دسته‌ها
اخبار روزانه

رودمعجن فقط در روزنامه ها روستاي گردشگري است

با سلام مجدد امروز هم در صفحه روزنامه خراسان رضوي مطلبي قابل تامل به چاپ رسيده است كه بيانش را براي دوستان بخصوص آنهائي كه به اين روزنامه دسترسي ندارند خالي از لطف نمي بينم اماموارد قابل تامل :
1- تا آنجا كه ما اطلاع داريم بيشتر اخبار بخش بايگ را آقاي بخشي خبرنگار خراسان در شهر بايگ منعكس ميكند. اما آقاي بهنام را شناختي ندارم
2- اي كاش خبرنگار محترم از اول تابستان حداقل يكبار به اين آبشار سر ميزد تا واقعيتها را از نزديك ديده ومنعكس مي نمود
3- از خبرنگار محترم تقاضا داريم گزارشي از مسئولين مربوطه در رابطه باتخصيص اعتبارات روستاهاي هدف گردشگري كه رودمعجن نيز جزء انها مي باشد تهيه وپيگيري نمايند .
4- ما از معرفي روستايمان ناراحت نيستيم اما آيا امكانات موجود پاسخگوي اين همه مراجعه كننده (شمابخوانيدتوريست وگردشگر) مي باشد
5- بعلت مشكلات فعلي و خشكساليهاي اخير همه هفته شاهد مشكلاتي براي ساكنين روستا و ميهمانان محترم مي باشيم .
ودر پايان آواز دهل شنيدن از دور خوش است
ونهايتا اينكه گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من آنچه البته به جائي نرسد فرياد است .

2522-(1)

3 دیدگاه دربارهٔ «رودمعجن فقط در روزنامه ها روستاي گردشگري است»

به نام خدا
درود بر برادر بزرگوار جناب استاد رودمعجني
به حضور شما عرض كنم بنده با توجه به اينكه سه دنگ از اختيارات و هوش و حواسم رودمجني است اما سعي مي كنم هيچ وقت در روزهاي تعطيل به محل آبشار نروم چون بيش از آنكه از دين آن طبيعت زيبا لذت ببرم از كارهايي كه از مردم به اسطلاح توريست ميبينم ناراحت ميشوم. به طوز مثال آقاي ايكس در خانه اش بهترين غذايش املت است اما به آنجا كه مي رسد هوس مرغ سرخ كردن مي افتد و مي بيني شاخه هاي تر و خشك درختان را شكسته و براي خودش مرغ سرخ مي كند و زمانيكه اعتراض ميكني يك چيزي هم بدهكار مي شوي ميفرمايند پول داده ايم. و يا فرش خود را روي يونجه ها پهن كرده و نشسته اند وخوردن ميوه ها هم كه انگار قبلا كارت به كارت پولش را واريز كرده اند. در هر حال هر چند تعداد اندكي انسانهاي مودب و فهميده پيدا مي شوند اما عموما تخريب گر و ضررشان بيش از منفعشان براي اهالي رودمعجن مي باشد. و به نظر مي رسد بايد كاري اساسي صورت گيرد.

سلیمان جان از چه مینالی رفیق
شما بیا توسجاد که بحساب آدمهای لول بالا متردد هستند نگاه کن، کنار سطل زباله ، کیک وساندیس ورانی را قورت فرموده وباز بابی توجهی قوطی یا پلاستیک یا جعبه ی باقی بر بقا را با پرتابی خفنگ آسا یا در پیاده رو رها کرده ویا در جوی کنار خیابان ؟؟؟!!! آری عزیزمن خیلی از چیزها هنوز فرهنگ بی فرهنگی آن بر دوش جامعه ومحیط زیست سنگینی می نماید.
به امید روزی که مردم گردشگر یا سیاحتگر بفهمند در محیطی که نفرجگاه عموم است باید چگونه گام بردارند و….
یا هو

پاسخی بگذارید