آغاز به کار تالار گفتمان رودمعجن

سلام

همانگونه که پیشتر از این نیز وعده داده بودیم سرانجام نسخه اولیه تالار گفتمان رودمعجن به همت گروه فنی حیتا و علی الخصوص آقای یاور نیا آماده راه اندازی شده است.

انتشار مطالب در سایت اصلی حیتا محدودیت های مختلفی دارد از جمله:

محدودیت زمانی برای تعداد مطالب قابل انتشار

محدودیت در انتخاب موضوع های مرتبط با رودمعجن

خارج شدن تدریجی مطالب از صفحه اصلی و در نتیجه دیده نشدن مناسب آنها

نبود دسته بندی مناسب برای مطالب مختلف

نبود فضای بحث و تبادل نظر

و ….

 

تالار گفتمان تا حدودی این مشکلات را برطرف و به عنوان مکملی برای سایت اصلی عمل خواهد کرد. به علاوه امکان طرح موضوعات متفرقه نیز وجود دارد.

اما مهمترین کارایی تالار گفتمان را می توان استفاده از نظرات و تجربیات رودمعجنی ها در موضوعات مختلف دانست. به عنوان مثال هر نفر می تواند در موضوعاتی کاری مرتبط با خودش صفحاتی را ایجاد نموده و به پاسخگویی مشکلات رودمعجنی ها در آن زمینه بپردازد و یا در صفحه ای دیگر به معرفی محصولات و خدماتی که ارائه می دهد بپردازد.

امیدواریم همانند سایت اصلی، این بخش نیز به مرور جای خود را در بین بازدیدکنندگان سایت پیدا کند. اعتقاد داریم در صورت استفاده درست کارایی این بخش بسیار بیشتر از سایت اصلی خواهد بود در آینده نزدیک.

برای استفاده از این بخش شما نیاز به ثبت نام مجدد خواهید داشت. برای دسترسی راحت تر لینک “تالار گفتمان حیتا” در بالای سایت را استفاده کنید. ضمن اینکه فهرست آخرین مطالب اضافه شده به تالار گفتمان نیز در زیر مطالب سایت حیتا اضافه شده است. لازم به ذکر است موضوعات پیشنهاد شده برای بحث و تبادل نظر در تالار گفتمان حیتا صرفاً پیشنهادی بوده و به مرور با پیشرفت کار تغییر خواهد کرد. به زودی آموزش های مناسبی در رابطه با کارکردن با تالار گفتمان حیتا در سایت قرار خواهد گرفت.

با تشکر

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. سليمان استوار فديهه

    به نام خداوند لوح و قلم
    درود بر شورای مرکزی حیتا
    از اینکه میبینم از خواب بهاری و تابستانی بیدار شده و خدماتی جدید به اهالی مستضعف حیتا ارائه می نمایید بی نهایت خوشحال و از همه شما سپاسگزارم و سعی می کنم در پایان هر نماز برای بقای وجود شریف شما دعا کنم البته از شما می خواهم که دعا کنید تا این کار را فراموش نکنم. خدا بر توفیقاتتان بیفزاید. :SS: :gol:

    پاسخ

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.