چند تصویر پاییزی

عکس0069عکس0067عکس0065عکس0064

درباره نویسنده

ياورنيـا مهدی

متولد دی ماه 74 برفی رودمعجن در او حد اُوو...!

مطالب مرتبط

8 نظر

 1. سليمان استوار

  به نام خدا

  درود بر جناب یاور نیا

  هر چه از دوست میرسد خوبست

  گر همه سنگ و یا اگر چوبست

  مهدی عزیز دیار رودمعجن آنقدر دارای مناطق بکر و چشم اندازهای زیبا هست که یکی از یکی بهتر و شما هم کوچه باغ زیبایی را انتخاب کرده اید اما در دو تا عکس یک و دو شمادر زاویه ی روبروی نور خورشید قرار گرفته اید و از کیفیت عکسها کاسته شده و در عکسهای سه و چهار که بسیار سوژه جالبی انتخاب کرده اید نمیدانم چرا آن شفافیت لازم را ندارد و احتمالا با دوربین موبایل و با پیکسل پایین بوده است در هر حال زحمت شما قابل تقدیر است و از شما ممنون و سپاسگزارم :gol: :gol: :gol:

  پاسخ
 2. نجمه عبداللهي

  جناب یاورنیا خداقوت برای عکسهای زیبایتان. باید خیلی خاطره انگیز باشه سفر به آبشار توی این فصل. البته خیلی وقته وارد زمستون شدیم و عکسهاتون با تاخیر زیادی منتشر شده ولی زیاد فرقی نمیکنه چون فعلا زمستان با پاییز هیچ فرق نداره. راستی تجمع اونهمه کفشدوزک روی سنگ خیلی جالب بود و جای سوال که چرا همشون اونجا جمع شده بودن. من فکر میکردم کفشدوزکها زمستونها می میرند! باز هم خداقوت :gol: :gol:

  پاسخ
 3. علی نجفی

  آقای یاورنیا عکسهایتان برای من با بدترین کیفیت ممکن باز میشوند.از همه ی جهات کش امده اند.لذا از لذت بردن از این تصاویر محرومم

  پاسخ
 4. فروغ مرادی

  درود جناب یاورنیا.عکساتون بسیار زیبا ودلنشین بود ومخصوصا عکسی که از کفشدوزک ها برداشته بودید خیلی زیبا بود.خسته نباشید :gol:

  پاسخ

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.