رودمعجن فقط در روزنامه ها روستای گردشگری است

با سلام مجدد امروز هم در صفحه روزنامه خراسان رضوی مطلبی قابل تامل به چاپ رسیده است که بیانش را برای دوستان بخصوص آنهائی که به این روزنامه دسترسی ندارند خالی از لطف نمی بینم اماموارد قابل تامل :
۱- تا آنجا که ما اطلاع داریم بیشتر اخبار بخش بایگ را آقای بخشی خبرنگار خراسان در شهر بایگ منعکس میکند. اما آقای بهنام را شناختی ندارم
۲- ای کاش خبرنگار محترم از اول تابستان حداقل یکبار به این آبشار سر میزد تا واقعیتها را از نزدیک دیده ومنعکس می نمود
۳- از خبرنگار محترم تقاضا داریم گزارشی از مسئولین مربوطه در رابطه باتخصیص اعتبارات روستاهای هدف گردشگری که رودمعجن نیز جزء انها می باشد تهیه وپیگیری نمایند .
۴- ما از معرفی روستایمان ناراحت نیستیم اما آیا امکانات موجود پاسخگوی این همه مراجعه کننده (شمابخوانیدتوریست وگردشگر) می باشد
۵- بعلت مشکلات فعلی و خشکسالیهای اخیر همه هفته شاهد مشکلاتی برای ساکنین روستا و میهمانان محترم می باشیم .
ودر پایان آواز دهل شنیدن از دور خوش است
ونهایتا اینکه گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من آنچه البته به جائی نرسد فریاد است .

2522-(1)

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

3 نظر

 1. سليمان استوار فديهه

  به نام خدا
  درود بر برادر بزرگوار جناب استاد رودمعجنی
  به حضور شما عرض کنم بنده با توجه به اینکه سه دنگ از اختیارات و هوش و حواسم رودمجنی است اما سعی می کنم هیچ وقت در روزهای تعطیل به محل آبشار نروم چون بیش از آنکه از دین آن طبیعت زیبا لذت ببرم از کارهایی که از مردم به اسطلاح توریست میبینم ناراحت میشوم. به طوز مثال آقای ایکس در خانه اش بهترین غذایش املت است اما به آنجا که می رسد هوس مرغ سرخ کردن می افتد و می بینی شاخه های تر و خشک درختان را شکسته و برای خودش مرغ سرخ می کند و زمانیکه اعتراض میکنی یک چیزی هم بدهکار می شوی میفرمایند پول داده ایم. و یا فرش خود را روی یونجه ها پهن کرده و نشسته اند وخوردن میوه ها هم که انگار قبلا کارت به کارت پولش را واریز کرده اند. در هر حال هر چند تعداد اندکی انسانهای مودب و فهمیده پیدا می شوند اما عموما تخریب گر و ضررشان بیش از منفعشان برای اهالی رودمعجن می باشد. و به نظر می رسد باید کاری اساسی صورت گیرد.

  پاسخ
  1. نام کاربری*

   بله اقای استوار تازه الان بلای سرتینگل دره به سرتشت تهرو هم میه فیکره بری تشت تهرو هم وردرن تا میثل سرتینگل نره!!!!!!!!!!!!

   پاسخ
 2. محزونی نامقی

  سلیمان جان از چه مینالی رفیق
  شما بیا توسجاد که بحساب آدمهای لول بالا متردد هستند نگاه کن، کنار سطل زباله ، کیک وساندیس ورانی را قورت فرموده وباز بابی توجهی قوطی یا پلاستیک یا جعبه ی باقی بر بقا را با پرتابی خفنگ آسا یا در پیاده رو رها کرده ویا در جوی کنار خیابان ؟؟؟!!! آری عزیزمن خیلی از چیزها هنوز فرهنگ بی فرهنگی آن بر دوش جامعه ومحیط زیست سنگینی می نماید.
  به امید روزی که مردم گردشگر یا سیاحتگر بفهمند در محیطی که نفرجگاه عموم است باید چگونه گام بردارند و….
  یا هو

  پاسخ

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.