چند عکس قدیمی و امروزی

docu0045

 

docu0046docu0044

 

docu0063

DSCI0031

 

این پست 11 دیدگاه دارد.

 1. بنام خدا/سلام آقاي ياورنيا عكسها بسيار زيبا و خاطره انگيز است اي كاش اين دوربينهاي دجيتالي زودتر اختراع ميشد تا عكسهاي بيشتري از گذشته ميداشتيم. اما به قول معروف از هر جاي ضرر كه برگردي منفعت است. زمان حال را از دست ندهيم و از اطرافيان عكس و فيلم تهيه كنيم تا آيندگان مثل ما دستشان خالي نباشد. دست مريزاد و خدا قوت. :SS: :gol:

 2. avatar ناشناس می‌گه:

  سلام فکر کنم این عکسها رو آقای محمدرضا آهنی گذاشتند ولی اشتباهی به اسم آقای یاورنیا ثبت شده

 3. avatar ناشناس می‌گه:

  آخی آقای محمد آهنی عزیز، زمان اسارتشون زیاد خونشون میرفتیم جاشون همیشه خالی بود تا همصحبت پدر بشن و نوازشگر فرزندانی که عاشق پدرشون بودند. ازینجا سلامی گرم به ایشون و خونواده شون دارم. :gol:
  ممنون از شما بابت عکسای قشنگتون آقای آهنی :gol:

 4. avatar پروین مدرسی می‌گه:

  سلام به شما .عکسهای جالبی بود.مخصوصا عکسی که با لباس اسارت گرفته شده خیلی نظرمو جلب کرد.ممنون :gol:

 5. avatar پروین مدرسی می‌گه:

  سلام به شما .عکسهای جالبی بود.مخصوصا عکسی که با لباس اسارت گرفته شده خیلی نظرمو جلب کرد.ممنون .منتهی چون به چهره نمیشناسمتون نمیدونم عکس خودتون هست یا نه؟ حدس میزنم در عکس آخری نفر اول از سمت چپ باشید؟؟؟؟؟؟ :gol:

 6. avatar سارا عبداللهی می‌گه:

  عکسهای جالبی بود.اگر امکان داره افراد رو معرفی کنید.ممنون

 7. avatar احمد پایدار می‌گه:

  این عکسا توسط اقای اهنی نوه مرحوم حاجی عباس اهنی(نفر دوم از سمت چپ در عکس پنجم) انتشار داده شده است
  ازاده که در عکس اول و سوم میبینید از سرافرازان رودمعجنی اقای محمد اهنی میباشند که بعد از حدود ۶ سال اسارت به میهن عزیزمان برگشته اند ایشان هم اکنون ساکن تهران میباشند.
  عکس دوم نیز مربوط به ایشان قبل از اسارت است
  عکس چهارم مرحوم حاج عباس اهنی است.

 8. avatar امین رودمعجن می‌گه:

  محمدرضا عزیز سلام علیکم
  پروردگار سبحان پدربزرگت حاج عباس آهنی رودمعجنی را که خدمات زیادی به مردم رودمعجن و حصار کرد رحمت کند همچنین برای فرزند رشید ایشان آزاده سرافراز میهنمان و جامعه رودمعجن ارزوی توفیق و تندرستی و سعادت دنیوی و اخروی مینماییم

 9. avatar علی نجفی می‌گه:

  عکس آقای آهنی در اسارت جالب توجه است اما عکس مرحوم حاج عباس آهنی پشت رحل قرآن و در آن پوزیشین خاص چیز دیگریست.خداوند ایشان و همه ی رفتگان را رحمت کند.خدا شما رو هم قوت دهد جناب آقای آهنی :gol:

 10. avatar مجتبی عبدالهی می‌گه:

  عکس ها بسیار عالی بود . :SS:
  البته می تونستید اونها رو در دو نوبت و با توضیحات مفصلی در خصوص عکس ها و توضیح نام افراد مخصوصا در عکس دوم منتشر کنید که امیدوارم عکس های بعدی رو با این تفصیل تکمیل کنید .
  سوالات زیادی در خصوص عکس ها وجود داره :
  استقبال عکس اول کجاست ؟ رودمعجن یا مشهد یا …؟
  در عکس دوم همه رودمعجنی هستند ؟ اسامی ؟
  در عکس سوم علاوه بر جناب آقای آهنی شخص دیگر کیست؟ اسارات در چه سالی و چه مدت طول کشید ؟ خاطراتی قابل بیان از اسارت دارند ؟
  و…………
  در حال خدا قوت جناب آقای آهنی

 11. avatar زهره مقدم می‌گه:

  خسته نباشید اقای اهنی واقعا عکسای جالبی بود منو برد به دوران کودکی وقتی که عموتون از اسارت اومدن دقیقا اون موقع رو یادم میاد ما تازه از تهران اومده بودیم مشهد مادربزرگم خدا بیامرز خیلی خوشحال بود ما هم برا استقبال به رودمعجن رفتیم خیلی دوران خوبی بود دستتون درد نکنه عکس جوونیای پدر بزرگتون هم شبیهه پدرتونه خونواده محترمو سلام برسونید. :SS: :SS: :SS: :gol: :gol:

ارسال یک پاسخ:soot: :gol: :ZZ: :YY: :Y: :W: :VV: :U: :TT: :SS: :R: :OP: :OO: :OL: :OG: :O: :N: :MM: :H: :GG: :BB: