دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

تیم فوتسال رودمعجن

با سلام خدمت دوستان

امسال هم مثل سال گذشته مسابقات فوتسال جام رمضان در بخش بایگ برگزار شد که تیم فوتسال رودمعجن هم در این مسابقات حضور داشت.

تیم رودمعجن پس از صعود به دور دوم بازی ها، 2 بازی دیگر در مقابل تیم های نامق و بسک انجام داد که ابتدا با نتیجه 7 به 4 تیم نامق رو شکست داد اما در بازی دوم با نتیجه 7به2 مقابل تیم بسک شکست خورد و با توجه به تفاضل گل کمتر نتوانست به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

 

16 دیدگاه دربارهٔ «تیم فوتسال رودمعجن»

آقا من هنوز یه چیزی رو نفهمیدم. یه بازی رو 7بر 4 بردید و یه بازی رو 7بر 2 باختید . حالا تفاضل کجاش به کجاش چند چند میشه؟ :OO:
خدا قوت . سال بعد قهرمانید البته به شرط اینکه تیم های بسک و بایگ و نامق و …. نباشند .

مردم چه کارامیکنن.اصلافکر نمیکردم اهالی این عکس ازاین هنرهاهم داشته باشند.اگه نخودکیشمیش میخوردین یه چیزی میشدین.بااین روشی که شماپیش رفتین من بهتون قول میدم یه چیزی میشین.پس امیدداشته باشید.ولی واقعابراتون ارزوی موفقیت میکنم.انشا..توی مسابقات بعدی نتیجه ی بهتری بگیرین ودل اهالی رودمعجن وازجمله من روشاد کنید.وجدانن خسته نباشید.خداقوت.یه سوال داشتم:کسانی که توی عکس بالباس شخصی هستندعضوتیم هستندیاسایر بستگان هستند؟اگه عضوتیم هستندواقعابایدبه این تیم افتخرکرد :SS: :MM: :OO:

اقایان عیبی نداره مهم حضور تیم در این رقابتهای مهم بودهنتیجه برای ما چندان مهم نیست.شما با حضورتون در این رقابتها نام و یاد رودمعجن رو گرامی داشتید وبه همگان ثابت کردید که رودمعجن زنده است تا تیم فوتبالش زنده است!!.فدای سرتان که 7-2 باخته اید.شما فعلا باید در پی کسب تجربه باشید.از عکسی هم که از تیم گذاشته اید مشخص است که تیم دست به جوانگرایی زده است گمان میکنم میانگین سنی تیم حول و حوش 47 سال باشد که با توجه به میانگین پارسال که 58 بود کلی پیشرفت است!!!امیدورام با این سرعت جوانگرایی در طی قرون اتی میانگین سنی تیم به 30 سال رسیده و یکی از مقامهای اول تا سوم نصیب تیم شود :VV: به امید اینده ای سرشار از جوانی و نتیجه گیری(پس باخریم) :ZZ:

اقا عيبي نداره فداي سرتون براي ما كه نتيجه مهم نيست هرچقدر به عكس وبازيكنان ودست اندكاران نگاه كردم بيشتر مشكوك شدم كه نكنه براي صعود از گروهتان هم تباني كرده باشيد

ایستاده از چپ:
حسین مرادی-محسن باقری(رودمعجنی نیستند)-محمد ایزدی-حمید ایزدی-حسین خدادای-بهروز عباس پور
نشسته از چپ:
حامد نجفی-حسین ارشد-هادی موسوی-علی اکبر ایزدی-
فقط کسانی که لباس دارن بازیکن های تیم هستند. بقیه به نوعی کادر فنی! و هوادارهای تیم هستند!

@مجتبی عبدالهی
مجتبی جان تیم نامق، تیم بسک رو 6 به 2 برده بود و اگر ما با اختلاف 3گل این بازی رو می باختیم به دور بعد صعود می کردیم! در ضمن کاپ اخلاق به تیم رودمعجن تعلق گرفت! چرا که اگر ما در بازی آخر حضور پیدا نمی کردیم، بازی رو 3 به 0 برای بسک می زدند و ما به دور بعد صعود می کردیم!! حتی خود بازیکن های تیم رقیب هم فکر نمی کردند که ما بازی کنیم!

جناب میرزایی ما هیچیم شدیم یعنی در واقع در مرحله ی ما قبل نیمه نهایی حذف شدیم و نتونستیم به جمع چهار تیم صعودکنیم. البته مهم اخلاق بد که ما بردیم.
:SS: :SS: :SS: :SS: :SS:

سلام. البته اشکالی نداره این تیم تقربا جوان بوده وبرای سال های دیگه تجربه کسب کردند ولی بردن کاپ اخلاق هم چیزکمی نیس خسته نباشید :SS: با ارزوی موفقیت های بیشتر شما :Y:

پاسخی بگذارید