دسته‌ها
اخبار رودمعجن

بازسازی مسجد

با سلام خدمت همه دوستان

همونطور که شاید خیلی از شماها مطلع باشید، این روزها مسجد ولی عصر یا به قول خودمون مسجد اوحد اوو در حال بازسازی است.

اقداماتی که صورت گرفته یا قرار انجام بشه به این شرح است:

–        تعویض در و پنجره ها

–        ساخت آبدارخانه

–        ساخت سرویس بهداشتی و وضوخانه

–        مرتب کردن حیاط مسجد

–        توسعه زمین مسجد و …

هزینه های این کار تا به اینجا توسط برخی از اهالی و رودمعجنی های مقیم تربت و مشهد تامین شده است که با توجه به بالا بودن هزینه های کار در رودمعجن، این مسجد نیازمند کمک های بیشتری می باشد.

در صورتی که هر کدام از دوستان مایل باشند، سهمی در ساخت مسجد داشته باشند می توانند کمک های خود را در مشهد به آقای حاج شیخ ابراهیم عبداللهی و در رودمعجن، در محل مسجد به آقای عباسعلی ایزدی ارائه کنند.

در ضمن می توانید کمک های خود را به شماره حساب زیر واریز نمایید:

شماره حساب: 1667707275

شماره کارت: 6104337173353564

بانک ملت، علی اکبر ایزدی رودمعجنی

در پایان باید تشکر ویژه ای از جناب آقای حاج حسن ارشد داشته باشیم که 120 متر زمین در کنار مسجد و مقداری هم در پشت مسجد را اهدا کرده اند و بچه های اردوهای جهادی که چند روزی در مسجد مشغول به کار بودند.

 

(برای دیدن تصاویر در اندازه اصلی بر روی تصویر مورد نظر کلیک کنید)

5 دیدگاه دربارهٔ «بازسازی مسجد»

خب شکر خدا که دست به کار شدن و دارن مسجدحد مارو دارن بازسازی میکنن.اون مسجد بعنوان یکی از مراکز خاطره ساز کودکی ما بچه های اوحد اوو واقعا نیاز به بازسازی هم داشت.اجر اونهایی که بانی این کار شدن با خود خدا.کار به جایی کردن.ان شا الله بقیه هم کمک کن تا کار بازسازی بهتر و زودتر به سرانجام برسه.
دست تو هم درد نکنه ایزد جان که زحمت گذاشتن این مطلب رو کشیدی.خدا قوت

اجرکم عندا…خسته نباشید علی اقا ؛
امید است با تلاش شما عزیزان خاطرات اقای نجفی عزیز و ما بقی دوستان اوحدی زنده شود هر چند که برای ما بچه های ایحد هم بدون خاطره نیست؛

1- ساخت و تکمیل و تجهیز مسجد فی نفسه دارای ارزش و بسیار پسندیده و لازم است . به تمام کسانی که در این راه زحمت کشیده و می کشند خداوند اجر دهد .
2- آنچه بیشتر از ساخت و تجهیز و تکمیل مسجد ارزش داشته و مورد نیاز است ماهیت و محتوای کار است. فرهنگ اسفتفاده از مسجد و تطبیق شرایط آن با موجودیت روز جامعه است . اگر مسجد کوچک باشد اما پر باشد بهتر از از بزرگ بودن و خالی بودنش.
3- امیدوارم دست اندرکاران برای بخش سید بندی و شید بندی مسجد هم محلی را در نظر گرفته باشند تا کما فی السابق ما در آنهجا حضور مستمر داشته باشیم.

پاسخی بگذارید