینیست رو همیشه در وبلاگ حی وحاضر ببینیم.بره گرد و دولخ خوبه.در ضمن جناب فیمینیست حرفای من جدی نگیرید چون مطلب شما هم جدی نبود

  پاسخ
 15. مدعی حاضردرجلسه

  باسلام بر دوستان حیتا من نیز بعنوان یکی ازمدعوین بهمراه تنی چند ازبانوان حیتا دراین جلسه حضورداشتم طرحهای این جلسه وبشرح ذیل با اینکه کارشناسی شده بود ولی بعلت اینکه بارمالی زیادی داشت متاسفانه به تصویب نرسید وازانتشارش خوداری شد -احداث بیمارستان ۳۰۰۰تختوابی حیتا د نزدیک بهداری -احداث مترو مالرو-تاسیس باشگاه بدنسازی جهت پدربزگها ومادربزرگهادرشغال آباد-کافی شاپ ولژخانوادگی درمحل کهنه -شعبه ی ۲مجتمع تجاری آلتون درگوتروس -سینما۵سالنه درسدآباد(سیدآباد)-رستوران ،عذای آماده وکباب ممتاز حیتا وشرکاءدرپی باغ -شعبه ی ۳موج های آبی درپی خش این چکیده ای ازصدها طرحی بود که مطرح شد وصرفا جهت اطلاع منکران جلسه منتشرشد.

  پاسخ
 16. شوده استريتي(شغال آبادي سابق)

  با سلام خدمت دوستان و جناب فمینیست.
  حالا که دوستان پس از کلی جار و جنجال قرار شده که بمونن و طرز موندنشون مشخص نیست من پیشنهاد میدم تمام جمعیت نسوان توسط یک نفر به عنوان نماینده ی آنها تأیید بشن و دیگر اینگونه نیازی به قانون تصویب شده در جلسه ی شغال آباد، یعنی تأیید توسط یک آدم ( به معنای مجازی در مقابل حوا) (که خودش یک قانون به شدت ضد دموکراسی و عدم برابری ضعیفه و قویه میباشد) نمیباشد .

  پاسخ
 17. شوده استريتي(شغال آبادي سابق)

  در توضیح تغییر نام پس از اینکه جناب فمینیست واژه ی شغال را با اهریمن مغایسه نمودند و با توجه به زجر هایی که اینجانب در راه شغال آباد متحمل شده آم و جناب زمستان گواه این مطلب میباشند و همین طور تعلق خاطری که به کوچه ی شوده دارم این نام که در آن مدرنیته !!!! هم به چشم میخورد برگذیده شد.

  پاسخ
 18. محمد امیدوار

  تا به امروز فکر میکردم این فقط آزادیه که معانی مختلف داره و هر کی هر جور میخواد تفسیرش میکنه ، ولی میبینم که دموکراسی هم بله!

  ما قبلش اعلانیه دادیم و از همه دعوت کردیم ، کسایی که تونستن و براشون اهمیت داشت حضور داشتن. به زور که نمیشه ملت رو جمع کرد و نظرشون رو پرسید.

  البت طبق دیکتاتوری حاکم بر وبلاگ ، ما وقعی بر این سخنان نمی نهیم و به کار خود ادامه می دهیم ، باشد تا فکتان منده شود و کیبرد تان بسوزد.
  در ضمن طبق قانون اسم شما باید از لیست حذف بشه ، لطفا سریعتر تصمیمتونو اعلام کنید

  پاسخ
 19. پاییز

  جناب محمد آقا اولا اگه حرفایی که شما زدید رو هرجند به مزاح خانمها بزنند رو اهالی به جدی میگیرند وکلی داد و بیدادراه میندازند درثانی شما که افراد رو بخاطر اینکه خودشونو معرفی نکردند ازلیست حذف می کنید چرا هنوز فمینیست ۲رونشناختین بهش رمز میدین بهترنیست اول افراد روشناسایی کنید بعد رمز بدین تا اینجور مشکلات پیش نیاد .


  محمد امیدوار: فکر کنم باید توضیح بدم که اینجا فقط من نیستم که میتونم نام و رمز عبور بدم ، لطفا دوستان هر کسی رو اضافه میکنن اعلام کنن که لااقل بعاد اینجوری گردن من نیفته.
  طبق قوانین برای استفاده از اسم مستعار شناسایی توسط یکی از اعضای فعال هم کافیه و لازم نیست حتما من بشناسمش. حذف فمنیست هم با درخواست کتبی خودشون صورت گرفته چون حاضر به قبول قوانین وضع شده نبودن.

  پاسخ

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.