چند عکس قدیمی و امروزی

docu0045

 

docu0046docu0044

 

docu0063

DSCI0031

 

این پست ۱۱ دیدگاه دارد.

 1. بنام خدا/سلام آقای یاورنیا عکسها بسیار زیبا و خاطره انگیز است ای کاش این دوربینهای دجیتالی زودتر اختراع میشد تا عکسهای بیشتری از گذشته میداشتیم. اما به قول معروف از هر جای ضرر که برگردی منفعت است. زمان حال را از دست ندهیم و از اطرافیان عکس و فیلم تهیه کنیم تا آیندگان مثل ما دستشان خالی نباشد. دست مریزاد و خدا قوت. :SS: :gol:

 2. ناشناس می‌گه:

  سلام فکر کنم این عکسها رو آقای محمدرضا آهنی گذاشتند ولی اشتباهی به اسم آقای یاورنیا ثبت شده

 3. ناشناس می‌گه:

  آخی آقای محمد آهنی عزیز، زمان اسارتشون زیاد خونشون میرفتیم جاشون همیشه خالی بود تا همصحبت پدر بشن و نوازشگر فرزندانی که عاشق پدرشون بودند. ازینجا سلامی گرم به ایشون و خونواده شون دارم. :gol:
  ممنون از شما بابت عکسای قشنگتون آقای آهنی :gol:

 4. پروین مدرسی می‌گه:

  سلام به شما .عکسهای جالبی بود.مخصوصا عکسی که با لباس اسارت گرفته شده خیلی نظرمو جلب کرد.ممنون :gol:

 5. پروین مدرسی می‌گه:

  سلام به شما .عکسهای جالبی بود.مخصوصا عکسی که با لباس اسارت گرفته شده خیلی نظرمو جلب کرد.ممنون .منتهی چون به چهره نمیشناسمتون نمیدونم عکس خودتون هست یا نه؟ حدس میزنم در عکس آخری نفر اول از سمت چپ باشید؟؟؟؟؟؟ :gol:

 6. سارا عبداللهی می‌گه:

  عکسهای جالبی بود.اگر امکان داره افراد رو معرفی کنید.ممنون

 7. احمد پایدار می‌گه:

  این عکسا توسط اقای اهنی نوه مرحوم حاجی عباس اهنی(نفر دوم از سمت چپ در عکس پنجم) انتشار داده شده است
  ازاده که در عکس اول و سوم میبینید از سرافرازان رودمعجنی اقای محمد اهنی میباشند که بعد از حدود ۶ سال اسارت به میهن عزیزمان برگشته اند ایشان هم اکنون ساکن تهران میباشند.
  عکس دوم نیز مربوط به ایشان قبل از اسارت است
  عکس چهارم مرحوم حاج عباس اهنی است.

 8. امین رودمعجن می‌گه:

  محمدرضا عزیز سلام علیکم
  پروردگار سبحان پدربزرگت حاج عباس آهنی رودمعجنی را که خدمات زیادی به مردم رودمعجن و حصار کرد رحمت کند همچنین برای فرزند رشید ایشان آزاده سرافراز میهنمان و جامعه رودمعجن ارزوی توفیق و تندرستی و سعادت دنیوی و اخروی مینماییم

 9. علی نجفی می‌گه:

  عکس آقای آهنی در اسارت جالب توجه است اما عکس مرحوم حاج عباس آهنی پشت رحل قرآن و در آن پوزیشین خاص چیز دیگریست.خداوند ایشان و همه ی رفتگان را رحمت کند.خدا شما رو هم قوت دهد جناب آقای آهنی :gol:

 10. مجتبی عبدالهی می‌گه:

  عکس ها بسیار عالی بود . :SS:
  البته می تونستید اونها رو در دو نوبت و با توضیحات مفصلی در خصوص عکس ها و توضیح نام افراد مخصوصا در عکس دوم منتشر کنید که امیدوارم عکس های بعدی رو با این تفصیل تکمیل کنید .
  سوالات زیادی در خصوص عکس ها وجود داره :
  استقبال عکس اول کجاست ؟ رودمعجن یا مشهد یا …؟
  در عکس دوم همه رودمعجنی هستند ؟ اسامی ؟
  در عکس سوم علاوه بر جناب آقای آهنی شخص دیگر کیست؟ اسارات در چه سالی و چه مدت طول کشید ؟ خاطراتی قابل بیان از اسارت دارند ؟
  و…………
  در حال خدا قوت جناب آقای آهنی

 11. زهره مقدم می‌گه:

  خسته نباشید اقای اهنی واقعا عکسای جالبی بود منو برد به دوران کودکی وقتی که عموتون از اسارت اومدن دقیقا اون موقع رو یادم میاد ما تازه از تهران اومده بودیم مشهد مادربزرگم خدا بیامرز خیلی خوشحال بود ما هم برا استقبال به رودمعجن رفتیم خیلی دوران خوبی بود دستتون درد نکنه عکس جوونیای پدر بزرگتون هم شبیهه پدرتونه خونواده محترمو سلام برسونید. :SS: :SS: :SS: :gol: :gol:

займы онлайн наличными быстро мгновенный займ наличными займы онлайн наличными срочно кредиты наличными займы микрозайм 5000 рублей микрозаймы наличными онлайн срочно срочные микрозаймы онлайн деньги наличными микрозайм микрокредит денег срочный микрокредит