اولین شماره نشریه جار

به اطلاع حیتا نشینان و اعضای محترم جامعه رودمعجنی می رسد اولین شماره نشریه “جار” با حال و هوا  و محتوای دو موضوع غالب روز – افتتاح مسجد و یادواره ی شهدا ی رودمعجن – منتشر شد . یک نسخه با فرمت pdf ضمیمه می باشد که برای چاپ کیفیت مطلوبی ندارد ولی توصیه می شود علاقه مندان در مشهد برای تهیه آن به مسجد ابوالفضل عباس(ع) مراجعه نمایند . بزودی توزیع آن در تربت و رودمعجن انجام می گیرد.

دانلود اولین شماره نشریه جار

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

11 نظر

 1. محمد نیکو عقیده

  درود بر جناب مدرسی عزیز.تشکر از اینکه یک نسخه از نشریه را در حیتا قرار دادید مایی که به نسخه کاغذی ان دسترسی نداریم حداقل اینجوری بهرمند خواهیم شد از زحمات شما و دیگر دوستان دست اندر کار. موفق باشید

  پاسخ
 2. رضائی مجتبی
  رضائی مجتبی

  به شما و جامعه رودمعجنی تبریک میگم. واقعا عالی بود جناب مدرسی .
  :SS: :SS: :SS: :SS: :SS: :SS: :SS: :SS: :SS: :SS: :SS:
  معلومه که با این همه گرفتاری و مشغله های کاری که دارین زحمت بسیار بسیار زیادی برای نوشتن جار کشیدین .
  همچنین به دیگر دوستانی که با شما همکاری کردن خسته نباشید میگم.

  پاسخ
 3. علی نجفی

  خدا قوت میگم به همه ی دوستان و دست اندرکاران جار.امیدوارم انتشار جار مستمر و مداوم و طولانی باشد و دوستان در راهی که در پیش گرفته اند موفق باشند :SS:

  پاسخ
 4. علي نيكوعقيده

  با تشکر وقدر دانی از زحمات جناب مدرسی و امیدوار وسایر اعضای هیئت تحریریه که برای راه اندازی وانتشار اولین شماره جار، زحمت زیادی متقبل شدند عنوان گاهنامه هم خیلی مناسب است واجبار به زمان انتشار را از بین خواهد برد بنده هم به سهم خود در خدمت دوستان خواهم بود .به امید مطالب پر بارتر در شماره های اینده ضمنا پیشنهاد می کنم مصاحبه با افرادی که دارای سن وسال با لا در روستا می باشند و ممکن است جهت استفاده از مطالب وتجربیات انها زمان زیادی در اختیار ما نباشددر دستور کار قرار گیرد ،فرضا تجربیات انها در استفاده از وسایل قدیم در زمینه کشاورزی چگونگی ورود ابزار الات جدید به روستا،علت نامگذاری مناطق مختاف روستا ویا مزارع کشاورزی اطراف روستا

  پاسخ
 5. سلیمان استوار

  بنام خدا/ درود بر جناب مدرسی عزیز و دیگر دست اندر کاران . هر چند صورت این نوزاد تازه متولد شده را ندیده ام و به دست من نرسیده و احتمالا تا دوران مدرسه رفتن هم نخواهد رسید ولی از به دنیا آمدنش خوشحالم و به شما خدا قوت میگویم . سحرگاهان بدیدم روی دیوار // کلاغی خوش خبر مشغول قار قار // به او گفتم گه چی اخبار داری // بگفتا منتشر گردیده است جار :SS: :SS: :SS: :gol:

  پاسخ
 6. مدرسی پروین
  مدرسی پروین

  منم به نوبه ی خودم از زحمات همه ی دوستانی که در انتشار و جمع آوری مطالب کشیدن تشکر میکنم. وهمچنین از جناب آقای مدرسی که خود به عینه شاهد زحماتشون بودم کمال تشکر را دارم. با آرزوی تداوم مجله…. :SS: :SS: :gol: :gol: :SS: :SS:

  پاسخ

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.